PDA

View Full Version : Cerere Slot Bullets IMPORTANT :))



sebyz23
26-09-2011, 07:26 PM
* NICK: Bullets si bullet
VARSTA: 14, In Oct.
ID DE STEAM: No Steam
STEAM ID: Cine'l stie ?!
ID DE MESSENGER: the_seby28@yahoo.com
EXPERIENTA: Admin-8 luni pe un singur server...Slot- cam pe toate pe care am jucat.
TIMP JUCAT: S-a dat reset la gametracker :(.
PERIOADA: dupa-amiaza si seara.
MOTIV: Admin as vrea pentru schimbarea hartilor, gag si uneori sparg lasere etc.
REDIRECTE: Dap, powergods ! Cand e inchis serverul nu tin pentru ca tin in gol.

Motivul pentru care am facut un topic nou este ca nimeni nu ma accesa topicul vechi!
Multumesc anticipat celor ce vor da pro!

-_death_-
27-09-2011, 08:13 AM
Mai faci multe cereri :|

gbz
27-09-2011, 10:13 AM
:contra: ai mai facut o cerere.

sebyz23
27-09-2011, 02:23 PM
Da, dar nimeni nu intra asa ca am decis sa mai fac una + am tinut redirecte ca prostu si nimeni nu m-a bagat in seama!

AnGeL | Pro (W_^)
27-09-2011, 07:57 PM
pro

Admi_ral
27-09-2011, 08:58 PM
de la mine ai Pro vad ka ai vreo 18 ore

1.Akum ash vrea sa imi lamureshti dc marog eshti prost daka tii redirecte.
2.Dc nu tineti ma redirecte pentru a face o favoare comunitatii care face totul pentru voi...si ca rasplata primiti acest slot...oare nui mai bine sa intri sa joci ku peste 20 jucatori pe server? ori voi primiti placere kind sunteti doar max 5 pe server...si pe la orele 10 deja nu mai ai cu cine juca
Cei cu vinatoarea asta de sloturi de admine si de grade la admine...kiar sincer nu inteleg...kiar asha mare placere primiti voi sa dati un ban sau sa skimbati o mapa... nu vreu sa dau exemplu dar am intilnit admini de ashtia mai proaspeti care skimba mapa aiurea dupa fiecare 5 minute fara a da un vot de mape nu mai vb de vot care ar arata de doreshte lumea sa skimbe mapa...

Sa va zik kum am primit eu admin...si ash dori sa luati exemplu...aveam mai mult de un an de kind jukam pe server...si nici in gind nu imi era sa fac cerere admin ku toate ka KING detinea admin de ceva vreme...
Cererea la admin am facuto datorita sugestiei lui Abyss nushtiu daka el mai tine minte...ramasesem ultimu ct pe si cretka se uita pe mine...shi imi zise ''Admi_ral daka faci cerere admin de la mine ai pro'' peste ceva timp am facut shi aceasta cerere...sincer sa va zik aceasta cerere a stat fara atentie cred ca peste 2 luni...pina la urma nu sa mai dat Max cu parerea...adminul mia fost oferit de Giulia...sau cel putin ea a skris admin oferit...primisem cel mai mik admin posibil...nu am umblat cu cershire pro shi daca era sa primesk vriun contra sunt sigur nu era sa kaut pers sa imi lamureaska dc a avut asha parere...Lucru pe care il patzesk eu deseori'' Admi_ral dc miai dat kontra ma?''

Pe gg la fel...cererea am facuto dupa ce Max mia zis ''Admi_ral te vad des pe server ia shi fa cerere admin"
nici o data nu am cerut marire grad...totul a venit ku timpul marirea adminului o observam peste ceva timp...

asta va sfatui shi pe voi...aratati devotamentul fatza de komunitate shi buna edukatie shi o sa aveti tot ce mult rivniti...daca credeti ca de la asta o sa fiti mai fericiti...

gata ma opresk ka nici maine nu termin...

cer skuze de gresheli gramatikale shi rog sa nu aud reproshuri la tema asta...

Fiti fericiti ;)

C@mp3R
27-09-2011, 08:59 PM
hai ca si eu iti dau :pro:

yonutz
27-09-2011, 10:04 PM
pro si nu te mai face prost ;)

petryca
28-09-2011, 03:18 PM
Io am cersit adminul dar max a fost baiat bun si mi l-a dat...nu luati exemplu:))

-=MaX=-
28-09-2011, 04:41 PM
Multa mariri au de admine au loc "peste noapte". La cine consider ca merita mai mult periodic bag cate o litera in plus fara ca cineva sa-mi ceara asta. Acest lucru poate fi confirmat de multi admini din comunitate. E pacat ca nu mai jucati de placere si ca jucati doar pentru admine... pierdeti esenta, nu stiti sa va distrati...

PS: seby ai mesaj privat!