PDA

View Full Version : Retragere WarGods | R.R.M



~TraNda~
22-06-2015, 03:33 PM
NUME: WarGods | R.R.M
DURATA: permanent!
MOTIV: sunt in plus
MENTIUNI: Razzor, te-as ruga sa imi lasi si mie slot-ul, pe numele TraNda. Ati scapat de mine, gata :)) !

Delia ღ❤
22-06-2015, 04:18 PM
Esti un ... nu stiu.. extra super ultra mega but. Te superi de la o faza ca deja.. e trecatoare. Asta nu inteleg..

~TraNda~
22-06-2015, 04:53 PM
Esti un ... nu stiu.. extra super ultra mega but. Te superi de la o faza ca deja.. e trecatoare. Asta nu inteleg..

Deliuta :3 nu e prima faza.. :|

Delia ღ❤
22-06-2015, 04:56 PM
Ok, tot esti but . Nu trebuie sa iei totul in seama. " This is just a game " , deci nu trebuie sa iei totul in serios. Dar cine sunt eu sa comentez, decizia iti apartine dar gandeste-te bine.

RaZz0R
22-06-2015, 04:57 PM
De la producatori pana la simpli jucatori de jocuri, 99,999 % dintre ei au uitat cel mai IMPORTANT aspect intr-un JOC!
Joi cand auziti cuvantul JOC la ce va ganditi? Ce aveti in cap?
Ganditi-va, joc= competitie? joc=certuri,stres,neantelegeri? !!NO!! Joc=distractie. Aste a uitat toata lumea care "se joaca".
Din aceasta comunitate, numar pe degetele de la o mana persoanele care intra pe cate un joc doar sa se distreze si sa se relaxeze.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>


BONUS! Uitati-va la jocuri, in special la ultima parte, si bagati la cap!

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sunt dezamagit:)

~TraNda~
22-06-2015, 04:58 PM
Ok, tot esti but . Nu trebuie sa iei totul in seama. " This is just a game " , deci nu trebuie sa iei totul in serios. Dar cine sunt eu sa comentez, decizia iti apartine dar gandeste-te bine.

Ramane la latitudinea lui razzor

Delia ღ❤
22-06-2015, 05:00 PM
De la producatori pana la simpli jucatori de jocuri, 99,999 % dintre ei au uitat cel mai IMPORTANT aspect intr-un JOC!
Joi cand auziti cuvantul JOC la ce va ganditi? Ce aveti in cap?
Ganditi-va, joc= competitie? joc=certuri,stres,neantelegeri? !!NO!! Joc=distractie. Aste a uitat toata lumea care "se joaca".
Din aceasta comunitate, numar pe degetele de la o mana persoanele care intra pe cate un joc doar sa se distreze si sa se relaxeze.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>


BONUS! Uitati-va la jocuri, in special la ultima parte, si bagati la cap!

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sunt dezamagit:)

Mare adevar..

~TraNda~
22-06-2015, 05:01 PM
De la producatori pana la simpli jucatori de jocuri, 99,999 % dintre ei au uitat cel mai IMPORTANT aspect intr-un JOC!
Joi cand auziti cuvantul JOC la ce va ganditi? Ce aveti in cap?
Ganditi-va, joc= competitie? joc=certuri,stres,neantelegeri? !!NO!! Joc=distractie. Aste a uitat toata lumea care "se joaca".
Din aceasta comunitate, numar pe degetele de la o mana persoanele care intra pe cate un joc doar sa se distreze si sa se relaxeze.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>


BONUS! Uitati-va la jocuri, in special la ultima parte, si bagati la cap!

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sunt dezamagit:)


Alexe, nu au ajuns persoanele de pe un joc virtual sa ma ia pe mine la misto, asta m-a deranjat cel mai mult. De cand am inceput sa am activitate, mai nou sunt cam luat de prost, asta ma deranjeaza. Tu dezici ce vrei sa-mi faci. Dar mai zic o data, N-AU AJUNS UNELE PERSOANE SA MA IA LA MISTO PE UN JOC VIRTUAL!

Pe server raman :p

Delia ღ❤
22-06-2015, 05:07 PM
Nu se retrage, Speedy inchide topicul :)

Alex`
22-06-2015, 05:07 PM
Niciodata sa nu iei decizii radicale la furie :) !

|HD|MeRceR*
22-06-2015, 06:35 PM
Stai ma bland , omule bun , nu te retrage... orice ar fi , stai calm :* ... nu sunt deacord cu retragerea ta :-w

IoNuTzZ
22-06-2015, 07:58 PM
Cum a zis si Alex, nu lua decizii cand esti nervos... Si eu am vrut sa ma retrag tot din cauza unor copii needucati, dar m-am razgandit.

KaNNaBiS
22-06-2015, 11:47 PM
:| Esti but rau de tot !!! Vorba lui Delia asta e o faza trecatoare . Treaba ta dar mai gandeste'te.

WarGods | KGB
23-06-2015, 12:08 AM
Trandarel sa mai zic si yo ceva?? Nahhh,ramai activ si fi distant de cei care crezi ca sar calul;
Fara implicare emotionala ,vei vedea diferenta ...bafta,te pwp pe portofel :))

~TraNda~
23-06-2015, 12:44 AM
Trandarel sa mai zic si yo ceva?? Nahhh,ramai activ si fi distant de cei care crezi ca sar calul;
Fara implicare emotionala ,vei vedea diferenta ...bafta,te pwp pe portofel :))

:* mosu

Daca razzor mai vrea sa-mi lase gradu, eu raman :) .

RaZz0R
23-06-2015, 08:35 AM
Muhahahahahaa>:)>:)