PDA

View Full Version : Reclamatie VeNoM



NaVi M0F
23-07-2015, 10:35 AM
Reclamatie VeNoM: Venom face abuz de grad(gag si ban) imi o dat ban de 3 ori fara motiv : 1.Ca ii am spus sa ma lese,2.cica l-am enervat,3.Ii am spus sa taca si sa ma lese.Cand playerii vor alta mapa el baga ce mapa vrea el + nu da la votemap ex:
DEAD NaVi M0F : SCHIMBA MAPA te rog frumos
alexblake : schimba map
Bine ati venit pe Furien.WarGods.ro # CAUTAM ADMINI!!!! Vizitati <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
*ALIVE*VeNoM : nu
Dovada gag :
VeNoM : /gag navi 5 but
VeNoM killed Nocturn with awp
Adaugati Furien.WarGods.ro la favorite! - Add Furien.WarGods.ro to the favorites!
Sasuke killed VeNoM with knife
ADMIN VeNoM: a dat GAG jucatorului NaVi M0F pentru 5 minute, motiv: but


Si asta e reclamatia mea dar dovada cu ban va poate confirma wicked,zeno,anndy,as i said sau playerii .

Chitz
23-07-2015, 10:42 AM
e adevarat face abuz de grad da slay kick ban degeaba si face si abuz de grenazi dovada
apertu : daca arunci cu 3 bombe

VeNoM : arunc si cu 10

Rappa^Boy
23-07-2015, 10:54 AM
:bv: Baiatu, tu chiar ca esti but rau farte, :zid: Eu ca admin trebuie sa mentin linistea pe server nu sa vina cu oarecare sa tot faca galagie!!! Asta cu galagiea sa-ti zica si WickedSick'!
1. Gag fara motiv deci? <b>You have to register to ba able to see this link</b> Si ce ai aratat tu acolo nu e tot, stai potol ;)
2. Bag ce mapa vreau, a? Am dat vot daca schimbam ca ati zis ca nu va place mapa si dupa am zis ''PROPUNETI MAPE!!!!" , ia zi, a propus cineva o mapa?? NIMENI!
3. De dimineata, ai iesit, dupa ai intrat cu alt nume, si te-ai bagat la ce echipa ai vrut tu, eu daca te pun undeva acolo stai frate!!!
4. Dai retry dupa gag!
5. Ce sa confirme ma ceilalti admini? Ca am dreptate sau? Tu deranjezi foarte mult serverul prin jocul tau si comportamentul!
6. La ce minte ai mi-ai zis "VeNoM, esti prost, nu sti regulamentul, de ce dai cu multe he pe runda?'' ; Ba copile, pot sa dau cu cate he vreau (daca am $) Nu avem voie cu mai mult de 1he la locul de plantare a bmb!! Imi zici abuz de he =)) :lol:
7. Ban fara motiv =)) Deci daca tu incepi cu cearta si cu comentraiile, iti dau gag sa te calmezi, dupa dai retry, si asa primesti ban! ;)
Acolo am zis ca nu schimb mapa deoarece era o mapa destul de frumoasa si playerii erau destui pentru acea mapa! Nu schimb eu mapa ca-mi zice un nestiutor! Asta sa fie clar.
Eu ti-am zis si iti mai zic, de fiecare data cand ma mai jignesti sau imi comentezi te alegi cu un gag, dupa gag , daca nu te potolesti si mai continui, te alegi si cu un ban pe timp! CA NU NE JUCAM BAIETE AICI!
CHITZ: Te cam asemeni cu ala, hai ca-mi placi ;) :*
Kick dau daca-s afk
Va dau slap, si advertisment, dupa daca nu intelegeti slay ( La aia care stiu ca le-am zis de multe ori, le dau direct slay, deoarece dupa parerea mea, trebuiau sa-si invete lectia)
Dupa ''creierasul'' vostru , ala care nu-mi da ss. sa nu-i dau ban? Fie ca voi :zid:
Faza cu abuz de he, e de ras rau =))

