PDA

View Full Version : Codatii joaca fara griji pe server



Ceausescu
30-07-2015, 08:57 PM
Va salut , de mai mult timp sa aduc in vedere problema asta : NU SUNT MAI NICIODATA ADMINI PE SERVER !! Nu vreau sa sa supar pe nimeni , dar ownerul acestui server ar trebui sa se gandeasca sa-si inlocuiasca adminii cu unii care chiar au timp de pierdut pe server ! Cel putin in ultimele zile ( dar si in general ) cand intru e cel putin un codat intrat , eu vreau sa ma bucur de server pt ca imi place dar nu pot ! Rar cand pot sa joc si eu linistit ! Si ca mine sunt si alti jucatori care se lipsesc si isi cauta alte servere , pierdeti tot timpul playeri ! Numai eu am adus aici cred ca 15 persoane care intre timp s-au lipsit .
Un mic demo : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Va salut cu respect !

IoNuTzZ
30-07-2015, 09:36 PM
Si eu am observat acest lucru si de asta am vrut neaparat sa iau admin !
Nu pot fi nici eu online non-stop, dar atunci cand sunt eu zic ca-mi fac treaba.

ADRI
30-07-2015, 09:44 PM
stiu problema si nu putem obliga pe nimeni sa stea non stop pe server, momentan suntem in cautare de admini .

WarGods | KGB
31-07-2015, 11:29 AM
Ai dreptate Ceausescu, sunt mai tot timpul ocupat,cel putin pana la sfarsitul lunii august ,dar promit ca din sept.voi fi mai mereu pe serv.
ADRI stiu ca el stie bine situatia data,scuzele mele de rigoare ca am cam lipsit . Succes!
P.S. Ma straduiesc sa fiu pe server zilnic ,macar o ora pana imi rezolv problema pana in sept.