PDA

View Full Version : reclamatie WarGods | R.R.M



Marix
07-07-2015, 02:52 PM
am jucat linistit cu numele *Tw!sT* si vorbeam cu unu de pe cs si apoi se trezeste el ca vezi doamne ce ma iau eu de playeri imi da kick inloc sa imi dea gag intru si i zic iara ce treaba are el a zis sa ma calmez si m-am calmat dupaia iara se baga in seama cu mine numa sa imi dea ban pe motiv ca vb cu alti playeri de pe cs :)) si nu numai cu mine face asa si cu altii playeri el crede ca daca are admin muta muntii din loc? si cand intra alti admini e cel mai cuminte am si dovada 2 poze si demo

DOVADA : demo`ul <b>You have to register to ba able to see this link</b>
pozele : <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

--------------- Added after 4 minutes ---------------

scuzati-ma nu ala e demo`ul am gresit eu asta e <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
07-07-2015, 03:23 PM
Baiatu, daca tu stai si enervezi playerii si adminii, in loc sa iti vezi linistit de jocul tau :zid: . Baiatul ala nu s-a pus la mintea ta, dar tu tot nu inceatai, asta s-a intamplat pe 2010. Pe 2day n-ai terminat, tot comentai, la adresa mea ("plina-i tara de ...") ti-am dat o data ban pentru 1 minut, dupa ai reintrat si tot incepeai sa intarati. Dupa a urmat un ban de 120. Sa iti fie clar asta, daca tu crezi ca orice admin este bataia ta de joc, atunci ma ocup eu de tine. Tu faci parte din playerii aia care intarata, si dupa tot ei sunt nevinovati. S-o crezi tu p-asta. Il invit pe dcdaifa :hohot: sa adauge si el ceva despre tine :)) . Stai chill ;) .

Marix
07-07-2015, 03:33 PM
Baiatu, daca tu stai si enervezi playerii si adminii, in loc sa iti vezi linistit de jocul tau :zid: . Baiatul ala nu s-a pus la mintea ta, dar tu tot nu inceatai, asta s-a intamplat pe 2010. Pe 2day n-ai terminat, tot comentai, la adresa mea ("plina-i tara de ...") ti-am dat o data ban pentru 1 minut, dupa ai reintrat si tot incepeai sa intarati. Dupa a urmat un ban de 120. Sa iti fie clar asta, daca tu crezi ca orice admin este bataia ta de joc, atunci ma ocup eu de tine. Tu faci parte din playerii aia care intarata, si dupa tot ei sunt nevinovati. S-o crezi tu p-asta. Il invit pe dcdaifa :hohot: sa adauge si el ceva despre tine :)) . Stai chill ;) .

:))))) BA OMULE E DOVADA ACOLO ce treaba ai u daca il iau pe ala la misto tot timpu u esti ala nevinovatul asa ca taci si lasa admini ceilalti sa raspunda nu tu, u esti genu ala daca zice unu lasa-ma in pace i dai repede gag si prinzi boala pe el si cand am scris gresit de mai corectat si dupaia te-am corectat eu pe tine si ai venit cu dume deala de 10 ani "bravo ai un os" doamnee..

~TraNda~
07-07-2015, 04:01 PM
:))))) BA OMULE E DOVADA ACOLO ce treaba ai u daca il iau pe ala la misto tot timpu u esti ala nevinovatul asa ca taci si lasa admini ceilalti sa raspunda nu tu, u esti genu ala daca zice unu lasa-ma in pace i dai repede gag si prinzi boala pe el si cand am scris gresit de mai corectat si dupaia te-am corectat eu pe tine si ai venit cu dume deala de 10 ani "bravo ai un os" doamnee..
1. Un admin trebuie sa intretina linistea pe srv.
2. Cat timp tu nu faci altceva decat sa enervezi alti jucatori, de ce te-as lasa pe srv?
3. Tu gandesti putin? Cum adica ce treaba am? Treaba mea e sa am grija sa ramana playerii care merita pe srv nu :censore: ca tine
4. Ce dovada ai, ca ii ei tu pe altii la misto? :hohot:
5. Asta e un staf de viata, lasa-te de mistouri cu oamenii pe care nu-i cunosti ;) .
6. Un admin nu trebuie sa stea sa isi bata joc un player de el, clar? Cand tu incepi cu :censore: , mistouri de doi lei , gen "vrei sa faci dragoste?" pe bune? Amice, iti lipsesc cei 7 ani.
7. Nu oricine iti permite sa faci misto de el. Daca baiatul ala a fost cu bun simt si nu s-a pus la mintea ta, tu de ce continui? Esti genul care nu stie cum sa iasa in evidenta? Uite ca ai iesit acum :dog: .

Edit : Astept decizia lui speedy ;) .

dcdaifa
07-07-2015, 04:26 PM
Tranda are dreptate,ia dat gag de 2 ori,degeaba......ia dat ban 1 minut a intrat apoi a inceput sa comenteze la tranda si a urmat ban 120 de minute

RaZz0R
07-07-2015, 05:00 PM
reclamatie nefondata.