PDA

View Full Version : |Retragere VeNoM|



Rappa^Boy
24-07-2015, 01:48 PM
NUME: VeNoM
DURATA: Permanent
MOTIV: Nu mai am chef de CS., dar nici timp! :(
MENTIUNI: Pe forum o sa intru mereu, si vreau sa va rog, imi dati voie sa ma mai pronunt la cereri cu pro sau contra ( cu toate ca nu o sa mai am grad), am experienta si stiu ce sa fac! Tu sa-mi zici se[N]z0R!
Va urez BAFTA!!! la toti adminii de pe server!!!!

-WickedSick-
24-07-2015, 03:27 PM
Īn primul rand mi-a făcut o deosebita placere sa joc alături de tine pe acest server, ești persoana cu care m-am īnțeles și am colaborat cel mai bine, ne-am ajutat reciproc de-a lungul timpului fapt pentru care te consider ca un frate. Īți doresc su
cces și spor īn tot ce vrei sa
faci pe viitor, și sper ca te vei īntoarce cāndva aici, Pe: Știu ca īn realitate e ceva distanță intre noi dar sper ca īn viitorul apropiat sa ne īntālnim cel puțin odată face 2 face, fiindcă as vrea sa cunosc o persoana pot spune deosebita chiar, ca tine. ;). Multă bafta frate :-(, sper ca ne vom revedea curānd!

~TraNda~
24-07-2015, 05:08 PM
Stiu, stiu, n-am nicio treaba cu furien-ul, dar, Venom, mi-a facut placere sa iti dau HS-uri pe zm :hohot: tot ce pot sa iti zic e sa ai succes in tot ce iti propui si te asteptam inapoi in comunitate cat si pe servere. Bafta in continuare prietene :P .

Rappa^Boy
24-07-2015, 08:11 PM
Wicked...mereu o placere frate! :friends: Iti doresc mult succes pe viitor, si gandeste-te bine la ce ti-am zis pe facebook!!
Cat despre tine, Tranda ♪, stau si ma gandesc, "foarte mule HS" mi-a dat asta... :fire: :)) Nu ne-am cunoscut noi prea bine, dar iti doresc mult succes!!!
APROPO: Admini, daca o sa intre cineva cu numele VeNoM pe server, sa-i schimbati nick-ul, deoarece nu vreau sa profite un but de tot ce am facut eu. Putin RESPECT!!! Eu cand o sa revin, o sa va anunt!

As I Said
24-07-2015, 08:22 PM
Imi pare rau....Am avut amintiri si experiente geniale cu tine :* nu te voi uita niciodata ai fost un exemplu pentru mine ;) Mi-ai fost ca un frate pe server am avut niste momente...imi pare foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte rau pentru retragerea ta.. sper sa te reintorci ;) ai fost alaturi de mine , m-ai ajutat si m-ai inteles cand aveam nevoie sper sa nu ma uiti haha :)



NOROC IN VIATA !!!!!!!!! ;( :( ;( :(

Cristinel.
24-07-2015, 09:29 PM
Sa ai grija de tine

theeyesofdragon
24-07-2015, 11:14 PM
Ven cu tine m-am inteles cel mai bine
Succes in viata
Sper sa te revad pe sv :)
Desi nu suntem departe sper sa ne intalnim odata

zeNo
24-07-2015, 11:56 PM
VeNoM ce pot sa zic? eu m-am inteles cel mai bine cu tine si wick.. ai fost de treaba si iti urez SUCCES in viata!!!... Sper sa ne revedem si atunci sa rupi tpoul:))

-eqZ-Aatrox'
25-07-2015, 08:32 AM
Chiar daca ne-am mai ciondanit noi , dar mi-a facut placere sa te cunos . Nu stiu cat o sa rezisti fara CS si mai ales fara comunitate WarGods ... . Bafta frate si imi pare rau :| !!!

Rappa^Boy
25-07-2015, 08:46 AM
Rezist fara CS :hohot: Si am zis, pe comunitatea WarGods o sa intru zilnic!!! Eu ma retrag doar din joc!
Dragon si zeNo sper ca ma vad intr-un episod mai special, sti ce zic! ;)

RaZz0R
25-07-2015, 09:55 AM
Nici eu nu am treaba aici, dar de ce nu vorbesti cu senzor si iti iei "concediu" o perioada mai lunga... Apoi, cand o sa ai "chef" de cs si timp, nu o sa incpi de la 0.
Nimeni nu are timp de cs vara. E cald afara, lumea prefera sa se duca la mare, munre, etc, decat sa stea inchis in casa.
Zic sa te mai gandesti.
Bafta!

Rappa^Boy
25-07-2015, 10:57 AM
Eu m-am gandit destul de bine, in joc nu o sa ma mai intorc niciodata, am ajuns pe locul 1, timp de 416 ore m-am "chinuit"...Ce am castigat??? Sa fim seriosi acum... Eu as vrea sa raman un membru al comunitatii, deoarece chiar imi place, iar daca se[N]z0R e de acord cu ce i-am cerut, ii multumesc foarte mult, daca nu e, imi este indiferent.

Andrei`
25-07-2015, 11:44 AM
Iti urez bafta ;) si sper sa ne mai vedem pe server, succes la liceu :P.

Te-am considerat un prieten bun pe server ... acum nu stiu daca si tu :)) :)) .

In fine... Bafta

;) :sorry:

ady.HD
25-07-2015, 01:59 PM
bafta fra sper ca o data si o data o sati vina mintea iarasi la dragostea de cs.1.6 :P =)) si ce sa zic ne vedem pe wargods :P Bafta inca data ;)

sE[N]z0R
25-07-2015, 08:07 PM
Imi pare rau sa aud asta.. Dar este decizia ta.
Ps: Dupa cum ti-am spus si pe fb nu te alegi cu nimic de la nici-un joc...doar cu niste distractie si experiente frumoase.
Succes in viata! :)