PDA

View Full Version : pa! alinutza



S.Iancu'
30-09-2011, 10:43 AM
Alina wall,clar! la un moment dat cand am zis "u@are wall" a oprit wall. alina.dem (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)


ps: azi dim s-a intamplat,pacat k nu am avut posibilitatea de a da ban,cred k era bug pe sv. orcum incerc sa o banez pe toate serverele.Daca vrea sa mai joace sa o ia de la capat+wac. SANATATE!

alinutza0
30-09-2011, 10:51 AM
Aveam wac :| si in plus faceti ce vreti daca nu ma vreti... triaba voastra. La Revedere.! Credeam ca o sa ne intelegem. Si mai zic a doua oara aveam wac.

S.Iancu'
30-09-2011, 11:03 AM
nu aveai niciun wac ;)

AnGeL | Pro (W_^)
30-09-2011, 05:46 PM
Sincer sa fiu si fara suparare alinutsa odata si mie mi s-a parut ca ai avut wall dar faptul ce ma mira ca i-am facut poze pe DR si a iesit curata in poze..

WarGods | AbySs
30-09-2011, 07:02 PM
Vai Alina, nu te credeam asa. Este wall clar :|

-=MaX=-
30-09-2011, 07:17 PM
Nesimtire curata, ce sa zic mai mult... lasa sa joace cu coduri pe alte servere, am vazut ca frecventeaza si altele.
La noi nu mai are ce cauta! Macar daca avea bunul simt sa recunosti!

Asta e IP-ul: 195.2.197.6
Si SteamID: STEAM_0:0:569157132
dati addban si la Ip si la SteamID pe toate serverele!

Sky
30-09-2011, 07:21 PM
Bravo ma baiete, acu invit-o la o cafea, nu fii but...pe banii ei bineinteles, ca sa se spele de pacate :))))

AnGeL | Pro (W_^)
30-09-2011, 07:22 PM
Nu ma lasa sa-i dau ban pe zm cand scri amx_addban ip`u permanent imi da:
[AMXX] You may only ban recently disconnected clients. Use "amx_last" to vie.
P.S: Pe dr i-am dat

negrutzu
30-09-2011, 07:54 PM
Pai...draga alynutza te pupu:))))Wallisoo bye bye :-h:-h

S.Iancu'
30-09-2011, 11:03 PM
Orcum daca era fata cu cap recunostea,vorba aia "minciuna recunoscuta e pe jumatate iertata",dar ea nu pare a-si cere scuze...

PS: Apropo,mai am cateva "caise" in vizor ;;) si pentru iubita mea Alina: Vincit omnia veritas !

petryca
30-09-2011, 11:26 PM
Eram sigur de asta si de aia o lasasem moale cu ea...
Nu credeam ca e in stare cu asa ceva...mi-am pus obrazul pentru ea!!!
RUSINE SA-TI FIE!!!! TI-AI BATUT JOC DE MINE!!!!!!!!! BAN CAND TE PRIND....ordinara...x(

petryca
30-09-2011, 11:28 PM
Eu si asa nu am sa o iert pentru ca nu am de ce sa o iert!!!!
Este o nesimtita ca a facut chestia asta am vb cu max pe ultimii mei bani pe tel ptr ea si ea ,nesimtita, a facut ce a facut!!!!
Stiu ca am sa iau ban pe forum dar asta este...Macar sa stie toata lumea ce nesimtita este penala asta!!!!
PUTANA!!!!!!!!(sa nu zic pe romana)...

-=MaX=-
01-10-2011, 04:13 AM
taci ma ca nu-ti da nimeni ban, ce ai :))
cand o prindeti ban si gata, nu avem nevoie de de-astea pe server... ca sa o "doara" sa zic asa cautati alinutza09 sau cum are ea numele pe google sa vedeti pe unde mai joaca. o sa vedeti ca mai are cereri pe unele forumuri si dati reply la cererile ei in care sa puneti demoul asta si puneti ca e codata, sa vada lumea cu cine sta de vorba :)

xenon
01-10-2011, 09:04 AM
usor petryca !! are ban si gata , nu trebuie sa te stresezi atat ca nu merita

petryca
01-10-2011, 10:54 AM
cum frate sa nu ma stresez cand u o pupam in cur pe ea ca "era de treaba" si vb cu max ptr adminul ei,vb de ea cu max,idioata!!!!da-i ban si pe site...X(

edward
01-10-2011, 11:26 AM
Nu inteleg de ce va stresati atat pentru o persoana "falsa". Suntem pe internet si totul este permis/posibil.
Felicitari lui Iancu pentru demo.
A primit ban si nu mai vad rostul acestui thread, cred ca trebuie inchis pentru ca unii se manifesta anormal pe forum.

yonutz
01-10-2011, 10:07 PM
Alinutza91, Wargods | AlynuTZA sau cv de gen wLady | alinutza is cateva din nikurile ei dar rusine alinutza admin cu cod nu se poate asa cv :|

gbz
02-10-2011, 10:35 AM
LoLsss.. Codatilor:))))) : Bv Iancu.. Esti ce`l mai de treaba.

C@mp3R
02-10-2011, 10:46 AM
oo ce bine ca am scapat de ia ca in ultimu timp imi vorbia si urit si am banuito si eu pe zm ca are wal ia dat la unu head si ia era dupa un gard eu fugiam si tot tragia in mine nu am controlato ca am zis ca e admin si nu are cum:(

Power.
02-10-2011, 12:43 PM
Salut !

Haide sa nu ne trezim cu injuraturi asupra ei nu aveti dece sa o injurati, mai tineti minte odata ca ati mai avut conflicte cu acest gen de caz, care din nou s-a intors si na ia venit minte din picioare in cap :)) Mie, mie sa nu se intample la fel si cu Alinuta va reveni in curand printre noi poate chiar si pe servere fara sa stiti :-"

alinutza0
02-10-2011, 09:38 PM
DA recunosc am avut WALL!! Pentru ca aviam client cu perete transparent ( intrasem pe el ca imi era lene ca sa astept la steam dar ma rog.. ) Si promit ca de acum nu o sa mai intru pe clientul acela... am dar ref la pc si este totul ok.. Mai acordati-mi o sansa. va rog (negrutzu o sa ma ajute la wac). Inca o sansa va rog :(( Eu acum ma joc pe zm dar cu numele de pink life ca sa nu imi dati ban :( va rog.. :((

-=MaX=-
02-10-2011, 09:56 PM
raspuns final, NU!
du-te si joaca pe alt server cu "clientul" tau cu tot! La noi nu mai ai ce cauta veci!

:locked: