PDA

View Full Version : Reclamatie LeeTeRo



LowLife
10-06-2015, 05:57 PM
NICK: LowLife
IP:
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: LeeTeRo
MOTIVUL: Am primit slay pe nedrept..... pe zm_infantry la cutia rosie cu usi am pus un laser ....a venit un zm a dat ceva vreme in el si m-am dus si am pus chiar langa inca unu si pe celalalt l-am scos si atunci domnul LeeTeRo mi-a dat slay pe motiv de block.... Martor : HeLL#Boy
DOVADA:

TheOneLeeT
10-06-2015, 06:01 PM
Deci.
Ai făcut block pe tunel ~ 5 secunde (aveai 2 lasere) După, ai scos 1. Și īn momentul acela eu ți-am dat slay. (Pana am deschis eu consola, amx_slay deja l-ai scos) după am făcut ss (păcat că te-am prins cu spatele)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Īnțeleg că este un timp scurt de block și că meritai un avertisment, dar nu prea. Īn sensul că ești jucător vechi și presupun că ști regulamentul (ținānd cont că ai făcut cerere de slot).
Plus că nu ești tocmai ușă de biserică.

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Dacă am greșit, īmi asum pedeapsa, dacă nu... Spor la joc și data viitoare sper să respecți regulamentul.

PS: Reuploadează dovezile tale că nu se văd.

HeLL#Boy-Razvan
10-06-2015, 06:20 PM
Eram pe server dar nu pot spune ca sunt martor , nu am vazut ce fel avea lm LowLife si cum s-a intamplat totul , doar ca am vazut in chat cand a primit slay , si daca nu ma insel si laserunset

LowLife
10-06-2015, 06:21 PM
Cum ziceai si tu a fost un timp foarte scurt .... si ti-am zis si motivul celui de al doilea lm ;) deci astept un owner sa vada !! Si poza 2 ii de acum 20 de zile deci nu avea ce cauta aici :))) daca aveai alt ceva in potriva trebuia sa o pui atunci nu acm ;)

WarGods | KGB
10-06-2015, 07:08 PM
low te-ai repezit cu reclamatia ,deasemenea si letero cu slay,nefondata reclamatia , aman2 ati fi putut evita..bla bla timp scurt ptr leet cu slay,macar 30 sec de treceau cu avertismente ptr low...

TheOneLeeT
10-06-2015, 07:18 PM
KGB, time is money :))

RaZz0R
10-06-2015, 07:19 PM
low te-ai repezit cu reclamatia ,deasemenea si letero cu slay,nefondata reclamatia , aman2 ati fi putut evita..bla bla timp scurt ptr leet cu slay,macar 30 sec de treceau cu avertismente ptr low...

:agree:

Per ansamblu, sreclamatie.... mai mult decat nefondata.
Amandoi a-ti gresit.
Asteptati si voi sa vedeti daca chiar pune lm sa faca block, sau doar il restarteaza.
Si pentru jucatori, puteti pune lm pe aceasi parte sa nu mai avem astfel de cazuri.