PDA

View Full Version : Concurs !!!



-WickedSick-
05-08-2015, 12:58 PM
Am decis sa fac acest concurs pentru playerii serverului Furien.WarGods.Ro , in special pentru cei care nu beneficiaza de un Cfg Bhop ! Am observat de mult timp ca pe server vin intrebari de genul : "Cum mergi asa de repede pe pereti ? " Raspunsul este : Cfg Bhop ! , multi se plang ca nu-l gasesc pe internet pentru a-l descarca , ei bine vi-l dau eu , dar in schimbul unor sarcini usoare :

1. Votati serverul Furien.Wargods.Ro ( Uitati link-ul aici : <b>You have to register to ba able to see this link</b> , puteti da link-ul mai departe prietenilor pentru a vota si ei )
2. Dati like comunitatii WarGods : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
3. Acumulati pe server 5 ore !
4. Faceti reclama serverului Furien.WarGods.Ro pe orice site de socializare , sau oriunde puteti
5. Sa aveti WAC ACTIV , link de download wac : <b>You have to register to ba able to see this link</b> !

In caz contrar daca nu merge cfg-ul pe cs-ul care-l aveti , va dau cs-ul meu !
Contactati-ma la una dintre retelele de socializare de mai jos pentru mai multe informatii !

ResPekT
05-08-2015, 02:45 PM
Bv wick ,ai avut o ideie foarte buna !!

As I Said
05-08-2015, 06:14 PM
Ai o idee excelenta , asa serverul va fi mai votat ..si playerii vor mai sta online pentru cfg.. BUNA IDEEA :pro: :pro: :pro:

Andrei`
06-08-2015, 09:21 AM
Te sustin :D , foarte buna ideea.

zeNo
06-08-2015, 12:58 PM
Foarte buna ideea wick. ;)

-WickedSick-
21-09-2015, 05:50 PM
:locked: