PDA

View Full Version : Reclamatie XxMaRyxX



Rappa^Boy
26-06-2015, 06:01 PM
Totul a inceput cand eu am dat slap la un jucator ca tot facea camp, si a intervenit XxMaRyxX ( nu stiu de ce tot se baga la deciziile adminilor, nici macar nu stie, plus pe dust2 si fy snow facea camp)
El m-a amenintat ca-mi face reclamatie pentru:
1.Fac camp ( ma intreaba playerii anumite chestii si daca sunt admin trebuie sa le raspund, sau discut cu adminii pe u@ si trebuie sa tastez) ( si nu stau mai mult de 5-7 sec,iar cand joc nu fac camp deloc)
2.Limbaj ( Din cate stiu eu, am un limbaj normal pentru un admin si ii rog pe toti adminii sa zica daca eu vorbesc urat pe server!!!!) ( SA ZICA TOTI!)
3.Schimb mape prea repede ( astazi helper-ul Andrei a bagat mapa de_dust2_china, iar eu am bagat imediat un de_kabul32, deoarece m-am uitat la recentmaps si de_dust2_china era a 2-a) (din lista hartilor recente)
P.S. Mi-a cerut fb-ul ca sa-mi dea ,,dovezile'' lui, cand am discutat cu el pe fb ( a inceput sa ma ameninte,eram sigur ca nu are dovezi)
AM CATEVA DOVEZI:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Si tot el zice de mine ca vorbesc urat?????
P.S.: As dori ca XxMaryxXsa nu mai fie vip,nu e demn!
DATA:26.06.2015
MAPA: fy_snow ( acolo s-a aprins scanteia)
MARTORI: aNNdy#

xxmaryxx
26-06-2015, 06:24 PM
Sall all ,,,bai baiatule tu de cand am loat eu admin tu ai ceva cu mine ce te ciuda sau ce ,,,,eu fac camp atunci dintre toti admini de ce est singuru care,o apune???//si dc nai pozat toata convorbirea acolo unde m,ai amenintai cu bann,,,,si pe server am martor pe mapa fy_snow martor anndy cand mai bagat mereu spec ,,cred de fro8 ori mai bagat spec sa,ti spun dc iti fac reclamatie ,,,,,si camp face m,ai mereu da playeri nu au coraj sa,i spuna ca le da gag ,,,,banu daca il iau eu mi,am spua opinia mea,,,si apropo cu camp daca playery fac camp el la cei din echipa lui ii da slap de 5 ori si daca face unu din echipa adversa direct kik sa slay deci.... si ven daca unu sta apec 30 sec sa scrie un sms nu,i m,ai da kick ok....am terminat restu decide senzor si ceilalti adm,,,,
Apropo mapa /de dust china/e adevarat ca ai schimbbato cu cabul_32 da pe urma cabul ai lasat 6 min si ai bagat fy snownu m,ai stiu cum era fy snow ....si pe asta a lasato 13 min si a schimbato cu fy _ snow normal deci fi sincer acum ven nu ,mai te da victi,a.....

Rappa^Boy
26-06-2015, 06:36 PM
Ce minciuni frumoase ai bagat, sa sti ca ai un like de la mine ;)
1. Cand am amenintat eu playerii cu gag daca imi zic ca fac camp?????? ( Nici nu fac camp, arata-mi tu o dovada clara si ma jur ca ma retrag in server!)
2. Slay direct dau la cei care le zic rundele trecute sa nu mai campeze si tot campeaza (adica nu vor sa asculte, nu tin cu cei din echipa mea, nu fac diferente,am dat slap si la slot-uri)
3. Am aratat toata conversatia acolo, mai mult nu mai e
4. M-am opus ca ai campat deoarece eu eram singurul admin ON in acel moment ( tu smecher nu faci camp cand sunt toti adminii )
5. Te-am bagat la spec deoarece ma amenintai in joc, si doream sa incheiem discutia cat mai repede,dar vad ca s-a ajuns aici ( si cred ca e mai bine ca s-a ajuns)
6. Ai zis ca ai poze cu mine cand vorbesc urat pe server, vreau si eu sa le vad postate sau ai mintit doar ca sa ma aburesti in joc? ( Credeai ca sunt las si ce gandeai ,,Lasa ba ca-l mint pe ,,copil'' si scap de el''???)

xxmaryxx
26-06-2015, 06:45 PM
Boss tu nu ameninti cu gag eu da spun acu camp ven tu urmatoarea secunda gag 5 lbj si cu specu nu ma lasai sa joc am spus lasa,ma sa joc tu nu pana nu imi explici dc imi faci reclamatie si ma puneai mereu asa. Si cu camp cand am facut eu ? ca era si wi si tu si stea on si iei doi nau spus nmk pe tine te,am loat slay ce sa m,ai ceri la ofticarea asta gata nu m,ai face posturi inutile e deajuns sa decida senzor ok

Rappa^Boy
26-06-2015, 06:50 PM
posturi inutile? iti e frica, ca am dreptate?
Poate unii admini sunt mai moi, dar daca va lasam asa ( sa campati) dupa nu mai intelegeti de vorba buna
Si tot nu inteleg!! Am dat eu gag la cineva ,,gand mi-a zis ca fac camp'' ZI AM DAT????

aNNdy#
26-06-2015, 06:52 PM
Venome , da nu trebuia sa o bagi mereu spec cand incerca sa intre in joc ;)

xxmaryxx
26-06-2015, 06:52 PM
Dc pana sa iau admin nu ai facut reclamatie si cum am loat admin mi,ai facu,,,,ciuda asta mare,,,,,,eu macat ajut playeri ca adm de cand am loat am ajuta vreo 3 playeri cu wac / bhop / unde sa faca cerere m,ai multe decii

Rappa^Boy
26-06-2015, 06:56 PM
Unde sa faca cerere,deci, iti dai seama ca daca tu ii ajuti, regulamentul cine il mai citeste???????

xxmaryxx
26-06-2015, 06:57 PM
Wic moale cum zici tu nu cred wic e cel m,ai bun adm dintre cei m,ai activi de obicei ,,,,,,si gag mi,ai dat tocmai mie cu,,,da pe ce pe oftica ca te,am llat da adevaru ie ca asta cu gagu este de inainte sa fac cererea de vip ,,,si nu are de ce sa,mi fie frica ca spun adevaru,,,
Adica sa,l ajuti ,,,,ma intrebat unde se face cererea si iam spus ca pe forum furien.wargods.ro si sa dea acolo unde scrie admin cereri /vip/slot..... si sa dea pe model cerere nimic mai mult nu ca tine ca le spui ce spune vulpea ,,,,,,

Rappa^Boy
26-06-2015, 07:01 PM
Gag pe oftica? Ai vrea de acum in colo sa las toti playerii a vorbeasca urat? ( La naiba am mai luat helperu, ca sa trec cu vederea???)
P.S. GATA,POSTURI INUTILE! STOP

xxmaryxx
26-06-2015, 07:11 PM
Eu mi,am spus parerea.....

-WickedSick-
26-06-2015, 07:15 PM
Parerea mea e ca ar trebuii sa pastrati un limbaj decent si sa tratati jucatorii cu respect atat pe server cat si inafara acestuia .
1. Mary: Din poza aceea de vede clar ca ai un limbaj de mahala , lipsa celor 7 ani de acasa ! Stiu ca esti in stare de asa ceva ai mai avut unele iesiri ca aceasta pe server inainte de a fii slot .
2.Venom:" Inainte de a schimba harta sau de a da harti la vot scrieti /lastmaps. Evitati repetarea hartilor care apar acolo, exceptand cazurile cand e vorba de harti mici si harta e strict necesara!
Hartile se schimba:
In ultimele 5 minute ale hartii curente, in urma unui vot;
De comun acord cu jucatorii nemultumini de harta curenta, prin vot;
Cu sau fara vot atunci cand nu e alt admin pe server si este necesar;
Cand jucatorii depasesc numarul de locuri de pe harta, cu sau fara vot;
Cand este lag pe harta si jucatorii cer schimbare. "

(Cat despre Andrei ii va lua ceva timp pana va stii ce responsabilitati are un helper )

