PDA

View Full Version : Propunere [REZOLVAT]



aNNdy#
21-07-2015, 07:23 PM
Cum suntem multi admini , eu propun ca orele de slot/vip , helper , premium sa se dubleze fiindca suntem deja muli admini. cum ar fi , la slot/vip - 20 ore , helper 60 , premium 120 .. De exemplu , sa fie mai greu de luat admin. Bafta ;) (SPER SA SE CITEASCA)

Rappa^Boy
21-07-2015, 08:17 PM
Da, o propunere interesanta, din ce in ce, apar mai multi ''playeri'' care chiar nu-si au rostul la slot/admin...Plus ca mi s-a urat s-a atrag atentia la unii care au slot, in privinta anumitor reguli... :zid: asta nu doar la slot..(nu dau nume,cine se simte sper sa se indrepte) .
Zici bine, la 10 ore, oricine joaca 2 zile, face dupa o cerere buna ( daca are ''cunostinte'') si gata se vede cu slot! Vreti o dovada de nesimtire a unui jucator care, cred ca acum 2 zile a facut cerere: <b>You have to register to ba able to see this link</b> Si a zis ca asa vorbeste el cand se oftica, cu slotul ce facea???Deci, cui acordam slot/admin si cui nu???
Propun: Slot-> 30 ore
Helper-> 60
Premium-> 120
Astea ca sa apucam si noi sa-i cunoastem mai bine, sa nu ne grabim in privinta lor si dupa sa regretam!! Un exemplu XxMaRyxX care intra din an in Paste, si cand intra mai bine nu o face [-(
As mai zice sa fim mai duri cu playerii, deoarece ei nici nu stiu regulamentul :reguli: , si incep sa comenteze, tot ei ne trag la rost pe noi! Vezi Doamne daca le faci ceva (gag,slay,slap,mutare,etc. pe motive solide) vin repede si se plang pe forum, parca au 2 ani...sau incep sa se ''zvarcoleasca'' pe server

zeNo
21-07-2015, 08:25 PM
eu zic :pro: la ambele propuneri.. si are dreptate VeNoM sunt unii care au slot care au un limbaj ca la usa cortului si chiar ar fi mai bine daca orele s-ar dubla..

Cristinel.
21-07-2015, 09:31 PM
Si eu sunt :pro: cu asta , si ar fi bine daca ar pune si un minim de varsta..

Rappa^Boy
21-07-2015, 09:52 PM
Cristinel, asta cu minim de varsta nu e bine, sa fie cine poate, sunt altii de 7 ''anisori'' care gandesc mai bine decat altu de 17...Si e mai bine sa fie de mici, sa se invete si sa parcurga o perioada cat mai lunga in comunitatea WarGods, decat altu mai ''batran'' care o sa bata in retragere peste cativa ani..

-WickedSick-
22-07-2015, 12:13 AM
Buna propunere , te sustin :)

Tiger
22-07-2015, 09:38 AM
Din pacate, momentan, nu suntem chiar in situatia de a face astfel de modificari. Nu avem constant minim 20 de jucatori ca sa ne putem permite sa facem acest lucru. Dupa ce se mai populeaza la macar o medie de 20 de jucatori, continuu, pe zi, atunci da.

Mai intai ar trebui idei de promovare pentru a dezvolta/popula server-ul, cat si comunitatea.

As I Said
22-07-2015, 01:22 PM
Mda..tiger are dreptate dar si anndy are pentru ca incepe sa fie mai multi admini decat playeri...

aNNdy#
22-07-2015, 02:30 PM
Tiger , pai eram intro zi, 15 jucatori on , si eram 7 admini ... Cred ca e cam mult .. Si unii admin (Nu dau nume) Se conecteaza 1 ora iese si mai intra peste 1 saptamana sau cand vreau iei , eu decid ca cei care nu au activitate sa ii se scoata gradu

Andrei`
22-07-2015, 03:00 PM
:pro: Si eu sunt de acord cu asta ... adica de la un timp sunt cam prea multi cu grad care nu prea observa ce se intampla pe server (nu dau nume) Am observat de multe ori cand intram pe un alt nume ,sa vad cum se descurca cei care aveau grad (cei noi),si sincer sa fiu nu mi-a placut , adica erau multi care incalcau regulile si treceau de admini neobservati.

zeNo
22-07-2015, 03:08 PM
Tiger,are dreptate Andrei sunt cam multi admini pe server aproape jumătate din server sunt admini,si sunt unii(nu dau nume) cum am pai spus si la postul anterior care înjură ca la usa cortului si isi fac de cap pe server...Si eu as zice la fel la cei care nu au activitate si nu se pricep in adminat sa li se scoată gradul... Desigur asta o poate decide numai Tiger

theeyesofdragon
22-07-2015, 03:47 PM
:pro:
Sunt prea multe grade care au un limbaj vulgar

Tiger
26-07-2015, 11:29 AM
Am adaugat cate 10 ore suplimentar pentru fiecare grad.

LE: Cereriile care sunt deja in curs de rulare, inainte de aplicarea acestei decizii, li se vor aplica vechiile conditii.

:locked: