PDA

View Full Version : Help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Dr0g22
12-07-2015, 03:38 PM
S[E]nZoR!
Vreau sa Te intreb Ceva CAnd in viata mea am intrat eu cu cod pe Wargods Tocmai eu ma?
Vreau sa stiu motiv Dece am fost banat pe Nedrept Vreau sa vad toate dovezile ca eu as fi avut vrodata Cod!
Te rog raspundemi cat mai repede si dami toate dovezile sa vad cum de ma acuzi ca am intrat vrodata pe wargods cu cod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((

RaZz0R
12-07-2015, 04:03 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Cheat Detected: 12 BaDBoYv4.2
mai vrei alte dovezi?

Dr0g22
12-07-2015, 04:07 PM
Ba frate amveam Pe Serverul Trust.Aiurea.Net NU PE WARGODS SI I EXPLIC LU SENZOR TOT CE VREA TOATE DETALIILE SI DECE AM AVUT PE TRUST.........................................Nam avut nici o treaba cu Wargods eram pe wac cu codu pe Serverul Trust....... Nu PE WARGODS.........Am si martori......... GlOnT! I ZICE PE SERVER CU EL AM INTRAT PE TRUST SI TESTAM CODURI..............................

Ps: Credeti ce vreti da jur ca nam intrat in viata mea cu cod pe wargods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! Nu sunt codat si pe trust am intrat sa testez doar coduri cu glont nimic mai mult doar un test:............................................. .................................................. .......

RaZz0R
12-07-2015, 04:09 PM
pe noi nu ne intereseaza pe ce sv ai avut cod, nu toleram codatii, ai fost prins cu cod de wac, ai luat ban.

Dr0g22
12-07-2015, 04:17 PM
PEntru ce ban ca am fost pe trust? nam, avut nici o treaba cu wargods si o stie toti ca nam intrat niciodata cu cod pe wargods........................

RaZz0R
12-07-2015, 04:20 PM
ce parte din : nu ne intereseaza sv nu ai inteles. inchid cererea sa nu se mai faca posturi aiurea.
senzor o sa ia decizia finala

sE[N]z0R
12-07-2015, 08:45 PM
pe noi nu ne intereseaza pe ce sv ai avut cod, nu toleram codatii, ai fost prins cu cod de wac, ai luat ban.

Dupa cum a spus si Razzor: Ai fost prins cu cod, ai luat ban. Ce alte dovezi mai vrei? Este problema ta ca te joci cu coduri pe alte servere.. Dute pe alte servere si joacate linistit cu doduri.

:locked: