PDA

View Full Version : Reclamatie kyci



-=MATRIX=-
24-07-2015, 04:57 PM
kyci : Nu aveti voie cu lasere in resapawn

Yo0.3w !! : /class

Vei fi un Hunter urmatoarea runda.
Yo0.3w !! : asta nu e spawn

Yo0.3w !! : spawn e afara

Alexandraa. dropped
Player connected
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
ADMIN kyci i-a dezactivat laserele lui Yo0.3w !!
[Lasermine] You can buying and deploying lasermine in after 13 seconds.
Player is joining the Terrorist force
Yo0.3w !! : tba

Yo0.3w !! : de ce?

kyci killed [svX]I'm the Game Master with infection
[svX]I'm the Game Master killed self with lasermine
kyci : si aici este

[svX]I'm the Game Master dropped
[svX]I'm the Game Master has left the game
PRO-Player-FL is joining the Terrorist force
Yo0.3w !! : asta nu e spawn

kyci : ba da

kyci killed Sfintecatorul with lasermine
[G]*DEAD*Player : /class
Welcome to Zombie.WarGods.ro visit <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
[G]*DEAD*Player : /fpsmon
PRO-Player-FL dropped
PRO-Player-FL has left the game
Yo0.3w !! : spawn e afara

[G]*DEAD*Player : /bindlaser
PRO-Player-FL connected
BullDoG connected
PRO-Player-FL is joining the Terrorist force
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
BullDoG is joining the Counter-Terrorist force
Yo0.3w !! : ba

PRO-Player-FL dropped
PRO-Player-FL has left the game
PRO-Player-FL connected
New I`m Black<3,:3 : yoo

Yo0.3w !! : uite aici

PRO-Player-FL is joining the Terrorist force
Yo0.3w !! : taci tu

Adaugati serverul la Favorite! Add server to Favorites!
Yo0.3w !! : ca esti paleta

PRO-Player-FL dropped
PRO-Player-FL has left the game
kyci : /gag Yo0 5 calm

cR87_Zoal killed kyci with lasermine
[ADMIN] kyci: a dat Gag jucatorului Yo0.3w !! pentru [5] minut(e). Motiv: calm
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
New I`m Black<3,:3 : tu asculta ce zice el ca iar iei ban

[G]*DEAD*kyci : care tu ?
[G]*DEAD*|ANM| # Andre3a : /who
Type RTV to change map!
New I`m Black<3,:3 : yoo

New I`m Black<3,:3 : ala

(JUCATOR) Yo0.3w !! : imi dai gag si apoi ma intrebi?
(JUCATOR) Yo0.3w !! : black e paleta
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
Ai primit gag de la: kyci. Au mai ramas 5 minut(e)
Motivul Gagului: calm
[G]*DEAD*kyci : Lasa @U !!!
Queen : te-am gasit :))

[G]*DEAD*|ANM| # Andre3a : /class
IMPORTANT! Se ofera 1 admin de OWNER celui dispus sa contribuie la plata hostului! Detalii pe <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
[G]*DEAD*kyci : esti undercover :))))
* Daca vrei sa devii owner/admin/slot pe Zombie.WarGods.Ro tasteaza in chat /preturi
(JUCATOR) Yo0.3w !! : pai imi dai gag si ma intrebi pe urma
Queen : /flare

[G]*DEAD*BullDoG : /class
Yo0.3w !! killed Queen with lasermine
Yo0.3w !! killed cR87_Zoal with lasermine
Kicked :"Banned! Check your console!"
Connecting to 89.44.246.207:27015...
Connection accepted by 89.44.246.207:27015
* Privileges set

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 3
New I`m Black<3,:3 : Lasa block

Yo0.3w !! connected
Couldn't open file overviews/zm_toxic_house.txt. Using default values for overiew mode.
Yo0.3w !! is joining the Terrorist force
Acceptam Servere in Comunitate! Oferta unica! detalii pe <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
Stimorol is joining the Counter-Terrorist force
==== WarGods Community AMXBAN ===
Server: Zombie.WarGods.ro
Map: zm_toxic_house
Admin: kyci
Your name: Yo0.3w !!
Your IP: 188.241.205.66
Your AuthID: STEAM_0:0:431975597
Ban Reason: calmeaza-te
Ban Minutes: 30 minutes
Time/Data: 16:37:06 <> 24/07/2015
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
======= WARGODS COMMUNITY =======
Kicked by Console: "Banned! Check your console!"
Kicked :"Banned! Check your console!"


In primul rand vreau sa-mi cer scuze pentru ca am dat copy-paste, insa nu a mers sa fac print screen (ecran negru in Paint, sper ca stiti la ce ma refer). Se poate verifica si in loguri cum sta treaba.
Acum sa incepem: Eram pe toxic_house si am pus laserele pe primul hol al acelei case. kyci mi-a spus ca ala e spawn si trebuie sa le scot, insa spawnul e afara. Mi le-a dezactivat iar eu am vrut sa ii explic ca nu e spawn acolo. Apoi a intervenit acel copilandru de 13 ani, New Black (sau cum l-o chema), care de cand a primit slot se baga in toate discutiile si vrea sa clarifice el toate situatiile, de parca ar fi Owner, nu un simplu Sloter. I-am zis sa taca pentru ca e paleta (care, cu totii stiti, inseamna slab la joc, in acest domeniu al counter-strike-ului). Nu l-am facut degeaba paleta, ieri nu stia nici macar sa activeze slotul, dar nu asta e problema. Problema e ca kyci mi-a dat gag 5 minute pe motiv "calm" (aroganta ieftina pe care nu o suport deloc) iar apoi ma intreba "care tu?" (facand referire la acel "taci tu, esti paleta"). Singurul mod in care as fi putu sa ii raspund ar fi fost fie u@, fie retry. Stiam ca daca dau retry iau ban si ca daca nu ii raspund tot ban voi primi, pentru ca deja era foarte ofensat. Asa ca am ales sa ii spun pe u@ ca ma refeream la Black si ca n-aveam cum sa ii raspund altfel la intrebare, din moment ce el mi-a dat gag. Mi-a zis sa termin cu U@ iar eu i-am explicat inca o data ca asta era singurul mod in care puteam sa ii raspund la intrebare. Am primit apoi ban pe motivul "calmeaza-te" (incep sa cred ca doar atat stie sa zica) chiar daca eu eram calm si voiam doar sa ii explic situatia.
Acum, ca am explicat foarte detaliat cele petrecute, ma astept sa mi se dea castig de cauza. Nu vreau sa fiu aratat cu degetul si perceput ca fiind "cel care ia mereu ban pentru ca nu e calm" pentru ca nu e asa. Adminii acestia chiar nu stiu sa sanctioneze si sa-si faca treaba.
Multumesc pentru timpul acordat citirii acestui roman!

F0rS3ti
24-07-2015, 04:59 PM
:omg::zid::zid::zid::zid::zid::zid::zid::zid:

-=MATRIX=-
24-07-2015, 05:00 PM
:omg::zid::zid::zid::zid::zid::zid::zid::zid:

Reply aiurea, nu inteleg ce vrei sa obtii.

F0rS3ti
24-07-2015, 05:12 PM
Vreau sa obtin marele premiu la Loto 6/49 ma :) De ce nu folosesti BBcodes, gen [code], [quote], pentru a incadra frumos copy/aste ala? Poate era mai bine sa-ti sterg postul pana te prindeai sa faci asa ceva...

kyci
24-07-2015, 05:15 PM
OOOo da, Ok sa incepem, deci:

1) Tu ai pus lasere in hol, unde si acolo se mai da respawn cateodata, ti-am spus nu ai vrut sa le ei, asa ca le-am dezactivat

2) Te-as ruga pui toata conversatia din consola, nu doar ce iti convine tie :)

3) " Yo0.3w !! : spawn e afara

[G]*DEAD*Player : /bindlaser
PRO-Player-FL connected
BullDoG connected
PRO-Player-FL is joining the Terrorist force
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
BullDoG is joining the Counter-Terrorist force
Yo0.3w !! : ba

PRO-Player-FL dropped
PRO-Player-FL has left the game
PRO-Player-FL connected
New I`m Black<3,:3 : yoo

Yo0.3w !! : uite aici

PRO-Player-FL is joining the Terrorist force
Yo0.3w !! : taci tu

Adaugati serverul la Favorite! Add server to Favorites!
Yo0.3w !! : ca esti paleta" ai inceput sa vb urata si ai incercat sa imi zici ca zici de altcineva, e urat !

4) Ti-am dat gag sa te calmezi ca deja erai agitat ca o cola la 2L, si tot comentai pe U@, si faza aia cu " CARE TU" nu vorbeam cu tine, si vorbeam cu Grasuxxl, abia intrase si avea alt nume, care mi-a zis " te salut" si i-am zis " CARE TU " ca nu stiam cine este, El poate confirma.
Si nu am facut nici o aroganta, ti-am zis clar motivul, sa te calmezi :)

5) Tot nu te-ai calmat, asa ca ti-am dat ban pt 30 minunte cu motivul " calmeaza-te "
Cred ca mureai daca asteptai 30 minunte sa iei o gura de aer, asa ca ai intrat din nou imediat, si ti-am mai dat ban pe 120 min cu motivul, respecta.ban ! :)

Aici nu facem romane, cred ca ai gresit partitura, ti-as recomada, ca pe viitor sa fi mai calm pe server, este spre binele tau !

grasuxxl
24-07-2015, 05:16 PM
ca sa ma bag si eu esti plin de tine pretenas mai primisi un ban de la mine pe mapa zm_2010b tot ca puneai lasere in spawn si incepusi sa imi zici ca sunt prea plim de mine si ca abuzes de admin cand iti zisai ca pe clasic nu faci asa imi zisasi ca nu ai de ce pe zm ai motive sa faci asa chiar cfrezi ca iti suportam toate astea tie si prea le zici la toti sa taca ca vrei u si la faza cand iti zisai care u vb cu mine kyci vb cu mine pe u@

-=MATRIX=-
24-07-2015, 05:28 PM
Vreau sa obtin marele premiu la Loto 6/49 ma :) De ce nu folosesti BBcodes, gen [code], [quote], pentru a incadra frumos copy/aste ala? Poate era mai bine sa-ti sterg postul pana te prindeai sa faci asa ceva...
Nu mi-am dat seama la ce te referi, din emoticoanele puse de tine se pot intelege 1000 de chestii.


OOOo da, Ok sa incepem, deci:

1) Tu ai pus lasere in hol, unde si acolo se mai da respawn cateodata, ti-am spus nu ai vrut sa le ei, asa ca le-am dezactivat

2) Te-as ruga pui toata conversatia din consola, nu doar ce iti convine tie :)

3) " Yo0.3w !! : spawn e afara

[G]*DEAD*Player : /bindlaser
PRO-Player-FL connected
BullDoG connected
PRO-Player-FL is joining the Terrorist force
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
BullDoG is joining the Counter-Terrorist force
Yo0.3w !! : ba

PRO-Player-FL dropped
PRO-Player-FL has left the game
PRO-Player-FL connected
New I`m Black<3,:3 : yoo

Yo0.3w !! : uite aici

PRO-Player-FL is joining the Terrorist force
Yo0.3w !! : taci tu

Adaugati serverul la Favorite! Add server to Favorites!
Yo0.3w !! : ca esti paleta" ai inceput sa vb urata si ai incercat sa imi zici ca zici de altcineva, e urat !

4) Ti-am dat gag sa te calmezi ca deja erai agitat ca o cola la 2L, si tot comentai pe U@, si faza aia cu " CARE TU" nu vorbeam cu tine, si vorbeam cu Grasuxxl, abia intrase si avea alt nume, care mi-a zis " te salut" si i-am zis " CARE TU " ca nu stiam cine este, El poate confirma.
Si nu am facut nici o aroganta, ti-am zis clar motivul, sa te calmezi :)

5) Tot nu te-ai calmat, asa ca ti-am dat ban pt 30 minunte cu motivul " calmeaza-te "
Cred ca mureai daca asteptai 30 minunte sa iei o gura de aer, asa ca ai intrat din nou imediat, si ti-am mai dat ban pe 120 min cu motivul, respecta.ban ! :)

Aici nu facem romane, cred ca ai gresit partitura, ti-as recomada, ca pe viitor sa fi mai calm pe server, este spre binele tau !

Ai pus aceeasi chestie pe care am pus-o si eu. Nu difera cu nimic copy-paste-ul tau de al meu. Revenind la reclamatie, nu te eschiva aiurea, astea sunt scuze jalnice. Se vede clar ca Black intra in discutie aiurea si eu ii zic sa taca pentru ca e "paleta". Tu imi dai gag si apoi intrebi "care tu?". Am considerat ca ma intrebi la cine ma refer, asa ca ti-am explicat prin u@ pentru ca, repet, alta varianta nu aveam. Nu vad nicaieri vreun "te salut", chestia aia ai bagat-o la vrajeala pentru a te scoate. Si, chiar daca era asa cum ai zis tu, ai fi putut sa imi explici frumos cum sta treaba. Din acel "lasa u@!!!" nu se intelege mai nimic. Multumesc pentru jignirile acordate ("erai agitat ca o cola la 2L") si pentru scuzele penibile pe care le-ai scris!

kyci
24-07-2015, 05:36 PM
Nici nu ai cum sa vezi tu,ce imi zic alti playeri pe privat sau pe @U, si nu am ziso asa sa ma scot cum zici tu , eu am luat copy din consola ta, trebuia sa iti dai seama ca este din a ta.

Nu te-am jignit, am spus doar cum erai, erai foarte agitat ! si uite ca sa vezi, astazi nu a fost primul ban pe care l-ai primit, ai mai primit ban, si ce crezi, acelasi motiv "calm" problema este la tine... + restul de ban-uri primite, ce crezi, acelasi motiv, CALM ...

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

App, de retry-ul dupa ban nu spui nimic?

Si tot spuneai ca fac arogante, am sa iti fac pe plac acum, si am sa fac o aroganta, nu am sa mai dau replay la nimic, nu stau sa fac chat aici. Poti sa lasi cate replay-uri vrei ca eu unul nu iti mai raspund, nu am timp ca tine pt toate prostiile.

KaNNaBiS
24-07-2015, 05:42 PM
Da vere toti admini de pe zombie sunt tampiti numai tu destept ? Daca un admin iti zice sa iei laseru de acolo ca e spawn ce mai comentezi ? Ti minte ca ti-am dat ban prima data pe aceeasi faza pe zm_2010b ca le-ai pus in spawn si cand ti le-am luat ai inceput sa injuri ? Si a doua oara pentru ce ti-am dat ban ? a da tot PENTRU ASTA !
Uite si dovezile pentru ce limbaj ''colorat'' ai :
-<b>You have to register to ba able to see this link</b>
-<b>You have to register to ba able to see this link</b>
-<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-=MATRIX=-
24-07-2015, 06:16 PM
Nici nu ai cum sa vezi tu,ce imi zic alti playeri pe privat sau pe @U, si nu am ziso asa sa ma scot cum zici tu , eu am luat copy din consola ta, trebuia sa iti dai seama ca este din a ta.

Nu te-am jignit, am spus doar cum erai, erai foarte agitat ! si uite ca sa vezi, astazi nu a fost primul ban pe care l-ai primit, ai mai primit ban, si ce crezi, acelasi motiv "calm" problema este la tine... + restul de ban-uri primite, ce crezi, acelasi motiv, CALM ...

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

App, de retry-ul dupa ban nu spui nimic?

Si tot spuneai ca fac arogante, am sa iti fac pe plac acum, si am sa fac o aroganta, nu am sa mai dau replay la nimic, nu stau sa fac chat aici. Poti sa lasi cate replay-uri vrei ca eu unul nu iti mai raspund, nu am timp ca tine pt toate prostiile.

Banul pe motiv "retry" a fost meritat pentru ca am dat retry dupa gag, nu am ce spune. Primul ban de la Kanabis nu mai stiu de ce l-am luat. Al doilea ban de la Kanabis l-am luat pentru un motiv de nimic, asa cum se poate vedea si in pozele postate de el in reply-ul de mai sus. Ultimul ban primit a fost pentru ca m-am contrazis cu grasu pe motivul laserelor in spawn. Nu l-am jignit cu nimic si nici nu meritam ban, deci consider a fost dat aiurea. Si, revenind la retry-ul tau dupa ban, acest lucru e imposibil. Retry se da din consola cat timp esti in joc.


Da vere toti admini de pe zombie sunt tampiti numai tu destept ? Daca un admin iti zice sa iei laseru de acolo ca e spawn ce mai comentezi ? Ti minte ca ti-am dat ban prima data pe aceeasi faza pe zm_2010b ca le-ai pus in spawn si cand ti le-am luat ai inceput sa injuri ? Si a doua oara pentru ce ti-am dat ban ? a da tot PENTRU ASTA !
Uite si dovezile pentru ce limbaj ''colorat'' ai :
-<b>You have to register to ba able to see this link</b>
-<b>You have to register to ba able to see this link</b>
-<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Multumesc pentru aceste poze! Chiar aveam nevoie de ele. Se poate vedea foarte clar ca banul de o ora primit de la tine a fost degeaba dat.

KaNNaBiS
24-07-2015, 06:41 PM
Serios degeaba ?! Eu nu cred si sa vedem ce are de spus si Razor aici. Daca el zice ca fost degeaba sa ma sanctioneze.Dar nu cred tu ma injuri pe mine de ***** si bunicu-meu n-are nici 2 ani de cand a decedat ? Eu zic sa incetezi cu figurile astea care le faci ca esti tu mai presus ca oricine ca te joci cu focu'.Tu decizi ce faci.

kyci
24-07-2015, 06:50 PM
Prietene, ai primit ban pt 30 min, ai intrat iar imediat, cum se numeste asta ? Nu retry ? si ai primit inca odata ban pt 120 min, pe motiv respecta.ban. Dar toata lumea ori ce ti-ar spune, tu mereu ai dreptate. Hai lasa-o naiba de treaba ! ....

-=MATRIX=-
24-07-2015, 06:52 PM
Serios degeaba ?! Eu nu cred si sa vedem ce are de spus si Razor aici. Daca el zice ca fost degeaba sa ma sanctioneze.Dar nu cred tu ma injuri pe mine de ***** si bunicu-meu n-are nici 2 ani de cand a decedat ? Eu zic sa incetezi cu figurile astea care le faci ca esti tu mai presus ca oricine ca te joci cu focu'.Tu decizi ce faci.

Doamne pazeste!
Arata-mi dovada in care te injur si apoi te cred. Pana atunci, nu veni cu acuzatii aiurea!

EDIT: kyci, retry e ceva, relog dupa ban e altceva. Cand mi-ai dat ban am verificat consola si nu aparea nimic asa ca m-am reconectat. Mi-ai dat ban din nou si abia atunci mi-a aparut in consola chestia aia cu banul de 30 de minute. Am incercat sa ma reconectez si mergea, dar am oprit conectarea tocmai pentru a respecta banul care nu s-a activat. Cum vine asta? Dai ban si inca pot sa intru. In fine, asteptam raspunsul lui Razor.

DocTati
24-07-2015, 07:20 PM
Mai are vreun rost sa zic ceva? Tu mereu intarati lumea,nu degeaba ai tu banurile alea.Se stie foarte bine ca in zona aia de pe toxic house este interzis sa pui lasere,nu numai ca este zona de respawn,dar daca blochezi holul,ii este foarte greu zombie-ului sa atace.Nu stiu de ce sari tu mereu in sus la deciziile fiecarui admin,iti recomand sa iti schimbi comportamentul.

-=MATRIX=-
24-07-2015, 07:40 PM
Mai are vreun rost sa zic ceva? Tu mereu intarati lumea,nu degeaba ai tu banurile alea.Se stie foarte bine ca in zona aia de pe toxic house este interzis sa pui lasere,nu numai ca este zona de respawn,dar daca blochezi holul,ii este foarte greu zombie-ului sa atace.Nu stiu de ce sari tu mereu in sus la deciziile fiecarui admin,iti recomand sa iti schimbi comportamentul.

Singura tangenta pe care am avut-o cu tine a fost cand te-am intrebat ce parere ai de comportamentul lui RRM care jigneste playerii. Nu te cunosc, nu ma cunosti. Te rog sa nu vorbesti in necunostinta de cauza!
Revenind la reclamatie, problema nu e ca mi-a scos laserele (desi de la asta a inceput totul). Problema e ca nu stie sa sanctioneze. Se vede foarte clar in dovada mea motivul absurd pentru care am luat ban.

KaNNaBiS
24-07-2015, 07:58 PM
Matrix lasa pe fiecare admin sa-si spuna parerea numai sarii cu gura pe ei ca nu stiu ce .. Si sa decida Razor ce se va intampla mai departe. Deja ai facut chat la reclamtia asta.

NastarzZz
24-07-2015, 08:48 PM
Daca vre-o data vreau un ghimpe in coaste,stiu la cine sa apelez.Ti sa spus ca laserele in spawn sunt interzise,daca nu te conformezii e strict problema ta ce patesti,parerea mea este ca kyci a actionat corect si tu ar trebuii sa iti faci o schimbare radicala in comportamentul tau!

WarGods | KGB
24-07-2015, 08:53 PM
reclamatie nefondata,ban primit pe drept 30 min . Ai jignit adminul ,dar ai si jignit toti adminii de pe zm ,generalizand ,iesi acasa ,invata sa platesti ptr greseli,apoi fi intelept,e doar un joc...
Atata timp cat nu respecti regulamentul,vei fi tinut din ban in ban.
Iti sugerez sa joci fara sa comentezi prea mult la deciziile adminilor,e zona spawn acolo,ca zice adminul,asa este ,stie el unde e sau nu...

RaZz0R
25-07-2015, 10:47 AM
Eu nu am inteles totusi, ai facut reclamatie pt ca "nu stie" sa sanctioneze adminul.
Oare te-ai gandit ca problema este la tine? In cateva zile ti-ai luat 4-5 banuri pentru comportament, in 4-5 zile ai descoperit ca toti adminii de pe sv nu stiu nimic, iar tu, sti tot. Daca orice admin, iti spune ca ala e spawn, atunci e spawn, ca nu inventam noi spawnuri din senin, ca sa sti si tu, regula cu spawn e facuta temporar pana se va gasi o solutie pemporara ca zm sa nu mai moara in primele secunde daca e lm spawn.
Reclamatiile (cele 2) sunt facute din frustrarea si ambitia ta de a arata ca tu mereu ai dreptate.