PDA

View Full Version : Cerere Up Puiu



puiu_mee
01-07-2015, 05:27 PM
GRADUL: Helper
NICK: Puiu
VARSTA: 24
ID DE STEAM: puiu_mee
STEAM ID: STEAM_0:1:39424184
ID MESSENGER: si.nimic@yahoo.com
EXPERIENTA: adunat 3-4 anii
TIMP JUCAT: 180 +
PERIOADA: seara mai mult
MOTIV: Adminat
CUNOSTIINTE: amxmode/adminmode
PROMOVARE: facebook,skype,messenger
REGULAMENT: Citit !
CULOAREA URSULUI: verde fosforescent

Alex`
01-07-2015, 05:35 PM
Pro !

Fabian
01-07-2015, 05:40 PM
Pro!

Mr.A
01-07-2015, 08:39 PM
Contra !

<b>You have to register to ba able to see this link</b> <<< Asta nu e atitudine de admin Acel player a luat ban de la mine pentru ca tu ai mintit ca a modificat pozele
Mi-ai spus sa ii fac pozele si ca vrei tu sa le vezi dupa mi-ai spus ca acel player a modificat pozele insa tu nici macar nu ai luat toate pozele de la el
ai luat o singura poza si ai zis ca e modificata insa nu era asa.

Este doar punctul meu de vedere ca tu nu ai nici o treaba cu Adminatul esti jucator bun nimic de zis dar eu nu te vad un admin capabil plus ca ai caracterul care il ai "nu stai bine cu nervi" <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Succes!

Fabian
01-07-2015, 10:31 PM
MrA daca te-ai certat tu cu el nu inseamna ca se cearta cu toata lumea...SI vezi ca omu se pricepe bn la adminat ;) Nico cum de nu ai aparut sa dai like la contra lui mra?:))
Va salut!

OblivioN
01-07-2015, 10:40 PM
pro pentru super-slot

Adr1aN
01-07-2015, 10:44 PM
:pro: succes!

F0rS3ti
01-07-2015, 11:18 PM
Ma abțin. Unde e cererea de superslot?

WarGods|Qatar
02-07-2015, 01:34 AM
Contra !! Cum zice Dl.Inginer

puiu_mee
02-07-2015, 02:10 AM
nici o prob doresc remove ! trebuie sa fac alta cerere sau ? e mai placut sa ma joc fara obligatii si la cati adminii de noapte aveti...ma abtin ! salut

RaZz0R
02-07-2015, 08:47 AM
nici o prob doresc remove ! trebuie sa fac alta cerere sau ? e mai placut sa ma joc fara obligatii si la cati adminii de noapte aveti...ma abtin ! salut

Jocul asta, cateodata nu merita sa te mai strofoci pentru el... Pur si simpluu ti se lasa de el.
Ar fi trebuit sa faci cerere de ss... nu prea se sare peste grade.

F0rS3ti
02-07-2015, 10:42 AM
Ma, sincer îmi pare rău acum ca nu am discutat întâi cu șefu meu. Dar mai rău îmi pare pentru atitudinea ta gen "nu ma mai joc cu voi pt ca mi-ați spart mingea". Nu știi sa pierzi, sa accepți și partea ta negativa, dar încă o data îmi pare rău că am dat reply... Îl las pe Alex sa decidă, ca după mine..era clar!

XeLa
02-07-2015, 03:43 PM
Eu nu inteleg unde bateti cu saritul peste grade, Puiu are superslot de vreo 2-3 saptamani.Nu a sarit peste grade si nu incearca sa sara peste grade.E adevarat ca nu are vechimea lui Judo si nici caracterul lui ca sa obtina asa repede helper.
Nu vreau sa intru in polemici cu voi, nu ii tin apararea lui Puiu , stiu ca mai greseste cu atitudinea lui , mai trateaza unii playeri de sus , dar sa nu uitam ca acest om intra zilnic la noi pe server, el fiind un player fidel acestui server.
Evident ca nu o sa ii accept cererea de helper, fiind prea devreme, dar va rog sa nu mai fiti rautaciosi, invidiosi pentru jocul lui si sa aveti ura degeaba.Sa nu uitam ca e doar un joc si cu cat timp jucam mai mult impreuna, cu atat mai mult trebuie sa fim mai uniti , sa fim o familie, nu sa ne certam intre noi sau sa ne formam "bisericute".
Puiule nu incepe cu copilarisme, fiecare om are dreptul la o parere ,d`aia exista forum, fiecare om trebuie sa isi dea cu parerea.