PDA

View Full Version : Cerere Slot



-=MATRIX=-
08-08-2015, 09:39 PM
GRADUL: Slot
NICK: Yo0.3w !!
VARSTA: Aproape 17.
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID MESSENGER: Nu mai folosesc asa ceva. Il iau daca e nevoie, adresa: yoo_rbn
EXPERIENTA: Am si d-aia, dar cer doar Slot.
TIMP JUCAT: [/orejucate] ma minte ca am 101 ore, gametracker imi spune ca am 75.
PERIOADA: E vacanta.. Nu am un interval binde stabilit.
MOTIV: Nume rezervat.
CUNOSTIINTE: Sunt cam habarnist, dar ma descurc putin cu amxmodx si cu editarea grafica.
PROMOVARE: Reclama.
REGULAMENT: Da, l-am citit.
CULOAREA URSULUI:
ca o paranteza, culoarea ursului este caramiziu

~TraNda~
09-08-2015, 04:13 AM
Un :contra: total. Ai creat haos pe ZM pe DR si pe forum, prin banalitati de topicuri/reclamatii si tu vrei slot aici pentru ce? Sa incepi si aici sa fii "ala nevinovat"? Plus activitatea ta de pe cs lasa de dorit.

EDIT : Asta sunt banurile luate pentru limbajul lui <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Plus limbajul folosit la toate reclamatiile facute de el, cand jigneste pe fata. Ar merita si un ban pe forum .

-=MATRIX=-
09-08-2015, 09:37 AM
Un :contra: total. Ai creat haos pe ZM pe DR si pe forum, prin banalitati de topicuri/reclamatii si tu vrei slot aici pentru ce? Sa incepi si aici sa fii "ala nevinovat"? Plus activitatea ta de pe cs lasa de dorit.

EDIT : Asta sunt banurile luate pentru limbajul lui <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Plus limbajul folosit la toate reclamatiile facute de el, cand jigneste pe fata. Ar merita si un ban pe forum .

Ce relevanta are poza aia? Banurile de pe ZM (unde sunt admini incapabili, o repet) nu au nicio treaba cu acest server. Multumesc pentru comentariile aiurea!

RaZz0R
09-08-2015, 11:49 AM
are foarte mare treaba, suntem o comunitate. asa cum si banurile se dau global.
Atunci cand o sa inveti sa respecti o sa ai si satisfactii pe comunitate.
pana atunci :contra:
ps: mai jogneste o singura data admini si iti promit ca iti iei zborul, indiferent de riscuri.

Adr1aN
09-08-2015, 01:19 PM
:contra: motivele mai sus

Mr.A
09-08-2015, 06:33 PM
Contra Limbaj

XeLa
09-08-2015, 10:00 PM
:locked: