PDA

View Full Version : Admini!



~TraNda~
21-07-2015, 06:05 PM
Am vazut ca restul care au luat admin nu ai nicio treaba cu forumul, doar au facut cererea si PA!
Inafara de mine si Freya <3 nimeni. Hell#BUT :)) puneti oamenii la treaba :P :work: .

EDIT :
Ai putea totusi sa promovezi server-ul si comunitate si sa o ajuti sa se dezvolte (vezi [IMPORTANT] Posteri (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) sau Promovare WarGods (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)). Ai contul din Iunie 2013 si de abia 15 posturi (rata este de 0.02 postari / zi), deci activitatea pe forum este extrem de mica.

Cum a spus si Tiger, puteti promova, puteti fii posteri. Nu trebuie sa raspunzi doar la o cerere de admin cu :pro: sau :contra: asa nu ajuti cu nimic.

FireOfHell
22-07-2015, 09:04 AM
Eu nu fac nimic vrei sa zici stau pe forum pe zi dar ce vrei sa fac daca se incheie rpd.. :-s in fine

Tiger
22-07-2015, 09:44 AM
Eu nu fac nimic vrei sa zici stau pe forum pe zi dar ce vrei sa fac daca se incheie rpd.. :-s in fine

Ai putea totusi sa promovezi server-ul si comunitate si sa o ajuti sa se dezvolte (vezi [IMPORTANT] Posteri (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) sau Promovare WarGods (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)). Ai contul din Iunie 2013 si de abia 15 posturi (rata este de 0.02 postari / zi), deci activitatea pe forum este extrem de mica.

HeLL#Boy-Razvan
22-07-2015, 08:46 PM
Eu spun fiecariui admin in parte sa fie cat mai activ atat pe server cat si pe forum , si ii ajut oricand au nevoie ce as putea sa le fac mai mult de atat?

Tiger
22-07-2015, 08:48 PM
Eu spun fiecariui admin in parte sa fie cat mai activ atat pe server cat si pe forum , si ii ajut oricand au nevoie ce as putea sa le fac mai mult de atat?

Simplu, daca vezi ca nu fac macar reclama la comunitate si i-ai avertizat deja de 2-3 ori, downgrade -1.

~TraNda~
22-07-2015, 08:50 PM
Simplu, daca vezi ca nu fac macar reclama la comunitate si i-ai avertizat deja de 2-3 ori, downgrade -1.

:pro: la ce zice tiger. Unii deja te i-au de fraier :)) si isi cam baga picioarele in ce le spui tu. Intra putin in ei :P .

Aga1n
23-07-2015, 11:39 AM
Eu stau pe forum dar nu prea fac postari doar ma uit .

Tiger
23-07-2015, 11:48 AM
Eu stau pe forum dar nu prea fac postari doar ma uit .

Macar posteaza si tu o parere in cadrul cereriilor de slot/admin ca doar de aia ai grad pe server, daca in alte chestii nu te implici. Pe langa asta, sa faci reclama la server si la comunitate.