theeyesofdragon
23-07-2015, 11:08 AM
Are dreptate venom

FrateleSasuke
23-07-2015, 11:50 AM
Dupa parerea mea este o reclamatie inutila......,, abuz de he,, este pura oftica :))) si in plus am fost si eu pe sv atunci si stiu ce s.a intamplat o cauti cu lumanarea:il injuri ,retry dupa gag, meriti fiecare comanda pe care ti.a dat.o :)

zeNo
23-07-2015, 01:35 PM
NAVI M0F si la fel si CHITZ voua va place sa faceti posturi inutile nu?... Eu de cand joc pe serverul ista nu l-am vazut odata pe VeNoM sa nu bage la vot harti sau sa dea slay fara motiv...Si chestia ca sunt si eu martor...Martor la ce la prostia ta???... aduti aminte ieri cand erai furien mai erau 1:30 secunde si tu asteptai sa pui bomba...Cand ti-am dat slap ai zis ca imi faci reclamatie...Si sa nu mai vorbesc de ce limbaj ai tu pe server: MARTORI---The Eyes Of Dragon
Cum a spus si VeNoM poti sa dai cu cate HE-uri vrei atata timp cat ai $$$$$$$$$ Eu zic mai bine sa citesti tu regulamentul ca VeNoM la citit de mult timp...

theeyesofdragon
23-07-2015, 02:33 PM
Are dreptate zeno injura ca l-a usa cortului NaVi MOF

-WickedSick-
23-07-2015, 04:51 PM
NaVi , treaba sta in felul urmator :
Pana nu imi vii cu un screen care sa-mi confirme faptul ca VeNoM a gresit, eu nu te cred , ceea ce-ai facut tu aici , o pot face si eu , dar "ca la carte" nu cum ai facut tu ....
Cat despre tine Chitz , e valabil si pentru tine cu screen-u , si grenazile , abuz ? =)) Ps: Pot sa arunc cu cate grenazi ma tine "buzunarul" daca ma intelegi ce vreau sa spun ;)

HeLL#Boy-Razvan
23-07-2015, 06:11 PM
Scuzati ca ma bag pe sectiunae voastra ,dar am jucat si eu furien si din putinul care mil aduc aminte, ai voie sa arunci cu cate he-uri vrei intr-o runda dar la bomba nu ai voie cu cate he-uri vrei tu, daca nu ma insel in regulament scrie ca doar cu una ai voie :)

WarGods | Hulk
23-07-2015, 07:43 PM
NAVI M0F si la fel si CHITZ voua va place sa faceti posturi inutile nu?... Eu de cand joc pe serverul ista nu l-am vazut odata pe VeNoM sa nu bage la vot harti sau sa dea slay fara motiv...Si chestia ca sunt si eu martor...Martor la ce la prostia ta???... aduti aminte ieri cand erai furien mai erau 1:30 secunde si tu asteptai sa pui bomba...Cand ti-am dat slap ai zis ca imi faci reclamatie...Si sa nu mai vorbesc de ce limbaj ai tu pe server: MARTORI---The Eyes Of Dragon
Cum a spus si VeNoM poti sa dai cu cate HE-uri vrei atata timp cat ai $$$$$$$$$ Eu zic mai bine sa citesti tu regulamentul ca VeNoM la citit de mult timp...
Asa e....

Cristinel.
23-07-2015, 09:51 PM
Navi tu si asa vorbesti cam porcos... asta e o reclamatie inutila.
P.S : Eu voi da ban si pentru camp cand iau grad

Rappa^Boy
23-07-2015, 10:15 PM
Ma NaVi, iar nu te potolesti copile? :zid:
Iar ti-am dat gag pentru limbaj ''praf'', dupa gag, ce sa vezi, ''replica'' asta <b>You have to register to ba able to see this link</b> ASA CA BAN BAIATU! DACA NU TE INVETI! SA STI CA MIE NU IMI E GERU!!!
Cristi, asa e bine, mai dur cu ei frate, si-o cam ia in cap! Nu am ajuns noi aici sa-si bata un :crazy: joc de noi!

sE[N]z0R
25-07-2015, 12:12 AM
Reclamatie puierila...

:locked: