PDA

View Full Version : Cerere Helper



lipcanosu
20-07-2015, 11:08 PM
GRAD: Helper
Primele 5 cifre din CNP: nu stiu!
NICK: Anonymous
VARSTA: 13
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID DE MESSENGER: posta.fechee@gmail.com
EXPERIENTA: owner la alt server!
TIMP JUCAT: 30-40 ore
PERIOADA: amiaza,seara
MOTIV: seara cum putini admin sunt
CUNOSTIINTE: pluginuri,pluginuri amxmodmenu
PROMOVARE:Reclama
CE ZICE VULPEA? : GVA2001199330




Ps:Cel Mai Bun Server Din Lume!!!

~TraNda~
20-07-2015, 11:54 PM
Uita-te in certificatul de nastere pentru CNP. Pana atunci :contra: .
Propun sa-i dai interdictie pentru a mai face cerere. Intr-o cerere precedenta, a spus ca are 19 ani, in cererea asta, vulpea spune :
CE ZICE VULPEA? : GVA2001199330

Freya ♥
21-07-2015, 12:50 AM
GRAD: Helper
Primele 5 cifre din CNP: nu stiu!
NICK: Anonymous
VARSTA: 13
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID DE MESSENGER: posta.fechee@gmail.com
EXPERIENTA: owner la alt server!
TIMP JUCAT: 30-40 ore
PERIOADA: amiaza,seara
MOTIV: seara cum putini admin sunt
CUNOSTIINTE: pluginuri,pluginuri amxmodmenu
PROMOVARE:Reclama
CE ZICE VULPEA? : GVA2001199330




Ps:Cel Mai Bun Server Din Lume!!!

Cum ti-am spus si pe server, CNP (cod numeric personal) il ai chiar daca inca nu ai implinit 14 ani si nu ai buletin. CNP-ul il poti gasi in certificatul tau de nastere.
Cat despre cerere, vad ca Tranda are dreptate, eu cred ca ai copiat ce spune vulpea de la alta cerere facuta de altcineva :).

Raspunsul meu e :contra:

Defapt nu a copiat de la nimeni, a copiat exemplul din regulament. Inseamna ca nu a inteles ce trebuie sa faca .

lipcanosu
21-07-2015, 11:01 AM
nu am copiat de nicaieri uitati-va ce scrie la mine in regulament !!! NU copiati ce zice vvlp3a, dati DOAR raspunsul!

Edt by HeLL: nu se dau citate din regulament in legatura cu vulpea , astfel n-o sa mai citeasca nimeni regulamentul. Vulpea nu e pusa ca sa fie un raspuns in + la cerere e pusa pentru indemnarea playerilor sa citeasca regulamentul.

Freya ♥
21-07-2015, 12:29 PM
Lipcanosu, ala era doar un exemplu. Trebuie sa scrii datele tale. Zi.mi te rog cum te numesti si data nasterii sa iti arat cum trebuia sa scrii

lipcanosu
21-07-2015, 12:46 PM
ma cheama Dan Lipcan Si am 13 ani si mam nascut pe 06.02.2002

HeLL#Boy-Razvan
21-07-2015, 01:12 PM
Cerere respinsa , daca tu nu poti sa intelegi ce trebuie sa scrii la vulpe dupa ce iti este explicat cel mai clar posibil si nu iti gasesti cnp-ul nu cred ca o sa poti sa ajuti vreodata un player, daca nu stiai cand primesti un grad nu te alegi doar cu acces la niste comenzi, trebuie sa iti asumi si niste responsabilitati fata de server