PDA

View Full Version : Reclamatie Mr.A



asdf1
04-07-2015, 01:26 PM
NICK: asdf1
IP: 94.52.34.108
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Mr.A
MOTIVUL: L-am intrebat frumos,de ce nu a dat la vot nimic si a inceput sa fie "smecher",sa-mi arate el ca are admin si face ce vrea,mi-a dat slay aiurea intr-o runda,nu stiu motivul,dupa asta l-am intrebat motivul slayului,nu a spus nimic,chiar mi-a dat mute 20 de minute pe motiv sa nu mai comentez,iar in cele din urma mi-a dat ban 120 de minute total aiurea,vreau sa se ia masuri in legatura cu acest admin.
DOVADA: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Mr.A
04-07-2015, 02:01 PM
"Cocos" Stim si noi sa ne facem treaba ca si admini!
Nu trebuie sa ne atentionezi tu sa dam la vot ti-am explicat ca votul se da la aprecierea adminilor eram 4 admini pe server si i-am intrebat pe colegi mei daca lasam mapa care a iesit de la votul serverului si au spus sa lasam csitaly

Dupa tu imi scrii pe chat admin "Am vazut mr.a ce vot ai dat" Ti-am scris ce am precizat mai sus si ti-am dat slay ca esti "COCOS" si comentezi aiurea
Ti-am dat gag 20 de minute sa nu mai scrii pe chat admin pentru ca acolo anunti codatii nu faci observatii la admini
Si dupa ce ai primit gag ai inceput sa fi smecher sa-mi zici ca uite ca tot pot sa scriu pe u@
Spune mersi ca nu ti-am dat ban Permanent !

Si daca te mai vad asa tare in gura si sa spui tu adminilor cum sa admineze si sa le faci observatii ca nu fac cum vrei tu ai ban permanent !

Salut
"Cocos"

WarGods|Qatar
04-07-2015, 02:18 PM
Dupa parere mea are dreptate Mr.b nea intrebat pe toti care am fost on daca lasam map . Nu este treaba ta nici a jucatorilor ce mapa bagam sau sa lasam daia aveti comanda de a propune o mapa .
Si motivul salyului ca erai afg .Si tu marele ghizdav ai ineput sa comentezi daia tia dat gag pentru 20 min .
Si in legatura cu ban e de 120 min ca sa te termi cu comentarile "Smechere" ?

OblivioN
04-07-2015, 02:34 PM
Pai, ai intrebat tu frumos de ce nu a dat vot, dar ai intrebat de 5 ori la rand, mr.a ti-a raspuns de 2ori frumos dar l-ai exasperat. Mapele date de server la vot au fost ok, de aceea nu am mai dat noi, incearca sa-ti vezi de jocul tau si sa nu te mai victimizezi atat mai ales cand tu incepi. Reclamatie puerila. TC