PDA

View Full Version : Cerere Slot CocoJumbo



alexxx_good
08-08-2015, 01:29 PM
GRADUL: Slot
NICK: CocoJumbo, Kyocera, AmberTouch
VARSTA: 23
ID DE STEAM: kyoc3ra (original)
STEAM ID: STEAM_0:0:141442436
ID MESSENGER: el3v4t10n@yahoo.com
EXPERIENTA: Foarte buna.
TIMP JUCAT: De cand am observat chestia cu WCD, WAC etc l-am frecventat. Vreo 3 saptamani.
PERIOADA: Ziua mai putin(sunt la treaba), noaptea cateva ore pana dorm si in weekend.
MOTIV: Sa pot intra oricand sa joc linistit fara nicio problema
CUNOSTIINTE: harti, editare grafica si modding.
PROMOVARE: Reclama pe facebook, eventuale donatii.
REGULAMENT: L-am citit. Mi se pare ok
CULOAREA URSULUI: Caramiziu.

PS : <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

~TraNda~
08-08-2015, 01:40 PM
:zid: :zid: :zid: La timp jucat scrii orele, ce e asa greu de inteles. Intri pe server scrii /orejucate si iti va arata cate ore ai jucat. Pe alea le scrii la TIMP JUCAT!
Pana una alta, pe CocoJumbo l-am vazut ca joaca si Coropisnita, deci orele nu-s facute doar de o persoana, vin imediat cu edit sa pun dovada.
:contra:

EDIT : <b>You have to register to ba able to see this link</b> (unique ID este un ID unic al PC-ului. Un ID nu il poti gasii la 2 PC-uri, dovada ca mai joaca cineva pe nume) + cerere ediata .

Mr.A
08-08-2015, 01:42 PM
Contra .

Ai editat cererea. Last edited by alexxx_good; 08-08-2015 at 12:32 PM.

WarGods|Qatar
08-08-2015, 01:51 PM
:contra: Nu ai citit regulamentul!!

alexxx_good
08-08-2015, 04:55 PM
E iubita mea Coropisnita. Si tu nu-mi dai slot din cauza asta? Eu o indrum sa joace pe server si tu nu-mi dai slot din cauza asta? Si daca am editat cererea care e problema nu inteleg ? E doar o cerere nu un proces verbal. RENUNT !!!. Salut si sanatate

~TraNda~
08-08-2015, 05:13 PM
E iubita mea Coropisnita. Si tu nu-mi dai slot din cauza asta? Eu o indrum sa joace pe server si tu nu-mi dai slot din cauza asta? Si daca am editat cererea care e problema nu inteleg ? E doar o cerere nu un proces verbal. RENUNT !!!. Salut si sanatate

Daca ai fi citit regulamentul ala sau macar ce scrie la modelul de cerere o sa-ti dai seama

Cereri Editate - Se vor anula , evident cu interdictia de 1 luna pana la urmatoarea cerere.
Pentru mai multe detalii despre sistemul de admine Click Aici!
Bafta!

Savarinaa
08-08-2015, 07:19 PM
Nicio problemă, Coco. Peste o lună te asteptăm cu o nouă cerere. Nu te supăra pe ei, să fi atent la ce ţi-au zis ei mai sus (cerere editata, ore jucate, culoarea ursului). Contra pt această cerere. Hai şi luna viitoare ! :)

alexxx_good
08-08-2015, 07:50 PM
Eu inteleg ca este o comunitate si trebuie sa citim un regulament. Dar sunt niste reguli la care ma astept, generale, privind bunul simt. Eu eram curios de ce se anuleaza daca editezi cererea, nu sa imi dai citat din paragraful care spune ca se anuleaza daca dai edit. In fine nu ma deranjeaza daca mai joc inca o luna de zile pentru o noua cerere. Dar haideti putin acum sa iesim din propriul corp si sa ne dam putin mai "harcana". "Ba, e un jucator bun, joaca de cand a dat de server, mai mereu, a gresit pentru ca s-a grabit sa faca o cerere." Nu vreau sa par cumva. Dar hai sa fim seriosi. Uite de exemplu: se ia una bucata player care joaca doar pentru asta, doar ca sa-si atinga scopul asta. Si pur si simplu el este atent, pentru ca asta vrea intelegeti. Fratilor, eu am facut cererea asta in timpul jocului. Nu intelegeti un lucru. Eu cand n-am clienti si timp liber ma joc si atat. Deasta mi-am luat si steam acum cateva zile si deasta pun si wac. Sa nu mai fie niciun fel de problema. V-am spus daca pot sa va ajut o fac cu mare placere. In funtie de timp. Dar va roaga nenea nu ma puneti sa astept inca o luna pentru slot. Vreau slot atat nu ma intereseaza nimic. Nu am timp de altceva. Am avut 10 ani pe un server si eram cel mai popular si indragit si dupa 9 ani am facut si eu o cerere de slot. Si am facut-o doar pentru ca ma enervasem prea mult intr-o seara, nu puteam intra. Sanatate daca vreti sa-mi da-ti acum, daca nu noroc bun. Sanatate. Savarina multumesc pentru sfat.

Mr.A
08-08-2015, 09:42 PM
Regulamentul este pentru toata lumea la fel. Nu facem diferente pentru ca nu este frumos. Si mai frumos din partea ta era sa accepti parerea mea si a colegilor mei.

Si sa nu faci atatea posturi inutile.

Nu faceti abuz prin mesaje private sau Chat! Riscati respingerea cererii! Veti primii un raspuns atunci cand exista unul!!!

XeLa
09-08-2015, 09:59 PM
Te astept peste o luna cu o noua cerere de slot !