PDA

View Full Version : [Reclamatie] Admin WarGods|4Rm4An1



dzkELPOWAH
18-06-2015, 06:47 PM
NICK: dzkELPOWAH
IP: Dinamic
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: WarGods|4Rm4An!
MOTIVUL:In primul rand, ca tot omu fac si eu scoru cu 18-0, si se trezeste baiatul acesta pe numele (WarGods|4Rm4An!) sa-mi dea ban pe motiv "Aim.Pa" (In primul rand un admin nu sufera, nu trebie sa dea motive de suferit, aiurea, noob, -PA?, el joaca cs de 3-4 ani aproximativ (MAXIMUM), iar eu de 14 ani, si el imi da ban?).
DOVADA: Deoarece nu prea am dat importata acestui admin noob (Noob - nu e o injuratura, prietenul meu MOLESTERMAN69 a facut poza, + adminu nici nu m-a pus sa fac WAC (Wargods anti cheat). (Remove sal.) Poza: <b>You have to register to ba able to see this link</b> (PS: Nume de cocalar sal )

darkosteiNN
18-06-2015, 06:59 PM
Va rog sa-i scuzati limbajul, nu prea este obisnuit sa primeasca BAN aiurea. Eu sunt acel 'MOLESTERMANN69' si pot confirma ca acest jucator este 100% curat ( Nu degeaba iti spuneam sa nu-i dai ban si ca-i curat pe U@... ). dzkel joaca Counter-Strike de un lung timp. Chiar nu ar trebui sa va comportati asa cu jucatorii competitivi ( Skill Level=LEET#1337# ). Puteti sa-i faceti WCD-uri, teste TeamViewer, dzkelPOWAH joaca cinstit. Impacati-va cu gandul ca sunt jucatori mult mai buni ca voi in lume.

RaZz0R
18-06-2015, 07:25 PM
Limbajul lui e cam... mnah, il cred, oarecum, e frustrant sa primesti ban, dar se putea sa vb si mai decent:P
Daca Armani nu aduce dovezi care sa confirme aim, banul se scoate.

ps: WAC=Wargods Anti Cheat [anti cheatul comunitatii, cu astia intra adminii/sloturile/playerii cu el ca o siguranta impotriva codurilor]
WCD=Wargods Cheat Defender [programul de scanare de care vorbeai, cu acesta se fac scanari impotriva codurilor] :P

4Rm4An!!
18-06-2015, 07:27 PM
Pe mine nu ma doare ca e el mai bun..sati zic dece iam dat ban toata lumea pe el īl reclama pe u@ ca are aim in primul rānd se vedea clar in unele ipostaza ca are aim..sincer iti zic ca daca era si alcineva in locul meu tot la fel proceda..gresala mea ca nam facut test wcd.

Mr.A
18-06-2015, 07:32 PM
In primul rand Nu acceptam astfel de Limbaj de cocalar pe acceasta Comunitate ar fi trebuit frumos sa faci cerere unban si atat! nu sa jignesti si nu ne intreseaza ca joci de 14 ani acceptam si jucatori buni pe server dar sub nici o forma cu astfel de Limbaj.

Daca esti crescut la tara invata sa te autoeduci singur!

dzkELPOWAH
18-06-2015, 07:35 PM
Cine a vorbit ca un cocalar ? NOOB (Inseamna incepator, nu este un cuvant vulgar/decent), in al 2-lea rand nu permit unui admin mai nepriceput sa dea ban aiurea fara motive, in al 3-lea vreau unban, in al 4-lea rand nu l-am jignit, i-am spus parerea mea despre numele lui, traim intr-o tara libera, unde oricine isi poate spune parerea lui sincera, nu l-am injurat de rudele lui, nu am spus nimic jignitor, atat ca i-am zis ca are nume ARMANI, imi pare rau, dar va rog sa va ocupati si voi serios de treaba, decat sa lasati +1 aiurea, gen limbaj de la tara, si eu sunt crescut la tara mai bine nu va bagati, ca asta nu e un stil de admin serioz. Vedeti, daca ereati admini seriosi, si isi faceati treaba calumea, nu va putea enerva un "copil fustrat cum sunt eu cica", o sa-mi las Steam:ID-ul in curand ce voi avea timp sa intru in joc, pana atunci succes, RAZ0R < Chiar e fustrant sa primesti ban aiurea, cand omul are chef sa joace CS.. cat despre limbaj, daca l-am jignit atat de tare, imi pare rau :("
PS: Comunitate , Limbaj, romanapowah.

4Rm4An!!
18-06-2015, 07:36 PM
MrA Nuti mai bate capu cu ei frate..lasal sa facă cerere unban si gata

darkosteiNN
18-06-2015, 07:38 PM
Totusi acesta este o reclamatie. 4Rm4An!! a fost reclamat pentru BAN AIUREA, acesta intradevar a dat ban aiurea. Consecinte ?

dzkELPOWAH
18-06-2015, 07:39 PM
Boss, eu nu fac cerere de unban, nu o sa fiu prost sa mai fac inca o cerere din VINA TA, care nu are nicio DOVADA ca am folosit coduri. Astept si consecintele, daca s-ar putea sa nu primeasca doar un AV.

4Rm4An!!
18-06-2015, 07:43 PM
Sa sti ca numi bat capu cu chesti de astea ca daca as īncepe si eu nam mai terminao
Asa ca las dela mine..
Xela te rog sa īnchizi topicu asta

Mr.A
18-06-2015, 07:46 PM
Pustu Iti spui paprerea ta despre cineva pe STRADA nu aici pe forum

Traiesti intr-o tara libera pe strada Noi aici pe accest Forum nu permitem astfel de pareri care le vorbesti tu in coltu blocului cu "prieteni" tai !

As zice sa incetezi cu posturile si sa astepti decizia lui Xela.

dzkELPOWAH
18-06-2015, 07:46 PM
4Rm4An! - De ce sa inchida topicul, nu vrei sa suporti consecintele? Revin la tema respectiva, daca chiar ereai un admin calumea, unul serios, care isi face treaba ok, nu am fi ajuns aici, in plus macar acuma sa dai dovada de seriozitate, de ce sa inchida topicu? sa scapi tu de sanctiune? Nu nu e ok gestul tau pe care il faci acuma, o sa fii sanctionat 100% ca sunt 100% ca ownerul e cu capul pe umeri nu ca unii (nu dau exemple) si te va sanctiona corespunzator. Daca inchide sau nu topicu, tot vei primi o sanctiune.

MrA: In primul rand nu ma lua cu "Pustu", in al 2-lea rand lasa suferintele si mai bine nu mai lasa +1 aiurea, apare cumva in titlul topicului ca pe tine te-am reclamat, nici macar nu ereai on pe server in seara accea, te bagi total aiurea, cum am vorbit :))? Ma faci sa rad sincer, eu termin, dar termina si tu, ca nu-mi arde de gluma. Salut
PS: Pustu, FORUM, romanapowah.

4Rm4An!!
18-06-2015, 07:57 PM
Da mă ce vreti sa va mai zic...
AM DAT BAN AIUREA SI GATA IN PUI MEI CA **** SI ENERVAT
SA FACA CERERE UNBAN SI GATA IL LASAM PE XELA SA DECIDA.
EU NU MAI AM CE SA MA DISCUT..NU VREAU SA MA MAI STRESEZ
CA MAI AM EU DESTULE PROBLEME..

XeLa
18-06-2015, 08:17 PM
Din moment ce nu exista dovezi o sa iti scot ban-ul.Pe viitor cand o sa-ti ceara adminii teste wcd(scan) sau sa folosesti wac(anticheat) sa nu dai inapoi, altfel primesti ban permanent.
Ban scos si te rog pe viitor sa ai grija la limbaj.