PDA

View Full Version : Reclamatie [HD.zIP*bGT]



Dr.hiT^Diwino*cL
07-07-2015, 10:27 AM
asa

WarGods | Hulk
07-07-2015, 10:33 AM
:contra:
Frate , HD.zIp*bgT te-a mutat CT ca erau echipele dezechilibrate
Eu in locul tau jucam linistit si nu comentam deciziile unui ADMIN!!!!

Dr.hiT^Diwino*cL
07-07-2015, 10:35 AM
Hulk daca serverul m-a mutat... Si putea sa ma mute macar cand eram mort... Sau sa anunte ca ma muta...

SirDS
07-07-2015, 10:37 AM
Ba copilu' tu chiar ma enervezi!!!!Tu dupa ce ca intri o data la o saptamana si atunci stai 3 ore pe spec si iesi(imi este martor si hulk)mai comentezi si de altii!!!Bucura-te ca nu ai luat remove si vezi-ti de treaba!!Wick e martor cand ziceai de dracu' sau de altceva...(Am reprodus)!!
Vezi-ti de treaba ca s-ar putea sa-ti fac si eu o reclamatie,dar pusa la punct nu ca a ta!!
In plus daca citeai regulamentul puteai sa-ti dai seama ca ai facut cerere de 5 ori la rand si au fost respinse!Pentru asta ar trebui sa iei remove 3 luni,dar senzor,pentru ca e baiat bun, nu ti-a zis nimic si tu mai ai tupeu sa comentezi si sa-i faci reclamatie unui admin cu grad mai mare decat tine???
Il te-a mutat pentru ca stie ce face deoarece a fost in stare sa obtina helper dintr-o cerere nu ca tine din 5 si tot nu!Are grad mai mare ca tine asa ca lasa-l ca stie ce face!

ady.HD
07-07-2015, 10:45 AM
nu e adevarat am martor pe Anna si SirDS au fost de fata sa mutat spec si dupa ce am castigat sa mutat inapoi , si a intrat la mine in echipa , iar eu l-am mutat la echipa in care a fost inainte sa echilibrez el sa enervat si ma amenintat cu reclamati si asta a fost tot! :P :))

WarGods | Hulk
07-07-2015, 10:46 AM
Hulk daca serverul m-a mutat... Si putea sa ma mute macar cand eram mort... Sau sa anunte ca ma muta...

Sv nu te muta. doar poti da tu retrry , nu este jointeam ba mai mult , poti schimba exhipa numai cu ajutorul adminului care in cazul de fata era zIP


Si SirDS are dreptate si Dr.HiT ar merita rmw ca sta sa faca ore pe spec. mai mult de 5 min cat e permis

ResPekT
07-07-2015, 10:47 AM
Contra,cerere facuta aiurea,daca te-a mutat ,Inseam ca echipele nu erau echilibrate

SirDS
07-07-2015, 10:53 AM
Mersi Hulk!Sper ca senzor sa vada reclamatia si sa-i dea remove odata lui Dr!

-WickedSick-
07-07-2015, 02:31 PM
Nu cred c-ar trebuii sa te bagi in deciziile adminilor , tot ce fac , fac pe propria raspundere !
Ps: Data viitoare daca vrei sa faci reclamatie , contacteaza-ma te invat eu cum se face :)

WarGods | Hulk
07-07-2015, 02:37 PM
nu e adevarat am martor pe Anna si SirDS au fost de fata sa mutat spec si dupa ce am castigat sa mutat inapoi , si a intrat la mine in echipa , iar eu l-am mutat la echipa in care a fost inainte sa echilibrez el sa enervat si ma amenintat cu reclamati si asta a fost tot! :P :)) Iar eu am intrat fix dupa si l.am vazut pe forum pe diwino care era pus pe reclamatii. si ceea ce a facut el (dupa spusele lui zIp nu e fair-play

Dr.hiT^Diwino*cL
07-07-2015, 02:48 PM
:contra: Reclmatie INUTILA !!! :))
Serios... chiar e inutila

Rappa^Boy
07-07-2015, 03:40 PM
Diwino,mai si ca intrii din an in Paste...doamnee...Frate,a mai fost o chestie de genul acesta, CAND UN ADMIN TE MUTA UNDEVA,ACOLO STAI! Stie el ce face!

sE[N]z0R
07-07-2015, 06:30 PM
Iti bati joc de noi? Uite reclamatia, nu e reclamatia... Vad ca ai chef de mistouri. O sa primesti remove pentru asta, ca si asa intri din an in paste pe server.
:locked: