PDA

View Full Version : Sorry ALL



TheOneLeeT
11-09-2011, 11:11 AM
Buna, deci pentru cei care nu stiu sunt "LeeT" FOSTUL admin waller de pe server (Gh0sT) si am reaparut astazi aici sa imi cer iertare de la comunitate si sa va zic ca m-am lasat de wall :)) puteti sa ma luati la poze din 5 in 5 minute, nu e problema.

Faza e ca oricum, chiar daca am schimbat cateva steamuri (vreo 6) si ip-uri de atunci, as putea sa mai schimb multe, dar vreau sa joc pe serverul de zombie CORECT...

Deci? Mi se aproba scuzele? (Desigur, nu o sa aiba nimeni incredere in mine, dar dupa cum am spus si mai sus, puteti sa ma luati la poze din 5 in 5 minute si la blinduri si demo-uri etc... :P

Tiger
11-09-2011, 11:27 AM
Lupul nu isi schimba naravul :)

Iar afirmatia pe care mi-ai dat-o pe ym, nu a fost prea convingatoare sa te iertam :
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Prin asta spuneai ca oricum vei intra chiar daca decizia noastra este de a nu te ierta.

Ca fapt divers:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

TheOneLeeT
11-09-2011, 11:35 AM
@Tiger - Poi nu neaparat "oricum voi intra" dar ai vazut, joc pe server de 2 saptamani si nu si-a dat seama nimeni cine sunt, daca nu iti ziceam nu stiai nici acuma, dar dupa cum am mai zis, vreau sa joc corect, asa ca nu mai are rost sa ma ascund si sa schimb steamurile o data la luna....

Referitor la WAC, dupa cum am zis, vreau sa joc corect, deci o sa folosesc si WAC-ul ;)

TheOneLeeT
11-09-2011, 11:50 AM
Btw...ca fapt divers ce cod ai folosit?


ssw cu un injector facut de mine sa nu il detecteze

Edit: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ps: Nu inteleg de ce imi arata VALVE_ID_LAN :|

-=MaX=-
11-09-2011, 01:17 PM
Bingo nu stiu ce sa zic, pur si simplu ti-ai batut joc de noi, de mine si increderea care am avut-o in tine... ai fost primit cu bratele prea deschise. Viciu prin definitie e ceva de care te lasi foarte greu, ce garantie avem noi ca nu intrii cu alt nume codat pe server cand ti se pune pe chelie sa joci cu cod?

S.Iancu'
11-09-2011, 01:17 PM
Eu te iert pentru k am trecut si eu prin ce ai trecut tu :))) dar vorba lu daniel. daca nu intri cu wac iti dau ban fara discutii si apropo..nu incerca sa intri si tu k BumBum dim pe la 3-4 cu leis. cand nu e admin pe sv :).SANATATE!

luys
11-09-2011, 02:50 PM
eu cred ca meriti o a doua sansa dar daca mai joci cu wall sa stii ca esti mare nesimtit;) si un mare om care isi bate joc de o comunitate intreaga

sper sa iti revie mintea la cap bafta..!

AnGeL | Pro (W_^)
11-09-2011, 08:17 PM
Fiecare merita o a doua sansa eu te iert.. dar daca nu te vad cu wac Ban..

TheOneLeeT
11-09-2011, 08:36 PM
Bingo nu stiu ce sa zic, pur si simplu ti-ai batut joc de noi, de mine si increderea care am avut-o in tine... ai fost primit cu bratele prea deschise. Viciu prin definitie e ceva de care te lasi foarte greu, ce garantie avem noi ca nu intrii cu alt nume codat pe server cand ti se pune pe chelie sa joci cu cod?

Pe la 2-3 e ora mea obisnuita de joc, dar, cum l-ati prins pe "BumBum" o sa ma prindeti si pe mine ( Desigur, eu zic ca nu o sa fie cazul)...

Acuma sa fim realisti. eram bun, dar viciul ERA wallul, dar m-am lasat de acest viciu (e adevarat, dupa ce am scos wallul parca nici arma nu mai tragea ca lumea, eram fatza in fatza cu adversarul, fara pereti fara nimic si zici ca de nu aveam wall nu il faceam) :))

M-ati "cunoscut" si cu bune si cu rele, si cu admin pe server, si cu inceput de harti de zombie, frumoase zic eu (Dar, care din pacate au ramas la stadiul de 10-20% )

Acuma ziceti si voi, cine va mai amuza pe la 1-2 noaptea cand nu aveti chef de nimic si va face sa radeti in hohote, cu/de LeeT :)) :))

M.J
12-09-2011, 12:48 AM
(e adevarat, dupa ce am scos wallul parca nici arma nu mai tragea ca lumea, eram fatza in fatza cu adversarul, fara pereti fara nimic si zici ca de nu aveam wall nu il faceam) :))
:))
Sa zicem k erai fumat:))
Lasand gluma la o parte , din pacate si eu am avut acest "viciu" , si stiu cum e sa regreti dupa ban.
Pe de alta parte pot spune ca am avut placerea sa'l cunosc pe ZM . Mie mi se pare ok , fatza de altii . Stie sa se faca placut , si nu-si face dreptate prin "ba" sau "fa" sau ban , slay ...etc :))
Eu zic ca merita a 2 a sansa..:)
Bafta!

-=MaX=-
12-09-2011, 01:47 AM
Bine, sa zicem... wac-ul sa fie desktopul tau, sa nu cumva sa intrii pe vre-unul din servere fara wac! ai noroc cu cei care vor juca cu tine pe server ca te vor din nou printre ei...
si daca asa mult iti place de zm, fa-i si tu un favor si tine-i redirecte...

TheOneLeeT
12-09-2011, 06:50 AM
Faza cu redirectele am zis-o si inainte, nu pot tine, am net pe retea din cartier si nu am acces la userul/parola de la router sa fac port forwarding, deci la redirecte numai daca tine altcineva pentru mine, sa vad de gasesc ceva colegi/prieteni care sa tina...

Apropo, cine vrea sa imi tina si mie 10 redirecte 3 ore pe zi, dau 30-40 de ron pe luna.


Ps: Daca tot se accepta scuzele, va rog, unban STEAM_0:0:37287361 si ip-ul 89.123.225.186

Admi_ral
12-09-2011, 06:59 AM
BinGo ...eu cred ca mai bine ar fi sa donezi aceshti bani comunitatii... ;)
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

TheOneLeeT
12-09-2011, 07:45 AM
BinGo ...eu cred ca mai bine ar fi sa donezi aceshti bani comunitatii... ;)
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ok o sa vad cum rezolv, dar deocamdata trebuie sa ma interesez de Setti Boost sa stiu unde imi ajung banii ;)