PDA

View Full Version : WarGods Shield in limba romana



cfg
24-02-2015, 02:48 PM
Puteti sa faceti un update :)

Bagand tot pluginul de protectie in limba ROMANA !

Ca si noi suntem roamani :)

Sau daca este ceva cvar sa mi-l dati eu nu l-a mgasit :|

Tiger
24-02-2015, 03:39 PM
Imi pare rau, dar nu am vreun motiv pentru care l-as mai face in limba romana. Plugin-ul este folosit la scara internationala, nu doar nationala.

Probabil, in viitor, am sa ii adaptez un language file (data lang).

cfg
27-02-2015, 01:25 PM
Sincer ar fi mai frumos romana pentru ca si noi suntem romani :)

Sa vada lumea ca si noi romani suntem capabili de a crea ceva :)

In loc sa fim si noi romani destepti mai mult ne prostim , cine intra pe comunitate sigur va zice ca accest plugin nu a fost creat de tine 100% :|

Iti recomand sa il faci si in romana sau doar in romana :)

Pentru ca acest plugin de protectie este Extraordinar de bun :)

F0rS3ti
27-02-2015, 01:53 PM
1. Te rog eu nu mai scrie in "valuri" (nu mi-o lua in nume de rau)
2. Dupa cum a mai zis Tiger, pluginul este folosit la scara internationala, nu numai pe serverele wargods.
3. Lumea stie ca romanii sunt capabili la programare, nu degeaba suntem spaima Terrei la "programare" :)
4. Cine intra pe comunitate si stie cate ceva despre Tiger, va sti sigur ca e creat de el.

Tiger
01-03-2015, 11:31 AM
Cum am mai spus, pluginul este folosit la scara internationala. Momentan nu am niciun motiv important pentru care l-as reface in limba romana.

Poti cumpara sursa sau poti cumpara un build cu numele server-ului sau a comunitatii (se va schimba denumirea din WarGods Shield in ce doresti tu). Cei de la KGB-hosting au cumparat sursa de la WarGods Shield Lite, deci s-ar putea sa vezi Shield-ul sub o alta denumire (posibil si cu acelasi aspect).