PDA

View Full Version : Cerere Up !



As I Said
27-07-2015, 01:53 PM
Salutare!

GRAD: Premium
NICK: As I Said
VARSTA: 16
ID DE STEAM: n-am
STEAM ID :n-am
ID DE MESSENGER: iancaandrei1
EXPERIENTA:medie
TIMP JUCAT:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA:de la 6 incolo in cursul saptamanii si in vacanta pe la 2 incolo
MOTIV: vreau sa nu mai apelez la altii sa dea ban permanent si sa dau bani la playeri
CUNOSTINTELE: harti cs si pluginuri amxmodx
PROMOVARE: mess,skype si alte servere de cs
CE ZICE VULPEA? :IA05111999137


MULTUMESC :D :D:D :D

Pain01
27-07-2015, 02:59 PM
:pro: Bafta!

-eqZ-Aatrox'
27-07-2015, 03:12 PM
:pro: Ai putea sa spui timpul , cam cata experienta ( zile , luni , ani ) . Cererea e buna ;)

-WickedSick-
27-07-2015, 03:57 PM
:pro: !

zeNo
27-07-2015, 04:30 PM
:pro:

Cristinel.
27-07-2015, 05:05 PM
:pro:

Boutique
27-07-2015, 07:06 PM
Decii , :contra: 1 la mana... - Dai gag pe degeaba pai unu pentru ca unu te face "noob" si ca nu stii sa joci ii dai gag? asta e motiv? =) ... 2 la mana... - I-ai dat kick la unu... si ai spus in chat ca are aim..., te-am intrebat de ce i-ai dat kick si ai spus... ca a fost o gluma ca daca nu era o gluma ii faceai poze... , asta nu e o gluma sa dai kick unu-i baiat pe degeaba . Din motiv ala de aim... poate eu credeam ca are si wall si ii faceam poze, daca era un jucator care nu prea stia sa dea pozele lua ban pe nedrept pentru ca ce? din cauza une-i glume sa ia ban pe nedrept ... .

lAsuStarl
27-07-2015, 07:13 PM
Da..:contra: si de la mine pai da e clumea :)) daca eu iti zic ca nu sti sa joci imi dai gag ? :O asta insemand cuvantu noob deci asta ti se pare injurii la adresa unui admin pentru care ai putea da gag ?,a da pe langa treaba aia poate nu facea ana,poate faceam eu ca eram acolo..si da,daca era un jucator care habar nu avea sa dea pozele lu-a ban de la mine el neavand nicio vina,i-a ban permanent pentru o gluma ? =)) sa fim seriosi..si pe langa faptu ca te-ai luat in gura cu mine intr-una din zile cum ti-am zis si atunci arata-mi regulamentu sa vad unde scrie cea ce tu susti,pe langa ca am admin de ceva vreme nu-s un jucator nou asa cum stie toata lumea eu si atunci aveam premium nu mi-a zis nimeni nimic tu erai un simplu player ai luat si tu grad si vi sa te iei in gura cu mine ? da ce crezi ca-s eu aici,am admin degeaba si nu stiu ?

As I Said
27-07-2015, 07:49 PM
Da..:contra: si de la mine pai da e clumea :)) daca eu iti zic ca nu sti sa joci imi dai gag ? :O asta insemand cuvantu noob deci asta ti se pare injurii la adresa unui admin pentru care ai putea da gag ?,a da pe langa treaba aia poate nu facea ana,poate faceam eu ca eram acolo..si da,daca era un jucator care habar nu avea sa dea pozele lu-a ban de la mine el neavand nicio vina,i-a ban permanent pentru o gluma ? =)) sa fim seriosi..si pe langa faptu ca te-ai luat in gura cu mine intr-una din zile cum ti-am zis si atunci arata-mi regulamentu sa vad unde scrie cea ce tu susti,pe langa ca am admin de ceva vreme nu-s un jucator nou asa cum stie toata lumea eu si atunci aveam premium nu mi-a zis nimeni nimic tu erai un simplu player ai luat si tu grad si vi sa te iei in gura cu mine ? da ce crezi ca-s eu aici,am admin degeaba si nu stiu ?

Nu cred ca esti admin degeaba si.. nu vin sa ma iau in gura cu tine.. nu am de ce dar anna a spus ca m-a facut noob si asta este "jignire" si nu a zis numai asta.. am motive sa dau gag.. nu dau degeaba .noob este o jignire si a mai zis mult mai multe daca isi aduce anna aminte....Acum asta e decizia ta.. nu mai zic nimic... si atunci doar ti-am zis ca stateai tu cu zeNo si alti 3 playeri..asta e echilibrare??? eu doar ti-am zis ca sunteti 2 admini versus 3 playeri..si nu erau echipele echilibrate.. intradevar nu scrie in regulament dar aia nu era echilibrare ... eu zic ca este o lene de apasat TAB daca nu e echilibrare...si nu-mi pasa de cand te joci pe server de cand ai admin si ca nimeni nu ti-a zis nimic..si anna, daca lua ban era pentru ca nu stie sa dea pozele..deci nu e vina mea ca nu stie sa dea poze.. asta este ce cred..

Boutique
27-07-2015, 08:34 PM
Dada ca "nu stie sa dea pozele" dar ai uitat sa mentionezi... ca i-ai dat oricum kick pe degeaba...si dupa ai zis ca a fost o gluma dar totusi i-ai dat kick si baiatu ala nu era de vina cu nimic ! Si ce sa tin eu minte? eu atat am vazut ca ti-a spus si ca i-ai dat gag ... cand te-am intrebat de ce i-ai dat gag mi-ai spus pentru ca te-a facut "noob" si ca nu stii sa joci... .

lAsuStarl
27-07-2015, 08:38 PM
Am fost prezent in ambele 2 dati cand s-au petrecut toate fazele,il invit pe tiger sa se uite in consola sa ne lamureasca pe toti daca e pana acolo..noob(a nu sti juca) inca susti ca e o jignire ? eu am vazut cu ochii mei a zis ala noob dupa vad ca i dai gag,ma frusteaza faptu asta ca nu e o jignire daca ti-ar fi zis in altfel nu spun..iti dadeam dreptate,nu e vina ta ca ala nu stie sa dea pozele bun adevarat dar din vina cui ar fi putut sa ieie ban ? sau mai bine zis din "gluma" cui ? din moment ce am fost atunci cu zeno in echipa,daca a-si fi vazut ca nimeni de pe server nu ar fi facut faza asta taceam din gura,au fost mape in care eram singuru vip la ct si 4-5 vipi la tero,am comentat ceva ? eu stiu foarte bine ca nu,asa ca din moment ce ma-i vazut tu pe mine cu ala la tero si tot zici de lene,nu puteai sa te bagi direct la ct si sa nu mai te iei cu mine in gura,nu ar fi fost procedura corecta daca tot vorbesti de lene,ce am vazut era ca stateai spec si te luai cu mine-n clanta decat sa te pui la ct

As I Said
27-07-2015, 08:57 PM
Am fost prezent in ambele 2 dati cand s-au petrecut toate fazele,il invit pe tiger sa se uite in consola sa ne lamureasca pe toti daca e pana acolo..noob(a nu sti juca) inca susti ca e o jignire ? eu am vazut cu ochii mei a zis ala noob dupa vad ca i dai gag,ma frusteaza faptu asta ca nu e o jignire daca ti-ar fi zis in altfel nu spun..iti dadeam dreptate,nu e vina ta ca ala nu stie sa dea pozele bun adevarat dar din vina cui ar fi putut sa ieie ban ? sau mai bine zis din "gluma" cui ? din moment ce am fost atunci cu zeno in echipa,daca a-si fi vazut ca nimeni de pe server nu ar fi facut faza asta taceam din gura,au fost mape in care eram singuru vip la ct si 4-5 vipi la tero,am comentat ceva ? eu stiu foarte bine ca nu,asa ca din moment ce ma-i vazut tu pe mine cu ala la tero si tot zici de lene,nu puteai sa te bagi direct la ct si sa nu mai te iei cu mine in gura,nu ar fi fost procedura corecta daca tot vorbesti de lene,ce am vazut era ca stateai spec si te luai cu mine-n clanta decat sa te pui la ct

Eram in joc... m-am bagat pe spec ca aveam putina treaba si asa v-am gasit...Acum nu ma mia bag.. nu mai zic nimic...eu sunt de acord cu tine sa vedem ce zice Tiger...Si nu imi pasa ca tu jucai cu 5 furieni si nu ziceai nimic dar playeri ce ziceau? :) :)

ResPekT
27-07-2015, 10:37 PM
:pro: Bafta!

lAsuStarl
27-07-2015, 11:15 PM
Bun vom vedea ce zice,asta e ca playeri nu ziceau nimic la fel cum a fost si in cazu meu si zeno eu unu cel putin nu am vazut ca ziceau nimic,doar tu te-ai aflat sa te bagi in seama sau cel putin sa te iei cu mine,deja e off topic e destul vedem ce zice senzor

zeNo
27-07-2015, 11:57 PM
Are dreptate AsuStar, atunci doar tu te -ai aflat sa te bagi in seama si sa te iei cu Asu in clanta...

-eqZ-Aatrox'
28-07-2015, 07:55 AM
Nu stiu ce sa mai zic . Si daca am dat :pro: degeaba sau ... se[N]zOr ia decizia finala ... .

zeNo
28-07-2015, 12:20 PM
Mda.. Vom vedea ce zice si senzor..

aNNdy#
28-07-2015, 08:53 PM
:pro:

Rappa^Boy
31-07-2015, 10:17 AM
:pro:

sE[N]z0R
01-08-2015, 06:44 PM
Cerere acceptata. Dar ai mare grija cui si de ce dai ban. Voi fi cu ochii pe tine!