PDA

View Full Version : UNBAN CocoJumbo



alexxx_good
09-08-2015, 07:30 PM
NUME: CocoJumbo
IP: 93.115.67.85
VARSTA: 23
ID DE STEAM: STEAM_0:0:141442436
DATA: 09/08/2015
ORA:19:00:20
HARTA: de_dust2
ADMIN: Mr. A
MOTIV: El stie
MARTORI: Erau vreo 4 admini. Nici unul nu i-a dat gag aluia cand ma insultat. (sonixx) (probabil e idolul lor sau geva de genu)
DOVEZI:
1. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
2. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
3. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Eu acum sunt obligat sa astept 400 de minute doar pentru ca are el admin si abuzeaza de el.
V-am mai spus si va repet din cauza asta nu da romania in fata, oameni care sunt in ea oamenii care o locuiesc.
Pentru mine in loc sa fie un joc linistit asta, asta este ca un fel de test. Ma testez singur sa vad cat mai rezist psihic. Trebuie sa-i rezist astuia ca-mi da ban cand mi-e lumea mai draga.
Acum am sa vad cine e om si cine nu. Va te vad cu ce scuza vii. Si sa vedem si restu ce parere au.

~TraNda~
09-08-2015, 08:49 PM
In primul rand urca pozele pe GIRLSHARE si dupa pui link-ul aici, dupa vedem decizia!

Mr.A
09-08-2015, 08:49 PM
O sa astepti pana iti expira Banul pentru ca esti "smecher" si ameninti (insulta si amenintariile aduse unui admin aduce la banarea playerului respectiv)

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Daca imi dadeai pozele si nu incepeai sa ameninti ca o sa vedem noi (admini) nu era nici o problema.

Iti place sa fi zmeu sa ameninti si sa te dai rotund suporta consecintele.

Si te rog sa pui pozele pe pe accest site <b>You have to register to ba able to see this link</b> in formatul lor original sa le verific

Cat despre ban asteapta pana expira acele 400 de minute.

alexxx_good
09-08-2015, 09:32 PM
1. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
2. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
3. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Dar spune-mi si mie unde e dreptatea. Eu te-am "amentat" ok, fie. Astept pana la urma na. Simte-te tu bine !
Dar faptul ca nu i-ai dat gag aluia dupa ce m-a jignit, aici unde e dreptatea ? Nu poti spune ca ma bag eu peste tine, ma iau de modul cum adminezi, eram si eu in cauza imi cer dreptatea. Nu stiu daca ma intelegi ?
Hai oricum sa fi sanatos. Nu mor de 400 minute. M-am convins si de voi.

App(edit)
Al 3-lea ss de-al tau? Ce vrea sa spuna ca nu inteleg ?

XeLa
09-08-2015, 09:54 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

:locked: