PDA

View Full Version : Reclamatie Mr.A



alexxx_good
09-08-2015, 07:20 PM
NICK: CocoJumbo
IP: 93.115.67.85
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Mr.A
MOTIVUL: Ban Fara Motiv !!!
DOVADA: <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Vreau sa vad si eu insulta.
Tu chiar iti bati joc de mine. Eu nu zic ca nu ai o varsta, dar i-am mai spus si lui Dl. Inginer , aici toti tinem un mouse in mana fratele meu. Revizuieste-ti te rog comportamentul, ca nu am ajuns prostul tau si nici a lui sonixx. Caruia ii faci favoare.
Regulile spun destul de clare, fara favoruri. Ala imi zice "mar"s intr-una si tu nu-i faci nimic. In schimb cand iti spune sa-mi faci poze imediat. E clar ca sunteti prieteni. Daca asa functioneaza treburile pe aici atunci spuneti-mi. N-aveti pic de caracter !!!

Mr.A
09-08-2015, 08:41 PM
Eu nu sunt prieten cu acel player de care scrii tu acolo Eram ocupat cu un alt player facandiu demo si nu puteam interveni sa ii dau gag acelui player

Si daca tot spui de comportament.

Tu ai primit ban pentru Insulta si amenintare.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu ameninta adminii "ca te pui tu pe ei" ca e posibil sa nu mai joci in acceasta Comunitate

alexxx_good
09-08-2015, 09:45 PM
Pai da ma, dar ma pun pe voi, in sensul bun ! Va ajut putin sa invatati sa respectati si voi la randul vostru. Pana la urma ai scos'o , erai ocupat...
Si gag-urile date doar sa te simti tu bine?
Tu da-mi gag si eu am sa fac reclamatie, pentru ca deasta e topicul aici nu ?
Ala se mira, kalasnikov, ca iti fac pentru un gag. Dar daca tu mereu gasesti nod in papura, am si eu o rabdare.

Pacat de baiatasu ala, de cat s-a chinuit pentru o comunitate unica in Romania cu anticheat propriu. E chiar frumos , de admirat. Respect pentru el !!
Va inteleg ma stati linistiti, trebuie sa fii dur si toate alea, ca admin. Dar daca ma vezi ca-s umil, de ce esti ostil cu mine ?

XeLa
09-08-2015, 09:51 PM
Reclamatie puerila , ameninti adminii si ii tratezi de sus din cate vad.
Nu am ce masuri sa iau asupra lui Mr.A , din punctul meu de vedere nu a gresit cu nimic.