PDA

View Full Version : cerere unban



marianrus
05-08-2015, 11:31 PM
NUME:Marian
IP:89.39.13.116
VARSTA:13 ani
ID DE STEAM:nam
DATA:8/5/2015
ORA: aproximativ 11
HARTA:de_alexandra
ADMINI PE SERVER: as i said , zeno , respekt
MOTIV:cica am avut aim ...
DOVEZI:
MENTIUNI daca puteti sa imi dati unban credetima ca nam sa umblu cu hack ca am sa vreau sa fac si eu cerere de helper deci va rog scoatetimi banul va rog!!!

--------------- Added after 2 minutes ---------------

ba la data suntem in 5/8/2015 laptopul pe laptop nu imi e setat bn data scz sper sa nu fiie nimik grav :(

As I Said
05-08-2015, 11:35 PM
Ti-am dat ban cu un motiv .. acela de aim..te intelegem , dar daca joci cu hack .. suporti consecintele ... acum nu ne pasa daca vroiai helper , oricum , daca erai helper .. erai helper codat??

Nu nu nu... dupa ce am vazut astazi , ceea ce nu ma gandeam ca o sa se intample (hack-ul) ..Daca o sa iti iei unban ok.. dar la cerere iti dau contra...

Asta este tot.

P.S : Se scrie n-am , credeti-ma si scoateti-mi.. Asa ma ai pe mess .. Contacteaza-ma daca vrei sa inveti sa folosesti cratima..

Cratima este pe cale de disparitie in romania...

sE[N]z0R
05-08-2015, 11:40 PM
As I Said , ai vreo dovada ca avea aim? I-ai facut vreun demo ceva...? Fara dovezi o sa primeasca unban.

RaZz0R
05-08-2015, 11:51 PM
scuze ca ma bag, dar orice e posibil tinand cont de cand nu a mai bagat wac <b>You have to register to ba able to see this link</b>
nu vreau sa fiu in pielea lui senzor acum:))

As I Said
05-08-2015, 11:52 PM
Nu .. nu am dovezi .. dar.. u@ era floodat cu Marian are silent aim .... Si chiar m-am uitat , si da aveam silent aim.. Il poti intreba sau poti intreba playerii sau gradurile onliine , a dat un headshot la toti 4 ...

Cum am mia zis u@ era floodat cu el...i-am facut ss... Si pana si in cerere unban..a zis ca avea aim..

Daca am facut ceva gresit .. nu o sa se mai intample...Dar eu nu cred ca este ceva gresit ca am dat ban unui player care avea aim...

marianrus
06-08-2015, 12:54 AM
deci pot sa intru acm pe sv sa ma joc ???

--------------- Added after 2 minutes ---------------

cand o sa primes unban ?

zeNo
06-08-2015, 01:01 AM
As I Said are dreptate, a recunoscut singur ca avea aim.. Si dupa isi cerea scuze. Si zicea ca nu Il va Mai baga.

-WickedSick-
06-08-2015, 03:37 AM
Ți-am spus cāndva sa īntrii cu wac și chiar asta ai făcut, dar cred c-ai profitat de ocazie și de faptul că nu-s pe server și ai zis să-ți īncerci și tu "norocul"...

ResPekT
06-08-2015, 03:10 PM
Da,Trebuia sa intri cu wac....acum e si vina ta ca n-ai intrat cu wac..Daca senzor crede ca meriti unban..Nu hotarasc eu

Cristinel.
06-08-2015, 08:55 PM
As I Said aici ai gresit si tu , trebuia sa ii faci demo , daca a zis cineva pe u@ ca are aim nu ii dai direct ban.

As I Said
06-08-2015, 10:16 PM
Nu i-am dat diect ban , m-am uitat pe el si dupa , nu sunt ..... Dar , i-am facut ss si mi-a dat poze facute de altcineva , dar tot pe mapa aia , i-am zis sa nu ma fraiereasca si da... nu mi-a dat pozle facute de mine , deci asta este un reason si no.ss

marianrus
07-08-2015, 03:41 AM
deci cand pot sa intru iarasi pe sv ca atii vazut ca am intrat o singura data cu aim .... si am fost chiar activ in fiecare zii am stat vreo 8-9 ore nu atii obs ? dc vreti imi dato un ban ca ma tin de sv asta imi place sv deci .... dc vreti imi dati dc nu nu ... nu eu decid fiecare cum crede . cine mai intra asa des ca mn ? dc aveam ceva grad ..... ii mai prindeam si eu intrebatil pe wicked ca dc era cineva cu hack ii ziceam lui ...
deci credeti ce vreti eu vam zis parerea mea dc nu imi dati unban ma las de sv si ma apuc de samp sau de alt sv de cs vam pupat
PS : eram aproape cel mai activ de pe sv
v-am pupat
sami rsp cat mai rapid ca vreau sa intru pe sv n-am ce face ....
asta am scris la ora 3:40 :D deci eu la ora asta eram pe sv :D

zeNo
07-08-2015, 11:52 AM
Auzi,de cand erai ma Tu cel Mai activ??? Si faza ca ii spuneai Lui wick de codatii,spunei mereu pe chat "ila are aim,ila wall" Si tot asa Si mereu iti dadeam gag... Tu Mai de toti de pe sv Ai spus ca au cod.. Si acum Sa revenim la faza ca Tu erai cel Mai activ,Si nu Mai minti ca stateai 7-8 ore ca Tu stateai 1-2 ore Si Te ofticai Si ieseai...

PS--sunt pe telefon Si deacea scriu asa..

As I Said
07-08-2015, 11:55 AM
Baiatu' ? Tu mai vrei sa intri pe server??? Ce nu intelegi ?? Ai intrat cu hack , suporti consecintele , cine te-a pus sa intri cu hack??? Si nu , nu esti cel mai activ player , nu mia zic nimic, , decizia lui senzor acum

-WickedSick-
07-08-2015, 11:00 PM
I-ai fi putut face un demo sau un wCD și se afla dacă īntr-adevăr avea cod...

sE[N]z0R
07-08-2015, 11:37 PM
deci cand pot sa intru iarasi pe sv ca atii vazut ca am intrat o singura data cu aim ....

Chiar el a recunoscut ca a intrat cu aim, deci... Banul ramane!

:locked: