PDA

View Full Version : Propunere [REZOLVAT]



~TraNda~
21-07-2015, 08:54 PM
Propun sa se adauge amx_respawn <nume> 0(in spawn) sau 1(langa cel mai apropriat coleg) . De multe ori se intampla sa fii nevoie sa-i dai respawn unui player, fiindca nu din vina lui ramane blocat.
Astept :pro: sau :contra: urmate de argumente.

Freya ♥
22-07-2015, 11:49 AM
:pro: , chiar ieri am avut o problema de genu' si mi-ar fi fost de ajutor aceasta comanda :).

HeLL#Boy-Razvan
22-07-2015, 08:55 PM
Aici e treaba lui tiger eu nu prea am ce sa fac , dar ma pronunt cu :pro: atata timp cat nimeni nu va putea sa isi dea respawn singur , ca sa nu apara iar certuri pentru ca nu stiu cine foloseste comanda in favoarea lui

~TraNda~
22-07-2015, 08:58 PM
Aici e treaba lui tiger eu nu prea am ce sa fac , dar ma pronunt cu :pro: atata timp cat nimeni nu va putea sa isi dea respawn singur , ca sa nu apara iar certuri pentru ca nu stiu cine foloseste comanda in favoarea lui

Nu, nu :)) comanda o poate folosi doar un admin (helper+) pe el insusi sau pe alt player (daca ramane blocat) nu o poate folosi orice player si nu in toate cazurile li se vor da respawn, daca adminul considera ca e vina playerului respectiv, slay/kick.

Aga1n
22-07-2015, 09:44 PM
PRO , mi se intampla foarte des .

RaZz0R
22-07-2015, 09:54 PM
Aici e treaba lui tiger eu nu prea am ce sa fac , dar ma pronunt cu :pro: atata timp cat nimeni nu va putea sa isi dea respawn singur , ca sa nu apara iar certuri pentru ca nu stiu cine foloseste comanda in favoarea lui

Nu iti face griji, poti folosi comanda de respawn doar daca playerul e viu:)) daca e dead e ineficienta. Ar fi trebuit sa sti de pe zm, bot :zid:

HeLL#Boy-Razvan
23-07-2015, 09:54 AM
Aa :)) greseala mea am uitat de cand n am mai dat pe server... stau slab cu timpul pentru cs.

Tiger asteptam un raspuns bagi pluginul sau nu? :D

~TraNda~
23-07-2015, 01:18 PM
Raspunsul va venii in weekend :P

Tiger
26-07-2015, 11:56 AM
Rezolvat. Sa imi spuneti daca functioneaza corect.

Acces minim la comanda: Premium

Pluginul verifica mai intai daca jucatorul este blocat. De asemenea, folositi optiunea langa un coechipier decat daca nu este indeajuns de aproape de un alt coechipier care se afla langa terorist.