PDA

View Full Version : Reclamatie EFIX Terminator



WarGods | AbySs
05-09-2011, 08:16 PM
Astazi, 09.05.2011 domnu Terminator o comite a 2 a oara dupa ce cu cateva ore in urma Red Man il prinsese cu cdhack.
Dovezi- <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni- cum se face ca fusese prins deja o data cu cod si inca mai intra pe server?

.::WaynE::.
05-09-2011, 08:38 PM
Trebuie sa se face ceva in legatura cu asta !

Pain
05-09-2011, 08:59 PM
saracul...avea hack:|...BAN BAN BAN BAN !!!!!

RedMan
05-09-2011, 09:06 PM
abyss pot sa iti raspund eu la intrebare .. era si anonim pe fata si mi se pare ca si gick ... a luat ban pentru ca nu a dat pozele ... apoi am intrat eu cu team viewer la el in pc am gasit un cd hack si pozele, dar pozele erau curate asa ca l`am intrebat pe gick ce e de facut daca are cdhack in pc dar pe poze nu are nimic ...si mi`a zis ca daca nu am gasit nimic pe poze sa i se scoata banul ... cam asta a fost

-=MaX=-
05-09-2011, 09:31 PM
simplu ca "buna ziua", fara WAC nu mai are ce cauta pe server! l-ati prins fara WAC, ban fara discutii!

Si cand mai sunt probleme de genul imi dati mie mesaj privat, nu mai intrebati pe altii, trebuia pus sa intre cu WAC de cand i-ati gasit asa ceva in PC!

RedMan
05-09-2011, 09:32 PM
cine isi permite luxul de a da ban :))

WarGods | AbySs
05-09-2011, 11:49 PM
cine isi permite luxul de a da ban :))

O dai incontinuu cu cine isi permite sa dea ban. Poi atunci nu mai fa nimik ma ca nu poti da ban, oh stai, tu deja nu faci nimik :-j

AnOnIm
06-09-2011, 01:48 AM
Am intrat pe server,Red Man ii explica cum sa dea pozele,se pare ca omul nu stia ...eu am venit cu ideea de a intra la el in pc sa caute pozele ,a durat ceva pana s-au descurcat .Am dat ban,dupa ce am inteles ca n-are nimic,-am scos. Am inteles ca avea si cdhack in pc,dar dupa vorba aia ,"hotul neprins e negustor cinstit" nu aveam de ce sa-i las banul.

In demo,se duce dubios tinta,tinand cont ca el nu prea are treaba cu cs-ul asa ...Ori de la demo,ori e de la treaba aia din pc :)) . Cu wac joaca,fara il banez,inteles !

RedMan
06-09-2011, 10:38 AM
Abyss .... scuteste`ma frate de comentarii d`astea "puerile"...eu am facut ce am putut..avand in vedere ca am stat 20 de minute sa ii explic la ala ca exista un folder "cstrike" si ca acolo sunt pozele si cum sa le dea... dar tu ai o problema si nu am chef sa ma cert pe tema asta....te las ca pe tine ...nu am facut nimic ...m`am uitat la el si l`am "protejat" cum ziceai tu .... Patetic !

Rapid1923
06-09-2011, 12:26 PM
Nu stai 20 de minute sa-i explici. Nu le da in 2 minute ban si apoi se intereseaza el unde sa le caute si sa le puna pe forum. Scurt.

RedMan
06-09-2011, 01:06 PM
inteles , sa traiti !

WarGods | AbySs
06-09-2011, 07:33 PM
Abyss .... scuteste`ma frate de comentarii d`astea "puerile"...eu am facut ce am putut..avand in vedere ca am stat 20 de minute sa ii explic la ala ca exista un folder "cstrike" si ca acolo sunt pozele si cum sa le dea... dar tu ai o problema si nu am chef sa ma cert pe tema asta....te las ca pe tine ...nu am facut nimic ...m`am uitat la el si l`am "protejat" cum ziceai tu .... Patetic !

Cand ti se spune adevarul in fata te superi? Cine se comporta pueril? Avand in vedere ca de jumatate de ora se vorbea de Terminator ca are aim iar tu te jucai in continuare linistit eu zic ca am tot dreptul sa ma iau de tine. Nu stiu cand i-ai facut tu poze ca m-am enervat pana la urma si am iesit.

RedMan
06-09-2011, 07:49 PM
atunci hai sa o incheiem scurt ... ca de exemplu ... daca vrei sa te iei de mine .. ai gresit topicul ;) ..eu nu vreau sa ma cert cu nimeni... adica nu il favorizez nici pe terminator ... si nici nu iti alimentez tie frustrarea .. recunosc faptul ca la faza aia eram putin dezorientat ... dar asta fiindca si tu su Darkmont vorbeati intr`una acuzandu`l pe ala ... el se aparara si cam asta ati facut jumatate din harta fy_snow ... in fine... daca am gresit cu ceva imi cer scuze ..dar totodata consider ca ai facut din tantar armasar ;) Pace !

XeLa
15-04-2012, 05:53 PM
:locked: