PDA

View Full Version : Reclamatie R.R.M



-=MATRIX=-
10-08-2015, 04:25 PM
Nume: Yo0.3w !!
Adminul reclamat: WarGods | R.R.M
Motiv: Limbaj.
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Alte precizari: Nu ma acuzati de poze scoase din context, puteti urmari in loguri toata discutia.

Cu ocazia asta v-am introdus si un posibil model de reclamatie. ;)

~TraNda~
10-08-2015, 04:36 PM
Frumos pentru model :bv: asa da! :happy: .
Cat despre ce ti-am spus acolo, uimeste-ma cu ce te-am jignit. Sau fustrarea e prea mare cand iti spun un adevar? :)) Cand intri tu pe srv un player zice "a intrat YOO , un no-ob" =)) toata lumea de respinge baiete. Din ce cauza? Pai dupa gandirea ta, noi suntem de vina, mi se pare normal :hohot: (intrucat nu esti in stare sa intelegi o ironie, asta este o ironie) .
Ca ti-am spus "latra" ? Pai altceva nu esti, un caine care latra dar nu musca, doar tastatura e de tine si aia patru pereti din camera unde stai.
Ca te-am facut "specimen" ? =)) Inca un adevar, si ar trebuii sa te bucuri baiete, inseamna ca esti diferit nu? :hohot:
Intrucat tu mereu ai dreptate (asta tot ironie e, sper ca macar pe asta o intelegi, dar e mica speranta) noi suntem vinovati si ar trebuii sa ne cerem scuze :o3 :( .
Baiete, vrei respect? Respecta. Ai intrat pe srv, te interesa ca eram eu spec :)) eram spec, dar eram pe joc, "observatorule" si desigur sa incepi cu texte ieftine gen "rupi spec in doua" sau "doar asa ai facut ore" . Daca erai baiat destept cu minte (ceea ce lipseste clar la tine) iti vedei frumos de joc, nu ma bagai in seama. Dar desigur, lipsa creierului se vede drastic la un speciment pe cale de disparietie (asta e un lucru bun) am facut abstractie de tine de multe ori pe srv. Am rugat jucatori care erau pe server sa faca abstractie de tine.
Stiu ca adevarul doare baiete :)) .
Iti zic inca o data, poti latra, reply sigur lasi cu texte de "filozof" ce esti tu :)) in care incepi sa te incurci tu singur in cuvinte.
Bafta B0$$ =)) :hohot:
In caz ca nu reusesti sa intelegi ce scrie aici, te-as ruga sa iti dai o palma, o sa te ajute mult.

-=MATRIX=-
10-08-2015, 04:52 PM
Frumos pentru model :bv: asa da! :happy: .
Cat despre ce ti-am spus acolo, uimeste-ma cu ce te-am jignit. Sau fustrarea e prea mare cand iti spun un adevar? :)) Cand intri tu pe srv un player zice "a intrat YOO , un no-ob" =)) toata lumea de respinge baiete. Din ce cauza? Pai dupa gandirea ta, noi suntem de vina, mi se pare normal :hohot: (intrucat nu esti in stare sa intelegi o ironie, asta este o ironie) .
Ca ti-am spus "latra" ? Pai altceva nu esti, un caine care latra dar nu musca, doar tastatura e de tine si aia patru pereti din camera unde stai.
Ca te-am facut "specimen" ? =)) Inca un adevar, si ar trebuii sa te bucuri baiete, inseamna ca esti diferit nu? :hohot:
Intrucat tu mereu ai dreptate (asta tot ironie e, sper ca macar pe asta o intelegi, dar e mica speranta) noi suntem vinovati si ar trebuii sa ne cerem scuze :o3 :( .
Baiete, vrei respect? Respecta. Ai intrat pe srv, te interesa ca eram eu spec :)) eram spec, dar eram pe joc, "observatorule" si desigur sa incepi cu texte ieftine gen "rupi spec in doua" sau "doar asa ai facut ore" . Daca erai baiat destept cu minte (ceea ce lipseste clar la tine) iti vedei frumos de joc, nu ma bagai in seama. Dar desigur, lipsa creierului se vede drastic la un speciment pe cale de disparietie (asta e un lucru bun) am facut abstractie de tine de multe ori pe srv. Am rugat jucatori care erau pe server sa faca abstractie de tine.
Stiu ca adevarul doare baiete :)) .
Iti zic inca o data, poti latra, reply sigur lasi cu texte de "filozof" ce esti tu :)) in care incepi sa te incurci tu singur in cuvinte.
Bafta B0$$ =)) :hohot:
In caz ca nu reusesti sa intelegi ce scrie aici, te-as ruga sa iti dai o palma, o sa te ajute mult.

Astept sa fie sanctionat atat pe server, cat si pe forum. Nu cred ca mai e nimic de adaugat.

DocTati
10-08-2015, 06:59 PM
De multe ori ma intreb cum de mai ai acces pe forum...

-=MATRIX=-
10-08-2015, 08:47 PM
De multe ori ma intreb cum de mai ai acces pe forum...

Zise adminul care trage prin zid cand e terro.
Va rog sa va abtineti de la comentarii aiurea!

zeNo
10-08-2015, 09:38 PM
MATRIX,am jucat cu R.R.M si este un admin care isi face treaba si este foarte de treaba... Si acolo unde ai facut tu screen eu nu vad ca te-a jignit cu nimic... Cat despre DOCTATI si el este de treaba si isi tace treaba cum trebuie ;) Asta e mai mult o reclamatie inutila...

DocTati
10-08-2015, 09:45 PM
Daca tot zici de comentarii inutile,ATUNCI NU MAI COMENTA! Ai facut reclamatia, acum asteapta sa raspunda ceilalti,esti prea tare in gura tu,niciun player dupa server nu te suporta.
Spor.

HeLL#Boy-Razvan
11-08-2015, 07:35 PM
Si pentru ce modiv sa il sanctioneza eu pe tranda ma rog?
:locked: