PDA

View Full Version : Promovare GunGame !



ADRI
12-07-2015, 10:52 AM
Admini de pe GunGame in special Slot si Super-Sloturi la cererea de slot/admin a-ti raspuns pozitiv cu privire la promovarea Serverului si Comunitatii (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) .
Ce trebuie sa faceti in continuare intrati pe link <b>You have to register to ba able to see this link</b> alegeti din creatii si postati pe Faceboock , Twitter sau orice alt site ce permite promovarea.
Desi stiu ca sunteti corecti si va tineti de cuvant, pentru ai putea rasplati pe cei care merita, promovati Serverul si Comunitatea, faceti print screen si trimiteti imaginea la opraweb@yahoo.com sau YM : opraweb
[ cei care vor ignora acest anunt la sfarsitul lunii vor primi remove ! ]

WarGods | KGB
13-07-2015, 10:42 AM
ADRI votarea serverului a ramas in pom... se mai poate face ceva ptr a vota serverul de gg?

ADRI
13-07-2015, 11:08 AM
nu se mai voteaza , singura metoda o sa ramana reclama pe faceboock , twitter sau orice alt site ce permite promovarea cum am scris si mai sus .

RaZz0R
13-07-2015, 11:57 AM
Nust sigur cum si unde se face reclama, dar sv de gg merge din ce in ce mai bine, tot ce ne mai lipseste sunt adminii....
Am observat ca de cele mai multe ori sunt 10+ playerii pe sv constant, nu doar cate o mapa cum se obijnuia.

WarGods | Hulk
14-07-2015, 02:13 PM
Voi face reclama pe fb cu pozele lui alien. si apropo am revenit :D
si nu prea vad admini pe sv... doar unii care ii vad rar si dupa cum spune razzor nerge ff bine sv doar adminii lipsesc.




EDIT:adminii cu 2 de I