PDA

View Full Version : cerere slot [RO]SpartacuS



[RO]SpartacuS
12-06-2015, 04:43 PM
GRADUL: Gradul dorit (din lista de jos de la Observatii): slot
NICK: numele cu care joci pe server (toate): [RO]SpartacuS
VARSTA: varsta reala, nu minciuni: 16
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam, urmat de [Original] sau [Crackuit]: nu am steam
STEAM ID: Steam ID-ul daca il stiti (ex: STEAM_0:1:12345678): nu am steam
ID MESSENGER: ID-ul de mess sau adresa de e-mail: avi_matei@yahoo.com
EXPERIENTA: experienta in adminat: 2 ani
TIMP JUCAT: cu aproximatie, de cand joci pe server: 52h dar fac mai multe
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend) dimineata in weekend iar in timpul saptamanii dupa ora 16:00
MOTIV: un motiv relevant pentru care doresti admin/slot/upgrade: Numere rezervat, sa nu intre altcineva cu numele meu , si sa ajut comunitatea.
CUNOSTIINTE: ce stiti sa faceti? (ex: pluginuri amxmodx, editare grafica, scripting html/php, programare IT, harti cs, etc): editez harti
PROMOVARE: In ce mod veti promova serverul? Donatii (ce tip de donatii), Boost (sms la servicii de boosting), Reclama (massuri, status, facebook, reclame pe site-uri, afise, etc): posibil donatii si reclama sigur.
REGULAMENT: daca l-ati citit.: DA
CULOAREA URSULUI: Ce culoare are ursul? alb-argintie

F0rS3ti
12-06-2015, 05:09 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Savarinaa
12-06-2015, 05:49 PM
Sincer, eu sunt contra din următoarele motive: tu nu ai 16 ani după cum scrii pe server că nu ştii să instalezi un wac (după ce m-am luptat cu tine şi m-ai făcut să aştept 2 mape să intri pe aşazisul "messenger" pe care nici nu ştiai să-l foloseşti)! şi tu ştii să editezi hărţi? ai copiat de la cineva cererea şi ţi-ai pus tu ţie alea de la altcineva.

Ţinānd cont că vrea doar slot, sunt pro. Dar nu cred că veţi dori să avanseze īn grad. :)

Mr.A
12-06-2015, 06:44 PM
Pro , il vad activ pe server

Adr1aN
12-06-2015, 06:46 PM
dupa cum a zis si Savarinaa sunt :pro: doar la slot,fara suparare dar 16 ani cu siguranta nu ai

WarGods|Qatar
13-06-2015, 12:52 PM
Pro
Ţinānd cont că vrea doar slot, sunt pro. Dar nu cred că veţi dori să avanseze īn grad.

XeLa
13-06-2015, 10:39 PM
Mult prea imatur, am fost pe server si am vazut ce fel de reactii ai.Sa nu mai spun ca pui intrebari puerile si deschizi subiecte total aiurea.
Sunt contra.
Apropo , nu mai pune pe altii sa iti faca cererile.