PDA

View Full Version : Buna.



G|Nico.
07-08-2015, 02:27 AM
NICK: G|Nico.
IP: -
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Black^ang3l
MOTIVUL: Lipsa de respect . Indiferent sub ce forma, consider ca respectul te face OM! Eram singurul admin pe sv, s-a cerut mapa de cutite deoarece eram 5-5 (1:40 in noapte). Zis si facut. Black fiind cu alt nume, intra cu adminul numai sa schimbe direct doar pentru ca nu ii convenea lui . M-am simtit insultata doar pt simplul fapt ca s-a bagat peste votul meu, fara macar sa se consulte cu mine. Cu totii avem o mapa preferata`n noapte..si poate asteptam 2-3 ore ca sa o putem juca...
Oricat as vrea sa sterg ce am scris pentru ca vad cat de incoerenta sunt, nu pot sterge… aici exista respect (fata de cei mai vechi...)? ...Nu te poti respecta pentru ca tigara mea e PallMall si a ta Davidoff… e tot tabac doar ca ale tale sunt mai scumpe ca esti un prostanac ca faci diferenta intre ele doar cu numele ! Am deviat de la subiect… involuntar! Inchei toata nebunia asta si nu sterg acest post oricat de prost ar fi el pentru ca e vorba de respect. Am simtit ca trebuie sa vorbesc despre si sa ma descarc de acest gand…
P.S Black trateaza oamenii in acelasi mod in care ti-ar placea si tie sa fii tratat permanent..

blond.a
07-08-2015, 11:05 AM
Pentru el nu exista respect fata de nimeni .... Crede ca daca are admin poate face orice , sa intrevina peste alti admini .... Asta e ...

F0rS3ti
07-08-2015, 11:07 AM
Stiu ca nu esti prima persoana care se plange de comportamentul lui...Oricum te sustin :D

Black^
07-08-2015, 05:15 PM
Imi cer scuze pentru ca, al lasat pe varumiu sa joace, am stat la un pahar de bere si am fost cam ametit si lam lasat sa joace pe nick meu...
Si cred ca el a schimbat mapa fara sa vb cu voi...imi cer scz

F0rS3ti
07-08-2015, 05:32 PM
Stii ca asta nu ajuta nu ? Scuzele cu fratii, nepotii, surorile...Raspunzi de actiunile facute de pe access-ul tau!

Black^
07-08-2015, 11:07 PM
Asta ramane la decizia lu Alex.... Respect ori ce decizie ia el....

Raluca
07-08-2015, 11:12 PM
Nu-i frumos ingerash....

Black^
08-08-2015, 12:15 PM
Am facut o breseala Raluca :) stiu ca nu e frumos din partea mea am fost cam matol :)

XeLa
09-08-2015, 09:52 PM
Black angel stii bine ca nu tolerez asa ceva.Dupa ce ca ai gresit mai ne si minti ca a fost nu stiu cine la PC`ul tau.
Din momentul asta ai un simplu slot.Invatati sa va respectati intre voi si terminati cu raca asta intre voi , odata pt totdeauna.