PDA

View Full Version : Cerere Helper



TheLord
23-06-2015, 01:50 PM
NICK: TheLord
VARSTA: 19
ID DE MESSENGER: Nu am. Am doar skype vil dau prin PM
PERIOADA: Intre Luni-Vineri
MOTIV: Am si eu o communitate (nu fac reclama) si sunt fondator si am zis sa va ajut si pe voi (nu ca e nevoie) dar sa ajungem cat mai sus
MENTIUNI: Am niste planuri (nu rele) pe vitor pt communitatea asta

Stiu ca sunt nou dar aveti incredere in mn ca o sa avansati mult ;) + le zic la colegi sa intre daca vor...bafta :*

F0rS3ti
23-06-2015, 04:37 PM
:contra:

Esti prea nou in comunitate si nu cred ca detii informatiile necesare ce presupun aceasta functie.
Recomandare de la un admin/moderator?

Delia ღ❤
23-06-2015, 05:28 PM
:contra:

Esti prea nou in comunitate si nu cred ca detii informatiile necesare ce presupun aceasta functie.
Recomandare de la un admin/moderator?

Idem

TheLord
24-06-2015, 10:11 AM
:contra:

Esti prea nou in comunitate si nu cred ca detii informatiile necesare ce presupun aceasta functie.
Recomandare de la un admin/moderator? Stiu ca sunt nou =))))) si daca am si eu un forum care are succes cum sa nu am ifaormatiile necesare =)))))) oricum eu nu am supar ca pot face totu si fara grad doar am vrut sa vad daca dati gard pe prietenire vad ca nu si asta imi place foarte mult sa fim serios cu gradu si sa nu abuzam ;) mai astept pareri ;)

Edit: am niste modele de PRO si CONTRA mie imi par mai faine ca astea. asta sunt cum sa zoc simple nu au animatie daca vreti sa vedeti PRO si CONTRA pe care lam facut imi dati PM sau pe profil ;)

Alex`
24-06-2015, 01:47 PM
Uite un <b>You have to register to ba able to see this link</b> mai animat si din partea mea !

TheLord
25-06-2015, 10:28 AM
Uite un <b>You have to register to ba able to see this link</b> mai animat si din partea mea ! e Prae mare revin cu modele de pro/contra

Alex`
25-06-2015, 11:34 AM
Daca te pasioneaza domeniul creatiei te asteptam cu un portofoliu pe sectiunea de imagini si photoshop iar daca esti bun , activ consecvent , perseverent te asteptam chiar cu o cerere de designer ! Bafta !

F0rS3ti
25-06-2015, 11:42 AM
Daca te pasioneaza domeniul creatiei te asteptam cu un portofoliu pe sectiunea de imagini si photoshop iar daca esti bun , activ consecvent , perseverent te asteptam chiar cu o cerere de designer ! Bafta !

Idem

:locked: