PDA

View Full Version : Reclamatie grasuxxl



maxkills
06-07-2015, 02:05 PM
NICK: MaXKillS
IP: 5.15.202.63
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: grasuxxl
MOTIVUL: Pai eu asteptam sa se fereasca ca sa pot iesi(eram zombii amandoi) iar el a dat antidot si cand sa ma apropi de el a pus laserul pe mn si m-a blocat.
DOVADA: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

HeLL#Boy-Razvan
06-07-2015, 02:18 PM
Sa vedem ce zice grasu.. din cate stiu nu prea e voie sa pui lm asa ,e block

~TraNda~
06-07-2015, 02:44 PM
Asteptam explicatiile lui grasu..

kyci
06-07-2015, 02:58 PM
O fi facut si el o gluma cu tine... Noi de obicei mai glumim intre noi, si nu ne facem reclamatii... Dar sa vedem ce zice si el.

maxkills
06-07-2015, 03:24 PM
O fi facut si el o gluma cu tine... Noi de obicei mai glumim intre noi, si nu ne facem reclamatii... Dar sa vedem ce zice si el.

Sunt de acord cu tn dar daca era "inteligent" sa zic asa , nu statea in fata mea ca sa de-a antidote :)). Vedea foarte bn ca nu pot iesi de acolo fiind ca nu eram cu rapperul sau alt zombie care sare tare.

P.S. Si gluma? Ce tip de gluma mai era si asta ? :)))

grasuxxl
06-07-2015, 04:13 PM
nu fu cu intentie asta vrusai sal pun normal si cand venisi u spre mine ma dadui in spate ca sa ma feresc si asa apuca sa se puna si nu mai apucai sal iau si ca sa treci prin om sau zm apasa e

~TraNda~
06-07-2015, 05:05 PM
Grasu nu e genul sa faca asta, si noua ni se intampla cateodata sa ne ferim si lm sa pice gresit. Da-ti-va o bere si gata :)) :beer:

maxkills
06-07-2015, 05:14 PM
Grasu nu e genul sa faca asta, si noua ni se intampla cateodata sa ne ferim si lm sa pice gresit. Da-ti-va o bere si gata :)) :beer:

Ok imi da o bere si il iert :)).
Stiu ca nu este de genul asta fiind ca joaca de mult pe server dar no pe moment aveam sansa sa il fac la vale dar a trb sa puna laserul :))
Si ms grasule ca mi-ai zis de "e" :)
Daca se poate sa retrag reclamatia :)