PDA

View Full Version : reclamatie Tiganu



Punct[.]
03-07-2015, 04:11 PM
NICK: Punct[.]
IP: 188.241.216.1
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: TiGaNu
MOTIVUL:in primul rand isi bate joc de playeri noi si ii minte ca wac este un cod, in al doilea rand, iam spus lui Gwen pe u ca eram in aceeasi echipa unde e unu de la ct, si pe urma se bagase altu si iam spus, mai bn vezi-ti de trb ca nu te-am bagat in seama, pe urma a sarit tiganu si ia zis lu ala ca o sa imi dea ban,nu e prima oara cand ma ameninta, l-am intrebat pe ce motiv imi da ban si mia dat Lama. Astazi cand am intrat prima data pe srv, am spus la admini ca am facut un demo la un codat si am intrebat cui dau demo-ul, tiganu a sarit cu mistourile si mia zis sa il dau lui d-zeu, iar eu iam spus tigane taci ca nu am chef de mistourile tale, si mi-a dat kick, nu am apucat sa fac poza la faza asta, apoi m-a amenintat dinou cu ban, lam intrebat dinou ce motv? nu mi-a raspus si mi-a spus ca nu o sa mai joc mult timp pe srv asta.
DOVADA: aici cand isi bate joc de player : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
si aici cum imi da Lama doar fiindca l-am intrebat cu ce motiv imi da ban: <b>You have to register to ba able to see this link</b> si am facut si poza in consola la faza cu misto-ul despre demo doar nu imi apare sub forma de poza imi apare asa sub o forma de foaie cu puncte pe ea.

TiGaNu^Ion
03-07-2015, 10:11 PM
Unu la mana:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Doi la mana:
Ii invit aici pe PhrozeN, NgM, Qatar, Danezu, Chrome, Judo, ABCD, Ars3n, Nico, Shr3k, poate chiar XeLa, care te-au vazut cum te comporti pe server si sa isi spuna si ei o parere.

WarGods|Qatar
03-07-2015, 10:43 PM
1.E o reclamatie facuta degeama...
2.Din cate stiu eu esti cam stresant "te bagi ca musca la " .
3.Din cate stiu am primit pe U+@ ca ai injurat niste playeri dar na .
4.O sal aduc pe Chrome aicea sa zica el ca stie mai multe.
5.Dupa mine aveai ban de mult ca ai un caracter de taran .

Adr1aN
03-07-2015, 10:48 PM
Din pacate pentru tine punct tiganu are dreptate,ar fii mai bine sa iti remediezi comportamentul,ca sa nu zic mai mult :)

Punct[.]
03-07-2015, 10:49 PM
Tiganu, imi pare rau sa iti spun dar nu a fost o injuratura aia.
2. Dc nu ai aratat si cand te-am intrebat dc imi dai ban si apoi mi-ai dat lama
si Qatar limbaju in primul rand, in al doilea rand nu cred ca am injurat eu vreun player, adu dovezi fiindca vorbele goale sunt nimic, nu am nev de martori, ca iti aduci tu prieteni si ii numesti martori e alt cv. Si inca cv, daca te intereseaza nu m-am bagat nici unde fara motiv, nu ma bag unde nu e trb mea, asa ca nu mai minti. Caracter de "taran" ai tu ca nu cred ca am injurat ca taranu tot ce apucam da? nici nu am injurat, daca am injurat astept dovezi nu martori(prieteni tai)

OblivioN
03-07-2015, 10:58 PM
O sa opresc bataia asta de joc aici, tu incepi scandalurile cu playerii/adminii si apoi tot tu incepi cu"te-am bagat eu in seama?", reclamatie inutila, eram pe server cand s-a luat Ion de tine, urlai dupa un player sa-l verificam, din moment ce n-am facut-o inseamna ca nu avea nimic, ne facem treaba si fara ajutorul tau si a altora ca tine. TC