Cred ca ar trebuii sa va rezolvati aceasta "problema" reciproc , si sa va impacati :)

xxmaryxx
26-06-2015, 07:30 PM
Eu nu folosesc acest lbj pe servar dar aici am fost nevoit eu am si incercat sai propun sa terminam cu asea da na vrut si ma amenintat cu bann ,,,,appropo el nu a facut poza la toata conversatia ca sa nu cada el chiar sa nu vedeti voi ca i,am propus sa inetam ...
Si tu sti wick ca eu nu,m,Ai folosesc lbj acesta pe sv

Rappa^Boy
26-06-2015, 07:58 PM
Minti, asta e toata conversatia, cu tine nu am mai vorbit!
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

xxmaryxx
26-06-2015, 08:00 PM
IA zi te,am spus sa incetam cu asta?a fost pen ultimu sms de la mn cand propuneam sa terminam cu asta ;) nu ai vrut si spuneai intruna ca no sa m,ai amacces pe sv ca,mi dai bann permanent....

ady.HD
26-06-2015, 08:07 PM
Ar trebui sa i se ea gradu, un admin se comporta ca atare nu se cearta cu colegii pe server

PS: Am vazut toata intamplarea are dreptate VeNoM in legatura cu tot ce spune!!!!!! +ca ai grad de 2 zile !!

aNNdy#
26-06-2015, 08:27 PM
Aman2 sunteti de vina ;)


(FARA SUPARARE VENOME)

xxmaryxx
26-06-2015, 09:04 PM
Pe ady hd la pus ven sa scrie asta cu ps!sa saca8pe

Rappa^Boy
26-06-2015, 09:11 PM
Nu l-am pus eu, am o dovada foarte clar cum te rogi de playeri sa puna post impotriva mea, asa ai ajuns ma? =))

ady.HD
26-06-2015, 09:25 PM
nu e adevarat ! am fost martor akolo ~!!! nu mai interpreta!

Dr0g22
27-06-2015, 10:20 PM
Eu Nu inteleg ceva Dovada din cs ca a facut camp sau ceva unde este si reclamatia este facuta din cauza ca vati certat pe Facebook??? Nu inteleg lamuritima si pe mine!

xxmaryxx
28-06-2015, 12:00 AM
Nu inteleg parca vroiai sa iau bann acuma vrei sa iau remov hotarastete......apropo nu stiu ce treaba are sv cu fb eu vb pe fb cum vreau e viata mea sociala atat timp cat pe sv nu folosesc acest limbaj ok..,,,,si apropo o reclamatie se face cu dovezi arata dovada de camp unde e ?

Rappa^Boy
28-06-2015, 09:59 AM
Dovada de camp,a? Crezi ca daca un oarecare face camp stau sa-i iau dovada?? De unde sa stiu eu ca se ajunge aici???
,,Viata ta sociala", cei 7 ani de acasa cine-i mai are, tataie?
Ca tot zici de camp, ieri faceai camp ( martor WickedSick') mapa: cs_assault de_dust2_china
Drog, sa te lamuresc si pe tine, XxMaRyxX, cand eu luam o decizie, se baga el repede sa comenteze, mi-a cerut fb-ul ca sa-mi dea niste poze cu mine cand ,,vorbesc urat", totul a fost o minciuna ca sa poate el sa injure mai lejer( poze nu am primit pana acum, vreu sa le posteze pe forum,daca tot are dovada), plus ca face camp, turn-back, si el inventeaza de mine, asta m-a deranjat cel mai mult, ce face el zice ca fac eu.
P.S.: Drog daca vrei dovada, astazi la ora 11 sa fi pe messenger, sa te lamuresc!

xxmaryxx
28-06-2015, 12:29 PM
Daca n,ai dovada dc ai facut reclamatie....
Si nu a inceput asa
A inceput cand ai spus tu ca,mi dai bann,,,,
Si am zis eu ca nu mie greu sa,ti fac reclamatie...
Si tu ai inceput cica cu ce imi faci reclamatie,,,si eu am spus cu multe si gata,,,
Pe urma ai inceput sa ma bagi intruna spec sa,ti spun dc iti fac reclamatie,,,,
M,ai bagat spec de fiecare data cand vroiam sa joc adica de vreo 8 -9 ori,,,
Si de la asta a inceput
Si chiar am o poza la cAre pot demostra ca dai gag la cine vrei ti,o dau pe mess daca vreii...
Si ieri cand andi facea camp pe de_cabul 32,,,,eu ca datorie de admin trebuia sa.ti spun ca face camp ,,trebuia sa,ti spun tie ca eu nu am grad sai dau slap,,,
Si tu ca e prietenu tau ai spus ca nu face ..care el a stat acolo fro 40 sec si de la tn nu e camp prin asta tu faci diferenta intre prieteni si playery,,,,


Ps.Eu aici am terminat m,ai mult de 99 la % este decizia lui senzor si stiu ca va fi una foarte buna ...chiar daca iau remov sau nu sper sa fie m,Ai bine.

~TraNda~
28-06-2015, 12:55 PM
Stiu ca nu e treaba mea pe furien :) DAR , AICI ESTE UN FORUM, UNDE UNII INTRA SI SE UITA PRIN CERERILE ASTEA, IAR EI CAND VAD CA VOI FACETI IN HALUL ASTA, CE POATE SA ZICA? INCHIDE PAGINA SI "PA". VeNoM - MaRy , rezolvati-va problemele in privat (mess, fb, skype etc) nu pe forum/server. :zid:
O zi buna! :)

Dr0g22
28-06-2015, 11:17 PM
Mie mi se pare ca ar trebui sa va Rezolvați problemele īntre voi si sa Terminați cu cearta ;)
Tranda are dreptate chiar daca nare nici o treaba cu Furien.Wargods.Ro Rezolvativa problemele in privat;)

xxmaryxx
28-06-2015, 11:38 PM
Fratilor nu conteza daca iau remov da vreau ca senzor sa intre cat m,ai repede pe forum sa vada ca nu m,ai pot juca din cauza lui face contra la cei propun sau spun eu acum daca stau sa,mi,cumpar armq sau laser iau slap sau incepe ceqrta....vreau sa se incheie cu asta...el spune ca nu am niciun cuvant in fata lui ca el are helper si eu am vip :(

~TraNda~
28-06-2015, 11:47 PM
Fratilor nu conteza daca iau remov da vreau ca senzor sa intre cat m,ai repede pe forum sa vada ca nu m,ai pot juca din cauza lui face contra la cei propun sau spun eu acum daca stau sa,mi,cumpar armq sau laser iau slap sau incepe ceqrta....vreau sa se incheie cu asta...el spune ca nu am niciun cuvant in fata lui ca el are helper si eu am vip :(

Adu dovezile si termina cu milogeala de copil de 10 ani! Se[n]zor are o problema, nu poate intra, pana atunci, TIME OUT! sau va alegeti cu un ban pe timp :-?

Rappa^Boy
29-06-2015, 12:39 AM
Tranda, asta incerc si eu sa-i spun!!!! Sa nu mai minta non-stop si sa aduca dovezi cu mine cand fac ceva din ce zice el. :-w

KoKoFurien
29-06-2015, 12:27 PM
Nu ca tin eu partea cuiva dar astept ziua in care Marry va scrie un post corect gramatical... Adevarat limbajul lui cam lasa de dorit

Cristinel.
29-06-2015, 12:50 PM
1. xxmaryxx scrie si tu corect ca sa intelegem si noi ceva
2. Parerea mea este ca : Se ia de tine deoarece tu ai grad pe server si nu ai voie camp , injuraturi etc.. Avem niste pretenti la tine ;)
3. Venom a procedat corect

gaborul
29-06-2015, 04:53 PM
Gata eu termin ce se īntāmplă se īntāmplă ok..
sunt xxmaryxx ,

lAsuStarl
01-07-2015, 04:25 PM
Un supermoderator sa-i ieie ip-urile conturilor xxmaryxx si gaborul,si daca e cazu ban pentru multiplu cont pe forum.

sE[N]z0R
04-07-2015, 03:50 PM
MaRy daca mai aud ca te-ai bagat peste un admin ai remove! Vezizi de jocul tau acolo ca stie el ce face ca nu degeaba are admin... Si trec cu vederea pozele pe care mi le-a aratat VeNoM cand te rugai de jucatori sa intre pe forum si sa posteze ca minte VeNoM si ca tu ai dreptate.

:locked: