PDA

View Full Version : Add ban: Misa



darkosteiNN
20-06-2015, 04:51 AM
Nume: Misa
IP: <b>You have to register to ba able to see this link</b> ( IP+STEAMID )
Data: -
Harta: fy_hotspot
Martori: -
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Wall clar, propun BANIP+BANID.

TheOneLeeT
20-06-2015, 05:05 AM
Nume: Misa
IP: <b>You have to register to ba able to see this link</b> ( IP+STEAMID )
Data: -
Harta: fy_hotspot
Martori: -
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Wall clar, propun BANIP+BANID.

Scuze că mă bag, dar cel care a făcut poza nu trebuia să aibă acel cerc negru care apare atunci cānd folosești scope-ul de la awp? :))

darkosteiNN
20-06-2015, 05:11 AM
Scuze că mă bag, dar cel care a făcut poza nu trebuia să aibă acel cerc negru care apare atunci cānd folosești scope-ul de la awp? :))

Am facut poza in timp ce faceam demo. E scope-ul lui Misa BTW. :)

G|Nico.
20-06-2015, 01:05 PM
Are ban Misa, dat de mine imediat dupa ce s`a schimbat harta fy_hotspot.
:tc:

TheOneLeeT
20-06-2015, 02:34 PM
Am facut poza in timp ce faceam demo. E scope-ul lui Misa BTW. :)
Nu, nu e scope-ul lu` Misa. Este scope-ul tău, pentru că atunci cānd faci demo/poze, cs-ul īți citește modelele (Sau mai bine zis hackurile) TALE, nu ale celui pe care te uiți... Oricum, nu o să mai comentez pe-aici că nu e treaba mea. Am vrut doar să argumentez ceea ce se vede īn poza postată de tine.

G|Nico.
20-06-2015, 04:24 PM
Asa este, cand faci demo, arata setarile tale nu ale jucatorului caruia i se face demo..( culoarea care o ai la tinta, size ..cul chatului..apar ale tale )
Nu stiu daca e voie cu scope la awp...Sa vedem ce zic cei mari :D

darkosteiNN
20-06-2015, 04:44 PM
Va rog sa va uitati la demo inainte sa vorbiti aiurea de coduri si chestii. Exact acel FRAME ( poza ) exista si in demo, EXACT LA FEL. Uitati-va la demo cu speed 0.1 si o sa vedeti. ( viewdemo AAAMisa ). Uitati-va la DEMO din perspectiva mea, cu setarile mele si dupa sa vad commenturi gen COD. Daca va zic ca-i scope-ul lui Misa, atunci credeti-ma ca-i al lui. :/

EDIT: no boss, e voie cu scope la AWP sau dau UNBIND mouse2 ? Poze din demo cu/fara console prompt: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

dzkELPOWAH
20-06-2015, 06:35 PM
Baieti scuze ca ma bag, dar chiar vad unele comentarii aiurea, deci voi vreti sa dam "unbind mouse2" si sa nu mai folosim zoom-ul de la awp< apoi de ce s-a mai creat, trebuie sa descarci un .exe ca sa ai zoom ? (Acea tinta care credeti ca este hack, setari ilegale) :))