PDA

View Full Version : Cerere Vip



WarGods|Qatar
07-07-2015, 04:05 PM
NICK: WarGods|Qatar
VARSTA: 17 Ani
ID DE MESSENGER: a_uta10@yahoo.com
PERIOADA:Cam toata ziua .
MOTIV: Sa ajut aceasta Comunitate
MENTIUNI:Mam indragostit de comunitate :)

F0rS3ti
07-07-2015, 04:05 PM
:pro:

~TraNda~
07-07-2015, 04:09 PM
Iti trebuie o anumita vechime pt VIP.





Edit : Da-mi voie sa ma exprim. Este admin pe clasic, este online mai tot timpul si pe forum si pe server...eu cred ca merita. :* Trāntă :P

:)) Inginere, inginere :-w . Am uitat ca are admin =)) :pro:


Nu-i nimic trānt-o, se mai intampla :))

Delia ღ❤
08-07-2015, 12:38 AM
:pro: de ce nu ?

Alex`
08-07-2015, 12:58 AM
:pro: și din partea mea !

RaZz0R
08-07-2015, 10:18 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Asa cum toti cei de mai sus la randul lor, dar nu numai, au facut cereri de vip, a-ti venit cu raspunsuri: "activitate pe forum lipsa"
Dubai, nu am nimic cu tine, dar faptul ca dai pro/contra si mai raspunzi la 1-2 cereri pt clasic asta nu inseamna ca ajuti comunitatea.

imi pare rau, dar pana nu imi demonstrezi ca chiar ajuti comunitatea :contra: din partea mea.

Stiu acum o sa imi sari/sariti in cap ca altii au vip sau mai stiu eu ce grade si contributie la comunitate ioc.
Eu raspund strict la cereri, daca respectivii primesc vip de la "duhul sfant" asta nu sunt eu in masura sa judec.

ADRI
08-07-2015, 10:24 PM
si eu sunt de acord cu Razzor
PENTRU VIP: incepand cu 27.11.2014, se cere si activitatea/implicarea pe forum sa fie mare!

Mr.A
08-07-2015, 11:30 PM
Eu sunt Pro

E destul de activ din punctul meu de vedere si pe server si pe forum.

Tiger
09-07-2015, 12:00 AM
E destul de activ din punctul meu de vedere si pe server si pe forum.

Activitatea nu se masoara doar in timpul petrecut undeva, mai depinde si cum il pretreci (facand ceva util sau frecand menta). Un exemplu foarte simplu pe care ti-l dau este dat de faptul ca daca eu stau pe vreun server doar pe spectator, ca sa adun ore, crezi ca mai am sanse sa iau slot/admin? Totul depinde de modul in care iti petreci timpul.

Momentan cererea este respinsa. Refa cererea cand o sa ai o activitate mai mare.

PS: Sa nu se creada ca ceilalti care au deja VIP vor scapa usor. In weekend-ul acesta voi incepe curatenia de vara. Toti cei care nu si-au mai dat interesul fata de comunitate nu merita gradul de VIP, ca atare vor primi remove. Deja s-a ajuns la o situatie ridicola in care numai 2-3 persoane mai fac reclama la aceasta comunitate, restul pauza.