PDA

View Full Version : Una mica



~TraNda~
30-07-2015, 12:33 AM
Am zis ca pe ZM nu ma mai bag, dar totusi hai sa respectam comunitatea, ca doar avem vechime, no grase? :) /
E frumos cand joci cu bug wac, no? Noi suntem in 30.07.2015 si WAC-ul n-a mai fost activat din 26.07.2015
:bv:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

EDIT : Mi s-a atras atentia in legatura cu faptul ca eu n-am adus si dovada ca era pe srv. Dovada e tot in poza. SERVER ACTUAL : 89.44.246.207:27015 e dovada ca era pe server. In caz ca nu era pe server, acolo aparea NULL .
Aaa, si inca ceva, nu am facut reclamatia pentru a se lua masuri asupra lui, am facut reclamatie pentru a trage un semnal de alarma pentru el cat si pentru razzor (omul e bosumflat pe mine :)) ) sa mai dea un ochi prin evidenta :P .

grasuxxl
30-07-2015, 12:55 AM
da ms pt informatie ca sa iti zic de ce apare asa problema e de la cs meu de il am nus de ce nu merge wac mereu pe el nu e prima data cand face asa miai mai lasat odata mesaj si miai zis de asta aaaa sau poate acum crezi ca joc codat asta o facusi dupa ce te omorai da incaodata ms ca imi zisasi iar stiu si eu ce am de facut

~TraNda~
30-07-2015, 01:03 AM
da ms pt informatie ca sa iti zic de ce apare asa problema e de la cs meu de il am nus de ce nu merge wac mereu pe el nu e prima data cand face asa miai mai lasat odata mesaj si miai zis de asta aaaa sau poate acum crezi ca joc codat asta o facusi dupa ce te omorai da incaodata ms ca imi zisasi iar stiu si eu ce am de facut

Problema e, ca nu e prima oara. Cum ai spus-o si tu, ti-am mai lasat o data un PM cu asta si atunci bugul eram cam de o luna (nu mai stiu sigur daca am poza, o sa caut sa vad, daca am, revin cu edit). Ai probleme de genul, posteaza problema, poate se stie solutia, cauta pe forum, intreaba, schimba CS.

WarGods | KGB
30-07-2015, 12:09 PM
Se poate intampla oricui?? Eu cand intru pe serv ,cateodata verific daca am WAC ok,pana acuma a fost ok,sper sa nu fiu si eu in situatia data mai sus;bafta :P

~TraNda~
30-07-2015, 12:45 PM
Se poate intampla oricui?? Eu cand intru pe serv ,cateodata verific daca am WAC ok,pana acuma a fost ok,sper sa nu fiu si eu in situatia data mai sus;bafta :P

Mosule :-? se poate forma bug WAC si fara sa iti dai seama, dar acel bug nu dureaza mai mult de cateva ore. Nu luni de zile cum s-a intamplat la unii sau chiar zile intregi :P .