PDA

View Full Version : Reclamatie [grasu xxl] by Turbatu` ;)



deejaynasa
03-07-2015, 12:35 AM
NICK: TurbatuNASA /A/
IP: 79.114.66.104
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: grasuxxl
MOTIVUL: Primele 10 minute jucate , Imi face 3 ss le pun pe mess se uita (curat) si zice ca daca nu iau WCD imi da ban , pai daca tu imi faci mie ss si ies curat pentru ce dai ban ca asa vrei tu?? nu am chef sa iau toti virusi , esti culmea :) oricum admini useless xD , de parca nu ar mai fi servere zm , O doamneee :)
DOVADA : Nici-o dovada mi-o stricat copilu COunter-ul XDD Byeeeeeeeee :D:D:X:X:X

~TraNda~
03-07-2015, 12:39 AM
Bye iti spunem si noi. REFUZ WCD=BAN PERMANENT. Du-te pe alte srv si bafta ;) . Reclamatie fara rost . :contra:

deejaynasa
03-07-2015, 12:42 AM
>>>>>>>>>>>>>. Bye iti spunem si nou <<<<<<<<<<<. VAAAAAAAAI PISAMAS PE VOI DE COPII ********i gunoieri sa ma *** pe zilele voastre de chinuiti ce sunteti milogi sclavi cu sv host de kkt cu putini playeri pisamas pe voi de zabalosi @.@ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Furien. ****** .Ro
Fr*********
Furien. ********* .Ro
Furien.*********
Furien. ******* .ro
Furien . ***** . ro

Angels. *********.ro
Cs. ******* .Ro
Cs. ***** .ro
Cs ***** .ro
Dr. ***** .Ro
Cs. ***** .Ro
Cs .********** .ro

*** pe rasa voastra de chinuiti ce santeti si pe TIGER ********i toti admini sclaviii *** pe voi ciobaniii!

~TraNda~
03-07-2015, 12:45 AM
>>>>>>>>>>>>>. Bye iti spunem si nou <<<<<<<<<<<. VAAAAAAAAI PISAMAS PE VOI DE COPII ********i gunoieri sa ma *** pe zilele voastre de chinuiti ce sunteti milogi sclavi cu sv host de kkt cu putini playeri pisamas pe voi de zabalosi @.@ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Baiatu, i-ati adio de la viata :hohot: esti prea batut de soarta. Da-ti un restart la viata, poate iti mai revii.
ON : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

grasuxxl
03-07-2015, 12:47 AM
o sal pretenas eu zic sa te duci in alta parte aici nu avem nevoie de tine crezi ca daac joci cu alt nume nu te gasesc ia ca sa vezi <b>You have to register to ba able to see this link</b>

deejaynasa
03-07-2015, 12:49 AM
Cine mai joaca in m m de gras infect pe servaru asta *** pe Tranda *** pe Tiger Fondator jeg0s *** pe grasu ma-tii de nespalat ambulat si nu ma lua cu pretenas in natia ma-tii ca ma pi$ pe tine fm m de frustrat!!!!!!!!!!!!!!

~TraNda~
03-07-2015, 12:51 AM
Cine mai joaca in m m de gras infect pe servaru asta *** pe Tranda *** pe Tiger Fondator jeg0s *** pe grasu ma-tii de nespalat ambulat si nu ma lua cu pretenas in natia ma-tii ca ma pi$ pe tine fm m de frustrat!!!!!!!!!!!!!!
Alt caine de pe strada, taiat la o ureche, fara coada, care latra, dar nu musca :hohot: . Incearca sa te calmezi, pana nu ajungi sa-ti tai venele =))

deejaynasa
03-07-2015, 12:51 AM
Comunitate de kakat cu putini playeri sa ma *** pe voi intre [ 2 playeri si maxim 5 ] =))))))))))) ********i Baaaa fm m de GRAS pi...samas pe ma--ta azi de ambulant sclerozat!

grasuxxl
03-07-2015, 12:51 AM
trebuia sa faci si cerere unban :)))))))) dati t.c si si asta afara

~TraNda~
03-07-2015, 12:55 AM
Mi-a placut pustiu, am mai ras putin :)) dar sa nu ajunga sa isi taie venele =))

deejaynasa
03-07-2015, 12:55 AM
Ce cererea lu ma--ta visezi da cine gatu lu tatato mai joaca pe servere din comunitatea asta de retard4tii afumati ? pi .. sati de copii fara viitor fomisti :XXXX noobi azilanti !!!!

Cum m m poti sa vb asa =)))))) pentru un ban ? pe o comunitate de kakat ? esti batut in cap ma mucosime ce esti ?

~TraNda~
03-07-2015, 12:57 AM
Huuh, ce cuvinte de om inteligent =)) . Pariez ca e cocalar la cum scrie :hohot: , care se baga, e cota mare :))

deejaynasa
03-07-2015, 12:58 AM
Turbatu NASA is on FIRE *** pe ma--.ta am iesit noobule , COta lu ma--ta ;* tu vorbesti analfabetul "Bye iti spunem si nou."

~TraNda~
03-07-2015, 01:00 AM
Mai uita-te odata la postul ala :hohot: . Sun o ambulanta sa fie langa tine? Un phisiatru ceva? Sa nu cazi intr-o depresie :hohot:
Uite inca una :)) oamenii inteligenti niciodata nu injura ma copilu. Doar cei needucati incep un scandal. Dar prin acel scandal se autoinjosesc, cum faci tu acum, doar iti arati nivelul de educatie pe care-l ai (si 0 are o valoare pe langa nivelul tau de educatie :hohot: ).

grasuxxl
03-07-2015, 01:01 AM
usor ca iti plezneste o vena la cap de faci asa urat :))))))))))))

Alex`
03-07-2015, 01:12 AM
Doamne te rog ai mila de noi si nu ne mai da astfel de specimene caci iadul este al celora ca el ! AMIN :))

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Lasati-l mai ca e in lumea lui numa va faceti nervi si pacate cu "anomalii fizice si psihice " ca el ! Domnul sa se indure de noi !

~TraNda~
03-07-2015, 01:15 AM
Doamne te rog ai mila de noi si nu ne mai da astfel de specimene caci iadul este al celora ca el ! AMIN :))

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Lasati-l mai ca e in lumea lui numa va faceti nervi si pacate cu "anomalii fizice si psihice " ca el ! Domnul sa se indure de noi !
Nervi? :)) Eu chiar m-am distrat :)) .

TheOneLeeT
03-07-2015, 06:57 AM
Dă cineva ban copilului ăsta?

maxkills
03-07-2015, 08:08 AM
Lasati-l ma ca gaseste el o comunitate dinaia jmekera si acolo face ce vrea. Merge si le arata la aia cum isi taie venele cu capacu de la conserva :)))

RaZz0R
03-07-2015, 08:57 AM
:omg:
....
:locked: