PDA

View Full Version : Ce-am facut ?



-eqZ-Aatrox'
09-08-2015, 06:19 PM
O intrebare ... . Ce am facut ca sa am BAN pe server ? Cand sa intru si eu , ca dupa cum am spus voi absenta ca am treaba si voi mai intra din cand in cand , dar de ce am BAN ? Sunt -eqZ-Aatrox , sper ca nu s-a produs vreo greseala ... . Vreau o explicatie si unBAN :((:(:|
Scuze ca am facut edit , dar am uitat ceva .
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
09-08-2015, 07:33 PM
Cred ca iti va raspunde la intrebare topicul Reclamatie -eqZ-Aerro~ (<b>You have to register to ba able to see this link</b>).

Daca doresti unban trebuie sa platesti taxa de unban de gradul 2 (5 euro), asta ca sa nu iti cer gradul pe care l-ai fi trebuit sa-l platesti in mod normal.

PS: Nu uita ca daca incerci sa mai intri pe server, cat timp ai banul activ, gradul taxei de unban se va ridica!

-eqZ-Aatrox'
09-08-2015, 08:14 PM
Pai eu sunt -eqZ-Aatrox ! Ce treaba am cu -eqZ-Aerro ?

Chiar nu vedeti macar contul de forum al meu si al lui si numele ? ..... Vreau unBAN si gradul inapoi ca n-am facut nimic !!!
Va rog sa va da-ti seama de greseala ca eu nu am gresit cu nimic ... . Inca o data repet ca eu sunt -eqZ-Aatrox nu -eqZ-Aerro :| :(( :(

-WickedSick-
09-08-2015, 08:37 PM
Eu te cred Aatrox stiu ca nu esti vinovat( Aici s-a produs o confuzie Tiger acest player este eqZ-Aatrox , iar cel caruia i-am facut reclamatia si a primit remove este eqZ-Aerro sunt doua persoane diferite) , nu stiu cum si in ce circumstanta ai primit ban deoarece ai un singur ban de 30 de minute :
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
09-08-2015, 08:52 PM
Pai eu sunt -eqZ-Aatrox ! Ce treaba am cu -eqZ-Aerro ?

Chiar nu vedeti macar contul de forum al meu si al lui si numele ? ..... Vreau unBAN si gradul inapoi ca n-am facut nimic !!!
Va rog sa va da-ti seama de greseala ca eu nu am gresit cu nimic ... . Inca o data repet ca eu sunt -eqZ-Aatrox nu -eqZ-Aerro :| :(( :(

Am facut-o lata de data asta. :)) Nu am mai stat sa verific exact care este Aatrox si care este Aerro, mi se parea acelasi nick si m-am uitat in lista de admine dupa "-eqZ" si pe acela l-am tintit.

Ai primit unban si gradul inapoi. Imi cer scuze pentru confuzia creata :)

PS: De data asta a primit Aerro ban :)

sE[N]z0R
09-08-2015, 09:08 PM
Am facut-o lata de data asta. :)) Nu am mai stat sa verific exact care este Aatrox si care este Aerro, mi se parea acelasi nick si m-am uitat in lista de admine dupa "-eqZ" si pe acela l-am tintit.

Ai primit unban si gradul inapoi. Imi cer scuze pentru confuzia creata :)

PS: De data asta a primit Aerro ban :)

M-ai dus si pe mine in eroare:)). Chiar nu stiam ce sa fac cu gradul lui, ca am vazut eu ca ai scris tu in fata lui codat si eram confuz :)). Oricum ne cerem scuze Aatrox:).