PDA

View Full Version : Unban *qtp^^toO[x]c



*qtp^^ToO[X]c
19-06-2015, 10:55 AM
VIRSTA:11
IP:....
ID DE STEAM:n-am
DATA:18.06.2015
ORA:07:32:42
HARTA:de_alexandra
ADMINI:AsuStar
MOTIV:cica aim
DOVEZI:POZE
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

lAsuStarl
19-06-2015, 01:28 PM
Ce aim visezi ? in poze poate sa apara aim si nu stiu eu ?.Pozele ti-au fost facute in primu rand deoarece ai fost suspectat de wall si ai primit ban ca nu le-ai dat "nu le gasesc" deci sa vada si restu adminilor pozele daca totusi ai decis sa le postezi

Ps:Mentionez ca acuma ai postat pozele dupa cateva ore bune

*qtp^^ToO[X]c
19-06-2015, 02:06 PM
atuci dc mai suspectat ca am wall

--------------- Added after 2 minutes ---------------

ba si nui vina mea ca nu mi sau salvat pozele abia dupe 4 0re au aparut ca aven o eroare si nu miau aparut
si nui vina mea ca toti te suspecteaza cind dai si tu un head dupa ce iai vazut numele

*qtp^^ToO[X]c
19-06-2015, 03:45 PM
senzor daca esti online macar ajutama ca asu ma banuit de wall iam dat pozele peste 4 ore si mia spus sa le pun la unban dami plz unban

Rappa^Boy
20-06-2015, 08:47 AM
Frate, ti.a dat ban, nu sta admin-ul 4( sau mai multe ore) pe spec, ca sa ii trimiti tu pozele...Si bravo ca ai reusit sa faci o cerere unban buna! =))

*qtp^^ToO[X]c
20-06-2015, 09:40 AM
ba da macar sami daie unban ca eu prima data am intrat pe sv si nu ma descurc singur
vreau si eu sa ma joc un pic ca in orce zi am glumit un pic ca am aimsau wall si mia dat ban ca pozele nu mi sau inregistrat

sE[N]z0R
22-06-2015, 01:59 PM
Cand o sa lasi ip-ul o sa iti dau unban...