PDA

View Full Version : Reclamatie WickedSick`



M.D.F.K.
08-08-2015, 07:11 PM
Reclamatie WickedSick`
Data: 08.08.2015
NICK TAU: MDFK
NICK RECLAMAT: WickedSick`
MOTIV: Mi-a dat gag pentru ca am zis "da-o dreq" apoi mi-a facut screenshot si pentru ca nu i-am raspuns(aveam gag dat de el) mi-a dat shok si ban. Am intrat in mai putin de un minut si i-am dat pozel pe mess si el le-a dat decline ca nu i-am raspuns.
Martori: DauFiNN
Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)


Mie asta mi se pare clar lipsa de profesionalism si incompetenta; ca sa nu mai mentionez faptul ca eram 3-4 oameni pe server si cam asa a fost toata ziua. Banuiesc si din cauza cui sunt asa putini oameni pe server; da, ati ghicit; din cauza unor "admini" ca cel de mai sus mentionat.
Acum eu nu am altceva mai bun de facut decat sa imi reinstalez cs-ul pe incompetenta unui pusti; sa-mi spuneti, va rog, daca trebuie sa fac separat si cerere de unban"




Mai oameni buni, el imi daduse deja shok si ban dinainte sa intru pe mess....De ce minti cu nerusinare mai baiete? care 10-15 minute ca toata treaba s-a intamplat in mai putin de 1 min. ti-am demonstrat la fel in acest minut ca sunt curat si ca aveam gag dat de tine in urma cu fix un minut. se vede si pe poze asta. Daca va tineti partea unul la altu e treaba voastra. In stilul asta nu o sa mai aveti oameni pe server cat de curand. Si asa sunt putini. Eu zic mai degraba sa luati masuri intre voi, nu neaparat sanctiuni. Daca voi asa tratati jucatorii care intra pe server la voi, imi pare rau....si ma retrag cu coada intre picioare cu toate ca am dreptate. Daca ai curajul pune toata discutia de pe messenger aici "admine". Sanatate

As I Said
08-08-2015, 07:41 PM
Hm...Cred ca nu ai ce face , De unde sa stie el ca inca ai gag .. si normal un admin te baga spec si iti zice id-ul lui de mess, dupa care ii dai add si ii zici acolo ca am gag ,si nu iti mai face nimic.. Nu e asa greu....

Nu mai face reclamatii inutile .

Si daca ai citit regulamentul : "pastrati un limbaj cat mai decent pe server" , nu se intampla asta...

"da-o dreq" nu as numii un limbaj "decent"

-_-

-WickedSick-
08-08-2015, 07:45 PM
In primul rand vreau sa spun ca ti-am dat ban-ul fiindca mi-ai raspuns pe mess dupa 10-15 min dupa ce l-ai primit , iar gag-ul nu are nici o legatura aici , dupa mintea ta "dracu" nu-i motiv de gag ? Apoi am vorbit apoi pe mess , ti-am dat accept pozelor , iar tu le-ai dat cancel cand ele se incarcau , aici vad pozele pentru prima data si consider ca esti curat , am incercat sa discut cu tine dar erai prea "nerabdator" sa-mi faci reclamatie , eu discutam cat se poate de civilizat cu tine dar tu vorbeai alte "chestii" ....: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> Imi cer scuze pentru limbajul lui ...

zeNo
08-08-2015, 07:48 PM
M.D.F.K eu zic ca Ai luat ban pe prostia ta..

M.D.F.K.
08-08-2015, 07:55 PM
Mai oameni buni, el imi daduse deja shok si ban dinainte sa intru pe mess....De ce minti cu nerusinare mai baiete? care 10-15 minute ca toata treaba s-a intamplat in mai putin de 1 min. ti-am demonstrat la fel in acest minut ca sunt curat si ca aveam gag dat de tine in urma cu fix un minut. se vede si pe poze asta. Daca va tineti partea unul la altu e treaba voastra. In stilul asta nu o sa mai aveti oameni pe server cat de curand. Si asa sunt putini. Eu zic mai degraba sa luati masuri intre voi, nu neaparat sanctiuni. Daca voi asa tratati jucatorii care intra pe server la voi, imi pare rau....si ma retrag cu coada intre picioare cu toate ca am dreptate. Daca ai curajul pune toata discutia de pe messenger aici "admine". Sanatate

Uite dovada ca mi-a dat ban 3 min si dupa fix un minut imi face poza si imi da ban si shok fara sa astepte 10 sec sa intru pe mess sa ii dau pozele. Asta e strategie de a lui sa ma scoata din peisaj, dar voi nu intelegeti. Astept parerea unui owner ceva ca voi sunteti neavizati....sau nu stiti sa cititi sau sa vedeti niste poze. E clar ca buna ziua ce abuz a facut pustanu`.
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

-WickedSick-
08-08-2015, 08:37 PM
Ma , asta nu dovedeste cu nimic faptul ca add-ul pe mess l-am primit dupa circa 10 minute , mi-ai demonstrat aici ca esti curat , nu pe mess cum de altfel ar fii trebuit s-o faci ..+ca nu cred ca ai mai mult de 5-10 ore pe server si nu cunosti situatia serverului ca sa-ti dai cu parerea , daca am fi "tratat" asa jucatorii , nu crezi ca pagina de reclamatii ar fii plina zi de zi ? Si nu ti-am dat ban 3 minute cum ai mentionat mai sus , din poza reiese ca ti-am dat gag 3 minute .
Asta ai spus tu mai jos : " Uite dovada ca mi-a dat ban 3 min si dupa fix un minut imi face poza si imi da ban si shok fara sa astepte 10 sec sa intru pe mess sa ii dau pozele. Asta e strategie de a lui sa ma scoata din peisaj, dar voi nu intelegeti. Astept parerea unui owner ceva ca voi sunteti neavizati....sau nu stiti sa cititi sau sa vedeti niste poze. E clar ca buna ziua ce abuz a facut pustanu`."
Pustan spui ? Cred ca te-ai autocaracterizat prin limbajul tau ..
Unde vezi tu ca din poza aia reiese ca dupa fix un minut iti fac poza si-ti dau ban fara sa astept 10 secunde sa intrii pe mess sa-mi pozele ?
Hmm ..si de unde stii tu ca zEno si Said sunt neavizati ? .. Au dreptul sa-si exprime parerea pe sectiunea care au grad / daca ar fii citit macar o parte din regulament ai fii stiut asta ..
Stai linistit ca nu incerc sa te scot din "peisaj" , cat despre abuz nu cred ca esti in masura sa-mi spui tu asta, sE[N]z0r va decide .
Alta fraza de a ta : " imi pare rau....si ma retrag cu coada intre picioare cu toate ca am dreptate." daca tot sustii ca ai dreptate ..de ce te retragi / ?

Cristinel.
09-08-2015, 12:53 AM
Nu stiu ce sa zic... asteptam dezicia lui sE[N]z0r..

lAsuStarl
09-08-2015, 04:25 PM
Wick este un admin vechi ca si mine,nu e un "incompetent" cum susti tu,din moment ce are grad pe acest server inseamna ca poate duce sarcina de admin la bun sfarsit,vorbeste civilizat ca oricare admin pe care eu personal cunosc,asa dar nu mai fa pe victima ca nu esti un sfant in niciun caz din moment ce tu vorbesti asa pe mess,eu ti-as da exterminate,fie shock pe direct din moment ce tu nu sti sa vorbesti civilizat ca oricare alta persoana.Un admin iti oferta 2-3 minute la dispozitie sa dai pozele nu ai nevoie de mai mult timp ca sa dai niste poze..,reclamatia este una inutila pentru ca el isi vede sarcina lui,eventual ar fi trebuit cerere de unban acolo sa prezinti dovezile si gata sa rezolvat,apropo pentru limbaju ala care l-ai avut pe mess,si pe care-l ai si pe server ai primi din partea mea un ban pe macar 2 ore sa te linistesti,noi vrem sa jucam,nu sa te vedem pe tine cum injuri ca la usa cortului.Rezulta i dau dreptate lui Wick

Rappa^Boy
09-08-2015, 06:41 PM
Altu Doamne!! :zid: :hohot:
1.Baiatu, daca tot zici tu ca ti-a facut poze imediat dupa gag, de ce nu vi cu ss din consola fix dupa ce ai luat gag?
2.Nu vorbesti tu asa cu un admin, nu conteaza ca pe sv sau privat, cum ar fi pe sv "Sa traiesti" si acolo " :censore: Nu inteleg diferenta... :zid:
3. Daca tu dai pozele dupa 15 min, logic ca ai ban..Nu ne pierdem noi timpul pentru cineva care joaca de 4 ore si se crede "tare"
4. Sa fi multumit ca l-ai apucat pe Wick atunci, ca daca eram eu, te pedepseam mai rau ;)
P.S.: Stiu ca nu mai am nici o treaba cu voi, dar nu am rezistat cand am vazut reclamatia asta =))

sE[N]z0R
09-08-2015, 09:01 PM
In primul rand, "da-o dreq" nu ti se pare o injuratura? In cazul acesta Wick a procedat corect dandu-ti gag. In al doilea rand odata ce a trecut 4-5 minute si tu nu ai prezentat pozele normal ca a procedat corect si aici, dandu-ti ban. In al treilea rand cand ai intrat pe mess sa ii dai pozele trebuia sa ai un limbaj decent si totodata sa te comporti frumos ca poate daca ii dadeai pozele si erai curat primeai si unban, dar tu cand ai inceput sa "iti bagi" si sa il iei la misto normal ca si-a schimbat si el comportamentul. Reclamatie inutila si fara rost, Wick este un admin destul de vechi si activ care stie sa isi faca bine treaba de admin, nu degeaba i-am oferit si gradul de Manager.

:locked: