PDA

View Full Version : Cerere unban



Rappa^Boy
14-07-2015, 01:41 PM
Nume: VeNoM
IP: 86.122.224.5
VARSTA: inca putin si fac 14
ID DE STEAM:
DATA: 14.07.2015
ORA:-
HARTA:-
ADMIN: -
MOTIV: Acelsi lucru l-am patit si pe furien...nu puteam sa intru deloc, pana am primit unban si a mers sa intru ( eu nu am fost de vina cu nimic)
MARTORI:-
DOVEZI:-
P.S: Nu ma intereseaza ce credeti voi... :( Eu chiar nu mai pot sa intru din senin...

WarGods | KGB
14-07-2015, 01:44 PM
:contra: fa ce ti-am spus pe chat forum,reinstaleaza cs-ul si vezi daca merge ,daca nu merge eu cred ca esti cel banat pe bune ...
ps: daca ai primit unban pe furien si ai putut juca ,clar ai fost banat pe furien...idem si pe zm.

kyci
14-07-2015, 01:46 PM
:contra:

Despre ce vorbim ?

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Rappa^Boy
14-07-2015, 01:52 PM
Gata, puteti sa inchideti topicul, acum imi merge sa intru!
EDIT: Nu dadeam eu retry dupa gag :zid: Ti-am mai zis si iti zic, era unu' care intra pe numele meu si injura, si asa se acumulau ban-uri,si tie la inceput putea sa-ti intre un oarecare pe nick si sa-si faca de cap...

kyci
14-07-2015, 01:55 PM
Inseamna ca cineva , ti-a scos ban-ul, fara sa astepte decizia finala !

~TraNda~
14-07-2015, 02:15 PM
Puteti avea confirmarea lui senzor (manager pe furien) ca acest VeNoM, nu este cel banat. Pe furien nici nu are cum sa primeasca ban are ADMIN, totusi, are imunitate. Omul asta a facut multa reclama comunitatii, in special servarului de furien, dovezile sunt la senzor.
Ai primit UNBAN!

A fost o poveste destul de lunga, cu un anumit tampit, ca altfel nu ai cum sa ii spui, stie si senzor despre ce vorbesc, cand ala detine recordul la banuri luate prin shock, dar in 2 secunde era inapoi pe server. Ala (renekton pe numele lui) avea ceva in special cu VeNoM :)) nu stiu de ce, poate i sa parut simpatic :hohot: . Pana sa aiba admin, renekton intra pe numele lui, si isi batea joc efectiv de server si de toti playerii, tocmai d-aia a primit ban de la drog pe motiv "imunitate.." . Il rog pe senzor sa confirme sau infirme ceea ce am zis.

sE[N]z0R
14-07-2015, 02:46 PM
Tranda are foarte mare dreptate! VeNoM a facut reclama cat cuprinde la server(furien), are si admin(Premium) si este un admin care are o activitate mare! Bine ca i-ati dat unban ca omul acesta nu a gresit cu nimic. Ba din contra ne ajuta foarte mult!
Si nu este singurul care primeste ban din senin pe server... A mai patit-o si Anna, eqZ-Aatrox.. Nu stiu ce este cu serverul dar a cam luat-o razna de la un timp.

Edit: Uitati aici si o mica dovada ca face reclama: <b>You have to register to ba able to see this link</b> , si nu este singura reclama pe care a facut-o!

WarGods | KGB
14-07-2015, 03:17 PM
no bine venoame,acuma stiu,dar ptr mine erai cam necunoscut,poate din lipsa mea de interes,acum stiu de tine si de ip tau,bafta si toate cele buna.
p.s. era normal sa iti cer sa faci cerere de unban la sect de pe zm.Ca admin pe zm,am procedat corect,nu aveai dovezi la cerere...deci a trecut galceava...bafta la joaca :)

RaZz0R
14-07-2015, 04:39 PM
z0R;88900']Tranda are foarte mare dreptate! VeNoM a facut reclama cat cuprinde la server(furien), are si admin(Premium) si este un admin care are o activitate mare! Bine ca i-ati dat unban ca omul acesta nu a gresit cu nimic. Ba din contra ne ajuta foarte mult!
Si nu este singurul care primeste ban din senin pe server... A mai patit-o si Anna, eqZ-Aatrox.. Nu stiu ce este cu serverul dar a cam luat-o razna de la un timp.

Edit: Uitati aici si o mica dovada ca face reclama: <b>You have to register to ba able to see this link</b> , si nu este singura reclama pe care a facut-o!

Cu toate astea, e prima si ultima data, cand va atrag atentia, sa nu mai dati unban daca situatia nu este clara.
Amintiti-va de ce nu mai are silvester admin, daca nu stiti, intrebati-l!