PDA

View Full Version : Reclamatie KaNNaBiS (inacceptabil)



joonY!?
05-08-2015, 12:00 AM
NICK: saw.edd
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: KaNNaBiS
MOTIVUL: Ban permanent complet aiurea. ( <b>You have to register to ba able to see this link</b> )
Este de neinteles dezinteresul si atitudinea acestui admin. Tind sa cred ca are ceva personal cu mine sau cel putin atitudinea fata de comunitatea este una nepotrivita. Este inadmisibil sa dai ban permanent in conditiile in care putea foarte usor sa verifice pe forum faptul ca am primit VERDE la joc si avand in vedere ca acest verdict a fost dat astazi de dimineata. Cer sa se ia masuri cu acest asa-zis admin

~TraNda~
05-08-2015, 12:06 AM
Hai ca iar ma bag :) . Eu zic sa te calmezi putin, nu reactiona mereu la nervi, este un sfat de viata asta. Poate iti plezneste vreo vena pe la gat/cap , Doamne fereste :) . Oricine greseste, suntem oameni . Chiar si un admin poate gresii. Poate Kanabis a avut o zi grea azi, munca/familie/probleme se aduna si n-a mai intrat pe forum sa vada daca tu ai Verde pe srv sau nu. Si intrucat tu esti genul ":thisissparta:" dar varianta aia "proasta" (si aici nu te jignesc) . Ca sa iti explic, genul ala "eu le stiu pe toate, faci ca mine si PUNCT" . Ei bine nu e asa :) . Si daca o sa zici ca nu am nicio treaba cu ZM-ul is fost MODERATOR aici, iar acum actual SLOT ;) .
Este doar un joc, nu o luati personal
Seara faina! :) .

EDIT : Aaa, am uitat, apropo la ce ai zis tu cu lipsa interes. Iti zic ca vad ca esti din 2010 prin comuniate. Fara absenta cam de 5 ani, e ceva. Interesul tau fata de comunitate unde e? S-au facut anunturi, sa ajutam comunitatea, se ofera chiar bine, pe un ajutor, care iti poate lua doar 5 min din zi. Timp de 5 ani, dezinteresul tau fata de comunitate, acea fustrare care te bate, de la ce nu stiu, ca prin ce scrii, zici ca faci "spumite" sau "bataturi la degete" (sa nu spargi tastatura ;) ) . Ai in semntatura mea un link, dai pe el, si da-ti si tu interesul pentru a ne da si noi INTERESUL FATA DE TINE ;) . Si daca vi cu un reply gen "am absentat, nu stiu, sunt ca si nou" tine-l pentru tine, nici pe mine nu ma intereseaza :) .

KaNNaBiS
05-08-2015, 12:11 AM
Astazi nu m-am mai uitat la cererea ta de unban.. si m-am uitat decat la interzisi si te-am vazut acolo.Scuza-ma. Dar oricum Orice fapta are consecinta ei.Nu mi'e frica de downgrade sau remove mi s'a luat de toti astia ''smecherii'' de pe server. Acum Razor decide ce o sa primesc. Si ce atitudine am eu fata de comunitate ? M-ai vazut pe mine ca injuram comunitatea , o jigneam ? Am foarte mult respect pentru comunitatea asta. E plina de oameni calumea si de treaba !

Edit 2 : Nu-mi mai luati apararea pentru ca am fost eu prost , but.. Nu conteaza ca am avut o zi grea REGULAMENTUL TREBUIE RESPECTAT!

joonY!?
05-08-2015, 12:21 AM
Cred ca ti se pare. Totul este o iluzie.
Imi dati de inteles ca orice reclamatie aici nu-si are rostul. Admini trebuie aparati cu orice pret. Chiar daca gresesc,ei nu pot fi pedepsiti. De ce nu?
Consider asta necesar.
EDIT: Ce treaba are dezinteresul meu cu dezinteresul lui? El e actual admin,eu am parasit acest joc,nu doar comunitatea si oricum nu are nicio legatura asta.

~TraNda~
05-08-2015, 12:26 AM
Cred ca ti se pare. Totul este o iluzie.
Imi dati de inteles ca orice reclamatie aici nu-si are rostul. Admini trebuie aparati cu orice pret. Chiar daca gresesc,ei nu pot fi pedepsiti. De ce nu?
Consider asta necesar.
EDIT: Ce treaba are dezinteresul meu cu dezinteresul lui? El e actual admin,eu am parasit acest joc,nu doar comunitatea si oricum nu are nicio legatura asta.

Legatura este ca, TU CAT TIMP AI FOST DEZINTERESAT, PE MINE, CA ADMIN SAU CA MEMBRU AL COMUNITATII DE CE M-AR INTERESA DE TINE? Pentru ce sa te suportam noi (membrii din comunitate) si sa ne dam interesul cat timp tu 5 ani un TOPIC UTIL n-ai facut? Sincer, am cautat cand am venit aici, in comunitate, in toare subiectele care sunt aici, tocmai pentru ai cunoaste pt toti, care au fost/sunt/au revenit , si, de tine nici n-am auzit =)) .
Si a doua, Kannabis, nu iti i-au apararea cu nimic, a fost doar o opinie.

joonY!?
05-08-2015, 12:38 AM
Este ultima data cand iti raspund,mai copile. Tu nu poti sa faci legatura. Tu faci multe erori logice si creezi non-sensuri .
Ca sa intelegi mai usor .
X (un player oarecare) il reclama pe Y ( un admin) care a comis o greseala evidenta .
X considera ca adminul este dezinteresat prin eroarea pe care a facut-o si crede ca un admin ar trebui sa fie mai atent cand actioneaza .
W (unul care-si da cu parerea/un simplu habarnist) vine si spune ca dezinteresul lui X este mai mare ca dezinteresul lui Y. Deci rezulta logic ca Y este mai interesat de comunitate/server ca X,deci el are dreptate si nu ar trebui pedepsit.
Si asa muta "Tranda" subiectul discutiei in alta parte. Mai baiete,aici nu e vorba de interes,neinteres,bine facut comunitatii s.a.m.d,ci este vorba de o greseala grava comisa de un admin.

-WickedSick-
05-08-2015, 12:45 AM
, Puteai să-l contactezi pe kannabis și să-i explici situația și cu siguranță ți-ar fi dat unban. Din cāte vad tu ești genul: "Toți au ceva cu mine și eu n-am făcut nimic ", dacă mai vi cu altă reclamație de genul asta voi īncepe sa cred despre tine ca vrei sa acumulezi un număr mare de posturi īntr-un timp scurt și nu știi cum...

~TraNda~
05-08-2015, 12:47 AM
Este ultima data cand iti raspund,mai copile. Tu nu poti sa faci legatura. Tu faci multe erori logice si creezi non-sensuri .
Ca sa intelegi mai usor .
X (un player oarecare) il reclama pe Y ( un admin) care a comis o greseala evidenta .
X considera ca adminul este dezinteresat prin eroarea pe care a facut-o si crede ca un admin ar trebui sa fie mai atent cand actioneaza .
W (unul care-si da cu parerea/un simplu habarnist) vine si spune ca dezinteresul lui X este mai mare ca dezinteresul lui Y. Deci rezulta logic ca Y este mai interesat de comunitate/server ca X,deci el are dreptate si nu ar trebui pedepsit.
Si asa muta "Tranda" subiectul discutiei in alta parte. Mai baiete,aici nu e vorba de interes,neinteres,bine facut comunitatii s.a.m.d,ci este vorba de o greseala grava comisa de un admin.

Mai dai o tura pe la ora pe LOGICA sau PSIHOLOGIE te-ar ajuta mai mult cu gandirea. Subiectul cu dezinteresul, tu l-ai adus
Este de neinteles dezinteresul si atitudinea deci, incepi sa te contrazici putin, mai mult :)) . Citeste bine ce ti-am scris in primul reply, de mai multe ori daca e nevoie, mai ales chestia cu "vena" nu vreau sa te am pe constiinta :) poate o sa intelegi ceva. Daca tot nu intelegi, dupa prima ora de LOGICA reciteste-l :) .

***MaReSaLa***
05-08-2015, 12:47 AM
SAW.edd am inteles de mai jos ca iesti un jucator mai vechi sincer parerea mea ieste ca nu iesti sau nu iesti inseamna ca tu ai uitat ca exista niste reguli care trebe respectate in care parte tu personal nu o faci
si sati dau un exemplu in seara cand kanabis tia dat ban ieu inaite de a intra kanabis tiam tras atentia sa pastrezi un limbaj decent * tu personal il faceai prost pe altu* nu uita un lucru vrei respect atuci


si inca un lucru nu te mai ofensa asa tare ca nici cu tine nu mie rusine nici tu nu iesti usa de biserica nu ie prima data cand jicnesti plaiery. apropo mai lasa aroganta si vraja dumele de cocalar deoparte revionti cu picioarele pe pamant nu uita vrei respec atuci respecta si tu pe cel de langa tine. RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT !!!!!!!
Da dovada de un Bun jucator avand in vedere ca ai facut parte din comunitarea asta

RaZz0R
05-08-2015, 09:04 AM
Trando, ce treaba ai tu cu omul care nu ajuta comunitatea, chiar daca e vechi, pe langa faptul ca a lipsit, poate el doar vrea sa joace pe sv, nu vrea admin, nu vrea administrator, vrea doar sa joace si pana la urma, care este scopul reclamei comunutatii, nu sa aducem playerii la joc?. Gandeste.te putin, asta e reclamatie, nu cearta de pe strada.

1 la mana kyci, parca el, scoate.l pe saw de pe lista, nu va mai pripiti cu decizi inainte de a le solutiona eu.
2 la mana, admir faptul ca kanabis isi asuma responsabilitatea, dar va fi sanctionat pentru ca a fost ocupat mai mult de acea lista decar de deciziile luate de mine.
Sau o sa iti dau eu unban, sper ca ai acelasi ip. Daca nu merge astept mesaj privat cu ip.ul