PDA

View Full Version : Reclamatie KaNNaBiS



-=MATRIX=-
22-07-2015, 12:13 PM
Ban pentru ce? Pentru ca ii zic ca e slab la zombie? Asa se duc membrii vechi din cauza unor admini "newbie" care arunca cu ban in stanga si in dreapta.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

kyci
22-07-2015, 01:12 PM
Asta e reclamatie sau cerere de unban ?
Pentru ca nu seama nici cu una nici cu cealalta...
Fa-o si tu mai detaliata ca sa stim si noi ce si cum...

DocTati
22-07-2015, 01:34 PM
Nu stiu ce este asta,dar atat timp cat nu respecti modelul,si nu aduci nici dovezi nu ai ce cauta aici.Vad ca banul a dat pe o durata de timp(o ora) mureai sa astepti atat? In fine,revii cu o reclamatie sau cerere unban respectand modelul.

dcdaifa
22-07-2015, 02:27 PM
respecta modelu de cerere pentru reclamatie
cum zice ci doc decat o ora ai avut ban si a expirat
dar de ce nu arati si de ce ai primit ban.asa pe degeaba nu cred ca iti dadea
|

TheOneLeeT
22-07-2015, 02:34 PM
Aveți probleme? Vreau să văd și eu un MODEL pentru RECLAMAȚIE... Că sincer, eu n-am văzut pānă acuma :)) (Sau poate sunt eu prea but.)
Și referitor la subiect, nu e cerere unban pentru că banul a expirat deja.
Referitor la reclamație, cel mai bine poate să se pronunțe KaNNaBiS

-=MATRIX=-
22-07-2015, 03:11 PM
Asta e reclamatie sau cerere de unban ?
Pentru ca nu seama nici cu una nici cu cealalta...
Fa-o si tu mai detaliata ca sa stim si noi ce si cum...


Nu stiu ce este asta,dar atat timp cat nu respecti modelul,si nu aduci nici dovezi nu ai ce cauta aici.Vad ca banul a dat pe o durata de timp(o ora) mureai sa astepti atat? In fine,revii cu o reclamatie sau cerere unban respectand modelul.

Voi vorbiti doar ca sa va aflati in treaba. Daca imi dati un link cu modelul de reclamatie, eu va dau ce vreti voi. Ba, oameni buni, asta nu e cerere unban, pentru ca banul este (a fost, de fapt) pe o durata de 100 de minute. Eu l-am reclamat pe Kanabis pentru ca arunca cu ban in stanga si in dreapta si isi varsa frustrarile pe jucatorii mai buni ca el. Nu mai postati aiurea aici pentru ca nu am nevoie de parerea voastra. Astept de la el motivul pentru care mi-a dat ban si sa-mi spuna ce i-am zis asa grav de "m-a pus sa ma calmez" (aroganta ieftina motivul banului "calm"), alaturi de dovezi, bineinteles.

~TraNda~
22-07-2015, 03:38 PM
Voi vorbiti doar ca sa va aflati in treaba. Daca imi dati un link cu modelul de reclamatie, eu va dau ce vreti voi. Ba, oameni buni, asta nu e cerere unban, pentru ca banul este (a fost, de fapt) pe o durata de 100 de minute. Eu l-am reclamat pe Kanabis pentru ca arunca cu ban in stanga si in dreapta si isi varsa frustrarile pe jucatorii mai buni ca el. Nu mai postati aiurea aici pentru ca nu am nevoie de parerea voastra. Astept de la el motivul pentru care mi-a dat ban si sa-mi spuna ce i-am zis asa grav de "m-a pus sa ma calmez" (aroganta ieftina motivul banului "calm"), alaturi de dovezi, bineinteles.

Am zis ca nu ma mai bag pe Zm, asta e ultimul post facut aici. Stii foarte bine atitudinea ta de "nas pe sus" cu "glume" de tot ... adica de 2 lei. Stii ca si eu pe DR ti-am spus sa te calmezi. Nu mai fii asa plin de tine ca o sa dai pe afara. Voi sunteti playerii aia care, enerveaza adminul la maxim, cu asa zise "glume" care nu are nicio treaba cu definitia din vocabular si tot voi sunteti aia care sar cu reclamatii. Eu zic, inainte sa vorbiti/scrieti/tastati, ganditi-va de 3-4 ori la lucrul ala si daca la persoana respectiva va permite.
Aici am incheiat, bafta!

kyci
22-07-2015, 03:41 PM
Daca voi vedeti unde am zis eu de model de reclamatie, jur, ma las de cs, nici macar nu am pomenit eu, doar am intrebat ce vrea sa insemne. Eu am spus la reclamatia sa mai detalieze, poate el minte, daia suntem admini sa ne interesam ce si cum, corect ?

Si Matrix, referitor la "Nu mai postati aiurea aici pentru ca nu am nevoie de parerea voastra."

Te cam inseli, este si treaba noastra. Dar cum spune si colegul nostru, il asteptam pe Kanabis sa vedem ce sa intamplat de fapt cu adevarat.

-=MATRIX=-
22-07-2015, 03:54 PM
Daca voi vedeti unde am zis eu de model de reclamatie, jur, ma las de cs, nici macar nu am pomenit eu, doar am intrebat ce vrea sa insemne. Eu am spus la reclamatia sa mai detalieze, poate el minte, daia suntem admini sa ne interesam ce si cum, corect ?

Si Matrix, referitor la "Nu mai postati aiurea aici pentru ca nu am nevoie de parerea voastra."

Te cam inseli, este si treaba noastra. Dar cum spune si colegul nostru, il asteptam pe Kanabis sa vedem ce sa intamplat de fapt cu adevarat.

Nu inteleg ce vrei sa detaliez. Am luat ban pentru ca l-am facut slab la zombie. In fine, iti fac pe plac si scriu romane aici: eram pe 2010b si am pus cate un laser la fiecare usa de langa baza. Deci, laserele NU erau in baza, zombie se puteau spawna in voie. Pe Kanabis l-a deranjat foarte tare ca se impiedicau zombie de acele lasere cand voiau sa intre pe usa, asa ca le-a dezactivat si mi-a dat slay. Eu i-am zis ca se oftica pentru ca scot scor mai bun ca el si pentru ca e el praf la zombie. El a venit cu replica geniala: "Mai zi ceva si zbori de pe server" iar eu am raspuns cu un simplu ":))" prin care am vrut sa ii arat cat de patetic e. A urmat banul. Asta chiar e un motiv pentru ban? Am facut reclamatia pentru a ii mai taia din arfe.

dcdaifa
22-07-2015, 05:03 PM
asteptam dovezi matrix

-=MATRIX=-
22-07-2015, 06:17 PM
asteptam dovezi matrix

Eu cred ca tu iti bati joc de mine. Eu cer dovezi care sa arate ca am meritat banul. Ce dovada astepti tu?! Uite dovada ca am primit ban, o mai pun inca o data special pentru tine pentru ca vad ca esti greu de cap: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
22-07-2015, 06:30 PM
Eu cred ca tu iti bati joc de mine. Eu cer dovezi care sa arate ca am meritat banul. Ce dovada astepti tu?! Uite dovada ca am primit ban, o mai pun inca o data special pentru tine pentru ca vad ca esti greu de cap: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ma baiatu', hai ca nu ma pot abtine, ce esti asa cu nasu pe sus? Vezi sa nu iti intre ceva in ochi ;) lasa dreacu aroganta asta de clasa a 5a. Daca nu intelegi ce vrea sa zica dcdaifa nu mai lasa reply degeaba. Te laudai ca nu ai mai intrat de un an si inca mai ai gradul de Designer, unde e? Sau ti-ai ridicat nasul prea sus ca sa-l mai ai :hohot: . Dcdaifa a vrut sa spuna ca aseapta dovezi din partea lui kannabis cu subinteles ca tu sa nu mai faci posturi. E asa greu de inteles, sau e sub nasul tau? :-j

-=MATRIX=-
22-07-2015, 06:45 PM
Ma baiatu', hai ca nu ma pot abtine, ce esti asa cu nasu pe sus? Vezi sa nu iti intre ceva in ochi ;) lasa dreacu aroganta asta de clasa a 5a. Daca nu intelegi ce vrea sa zica dcdaifa nu mai lasa reply degeaba. Te laudai ca nu ai mai intrat de un an si inca mai ai gradul de Designer, unde e? Sau ti-ai ridicat nasul prea sus ca sa-l mai ai :hohot: . Dcdaifa a vrut sa spuna ca aseapta dovezi din partea lui kannabis cu subinteles ca tu sa nu mai faci posturi. E asa greu de inteles, sau e sub nasul tau? :-j

Din adresarea lui fara niciun semn de punctuatie asta am inteles ("asteptam dovezi matrix"). Gradul de Designer a fost modificat in VIP de catre Tiger azi, la cererea mea. Te rog ca data viitoare sa nu mai folosesti clisee si expresii fara inteles. Multumesc!

DocTati
22-07-2015, 08:19 PM
Vezi-ti de treaba ta,tu ti-ai facut partea ta,acum asteapta sa decida restul.Nu mai lasa reply degeaba.

Ce am putut sa scriu :)) Ce sa decida,cand nu e nimic de decis? =))


A doua fraza a aparut dupa edit post. Doar mie mi se pare ca esti cam tare in gura? Daca vrei sa mai joci pe server ar trebuii sa iti schimbi comportamentul.

-=MATRIX=-
22-07-2015, 09:04 PM
Vezi-ti de treaba ta,tu ti-ai facut partea ta,acum asteapta sa decida restul.Nu mai lasa reply degeaba.

Ce am putut sa scriu :)) Ce sa decida,cand nu e nimic de decis? =))

Zici de mine sa nu mai postez degeaba, dar tu ce faci? Nu am inteles nimic din a doua fraza, apropo. Revizueste-ti gramatica si revino cu alt reply.

~TraNda~
22-07-2015, 09:14 PM
Baiatu' asta are ban si pe DR, tot pentru calmare. E o cauza pierduta. Inchide-ti topicul ca nu are rost. Se las reply-uri aiurea aici. Jumatate din posturile lui sunt lasat in topicul asta . :-j

WarGods | KGB
22-07-2015, 09:56 PM
MATRIX ,daca ai jignit adminul(Kanabis) ,ai meritat banul,dar revin la regulament ,trebuia sa iti dea gag/llama apoi daca continuai cu lbj interzis ,ban 5 minute motiv "calmeaza-te" .
Asta nu e nici cerere unban ,nici reclamatie (fara dovezi e nula reclamatia)
Cer T.C.

-=MATRIX=-
22-07-2015, 10:00 PM
Esti agramat, greu de cap si suferi de tine. Imi dai ban aiurea pe DR si vii si te lauzi aici. Aduci argumente invalide si vorbesti fara sa gandesti. Cauza pierduta esti tu, pentru ca esti un copilandru care nici macar nu sesizeaza cand se face misto de el. Esti admin, ar trebui sa stii sa te comporti cu playerii SI SA VORBESTI CORECT GRAMATICAL. Jumate din posturile mele sunt facute aici?! Hiperbolizezi cam mult. Nu ma astept sa intelegi nici macar 50% din ce am scris aici pentru ca esti limitat.

EDIT: Ady, nu ai niciun drept sa ceri T.C., am adus dovada ca mi-a dat ban, astept de la el dovezi in care sa reiasa ca l-am ofensat atat de tare incat sa-mi dea ban.

RaZz0R
22-07-2015, 10:28 PM
Matrix si tranda +altii, nu sunteti mai presus de 2 copii, va certati pentrun un lucru marunt. V.am lasat toata ziua sa vad unde ajunge.ti, sunteti ca 2 tate.
In tot postul se vede cine are gandirea matura.
Niciunul pana acum nu si.a pus intrebarea cinea gresit si sa se duca inregulement si sa se informeze ce sanctiuni se dau.

Matrix, daca nu ai intrat pe forum de un an nu esti in masura sa ne iei la rost pentru cine si ce comenteaza.
Iti dadeam castig de cauza daca stiai sa te comporti. Dar avand in vedere in ce fel ai vorbit aici. Mi.am schimbat parerea.
:locked: