PDA

View Full Version : Adio WarGods!



Dr0g22
13-07-2015, 12:13 AM
Adio WarGoDs!
Bafta Adminilor!: VeNoM,V3rd3,Wicked,SteamX,Anna,As.i said,Andrei Draagon si zeNo Atrox, Aerro!
De azi Nam sa mai intru pe wargods si va urez mult succes in continuare Bafta! Celor Mentionati!
Si Celor nementionati dar in special cei mentionati Mia facut placere Sa va cunosc ;)

PS: Bafta si tie S[E]nZor! Am intels ca am gresit merit sami platesc Gresala!
Doar As vrea sa stiu daca Macar banu mil iei.... Mai ales ca na fost pe serverul wargods...Doar atat Bafta Multa !Si succes in contiunare! ;) ;)

kyci
13-07-2015, 12:25 AM
Daca te retragi, te poti retrage frumos, nu sa fi ironic !
Pe undeva este bine ca te retragi, ai mai mult timp sa mergi la scoala, ai cam mare nevoie, mai ales de gramatica :) !

Dr0g22
13-07-2015, 03:23 AM
Tu mai bine Ai tacea! Si vedeti de treaba ta iti dai seama tre sa satu sa scriu si cu - ?..... si cu ce e ironic nu e o retragere am fost banat pe nedrept pe srv asta si se stie clar si mai tacati fleanca Ca nai nico treaba cu Furien.Wargods.Ro

Rappa^Boy
13-07-2015, 06:01 AM
,,Adio" boss, mi-a facut placere sa joc cu tine! Bafta!

Andrei`
13-07-2015, 09:12 AM
Adio FRT ... Imi pare rau.

-eqZ-Aatrox'
13-07-2015, 09:18 AM
Adio ! Chiar daca nu am fost printre cei mentionati .
P.S: Multumesc pentru ajutor , ai fost chiar foarte de treaba .
Inca o data adio Dr0g22 , mi-a facut placere !! :(

kyci
13-07-2015, 10:41 AM
Tu mai bine Ai tacea! Si vedeti de treaba ta iti dai seama tre sa satu sa scriu si cu - ?..... si cu ce e ironic nu e o retragere am fost banat pe nedrept pe srv asta si se stie clar si mai tacati fleanca Ca nai nico treaba cu Furien.Wargods.Ro

Nici tu nu ai nici o treaba cu limba Romana, din cate se vede... ! :))

V3rd3
13-07-2015, 02:12 PM
Frate, chiar imi pare rau esti de treaba...
P.S.: Eu nu cred ca-i folosit cod :(

Dr0g22
13-07-2015, 06:47 PM
Antrox scz am uitat de tine Si Tu si Aerro Bafta !!! Va urez mult succes Eu il rog pe senzor daca ar vrea sami scoata ban sa ma lase sa joc in contiunare chiar daca nu mai am grad e ok dar daca nu are tot dreptul so faca am gresit ca am intrat pe alt server cu .... asta e Tre sa imi platesc gresala deci inca o data scz ca nu vam mentionat ATROX SI AERRO MIAM ADUS AMINTE MAI DEVREME CA NU VAM MENTIONAT DAR NAM AVUT TIMP SA MODIFIC!! SUCESS SI INCA O DATA mia facut placere sa va cunos sa joc alaturi de voi bafta in viata!!!

-eqZ-Aatrox'
13-07-2015, 07:13 PM
Antrox scz am uitat de tine Si Tu si Aerro Bafta !!! Va urez mult succes Eu il rog pe senzor daca ar vrea sami scoata ban sa ma lase sa joc in contiunare chiar daca nu mai am grad e ok dar daca nu are tot dreptul so faca am gresit ca am intrat pe alt server cu .... asta e Tre sa imi platesc gresala deci inca o data scz ca nu vam mentionat ATROX SI AERRO MIAM ADUS AMINTE MAI DEVREME CA NU VAM MENTIONAT DAR NAM AVUT TIMP SA MODIFIC!! SUCESS SI INCA O DATA mia facut placere sa va cunos sa joc alaturi de voi bafta in viata!!!
Nu este nimic ca ai uitat , bafta si tie ! Chiar ai fost de treaba si n-am avut probleme cu tine , ba chiar m-ai ajutat si-ti multumesc mult ! Bafta in viata ! Poate Senzor iti v-a da unban chiar daca ai luat remove la grad pentru ca nu te stiu codat . Mi-a facut placere sa te cunosc si sa joc cu tine . Bafta !!!

-eqZ-Aerro~
13-07-2015, 08:06 PM
,,Adio'' frate.

Iti multumesc pentru mentionare ;)

-WickedSick-
13-07-2015, 09:56 PM
Multa bafta Dr0g , din cate stiu se poate platii taxa de unban , cat despre tine kyci nu-ti vad rostul aici .. :)

kyci
13-07-2015, 10:01 PM
Parca plecai :))

Va rog, inchideti subiectu, poate se razgandeste :)))

Mor pe astia care se victimizeaza singuri, spun tare si respicat ca pleaca ca adio ca etc... Si cand colo nu mai vrea, du-te tata nu te razgandii..

Dr0g22
13-07-2015, 10:06 PM
Cum a zis si Wickstick nuti vad rostul aici!

sE[N]z0R
13-07-2015, 10:11 PM
Mno, vad ca deja incepeti sa aberati si sa faceti posturi inutile.
Cat despre tine Dr0g22 poti sa mai intri pe server doar daca platesti taxa unban! Pana atunci poti sa te duci sa joci pe alte servere cu cod.

:locked: