PDA

View Full Version : Va salut...



Fabian
22-05-2015, 05:08 PM
Sunt judo...fratiilor mai faceti cateva admine va rog....jucatoriilor care sunt fideli...care ii vedeti des pe srv si au habar sa admineze (nu zic de mn) sunt ore in care srv este full si sunt 3,4 codatii...vad ca nu sunt admini si se "ambitioneaza" unu pe altu si isi baga coduri....stiu ca fiecare are programul lui uni chiar programe mai incarcate,probleme personale..dar este pacat ca la ora 16-17 sa fie srv full si sa stam spectatori sa ne uitam la ei cum joaca...poate nu sunt in masura sa comentez problema asta dar cred ca este spre binele srv....
O zi buna sa aveti!...
Judo

F0rS3ti
22-05-2015, 05:18 PM
Pentru a avea admin pe server se face o cerere ! Nu poti da unui jucator care are slot direct admin ! Si sa-ti zic de ce nu sunt cereri de admin...pentru ca multi dupa ce iau ..slot sa zicem, nu mai dau pe forum ...decat o data pe luna !

RaZz0R
22-05-2015, 05:29 PM
Ingi, stiu ca ma bag aiurea, dar ca jucator al sv-ului, trebuie sa ii dau dreptate lui Judo, sti si tu azi ce am vb pe steam... Sunt ore in care sv e full si admin ioc, nu e nimeni de condamnat, fiecare are probleme lui, dar ar trebui sa fie un semnal de alarma..

Fabian
22-05-2015, 05:31 PM
Ai dreptate ...cred ca sunt multi super sloturi..ati putea selecta ceva bun de acolo.poate cumva scapam de "problema" asta...trebuie luat la cunostiinta si avertizat sa viziteze forumul zilnic...nu cred ca e asa greu sa intri pe forum(parerea mea) mi-am spus si eu parerea sa nu fie cu suparare...incerc doar sa ajut

F0rS3ti
22-05-2015, 05:43 PM
Razor, nu e vina mea ca sunt 20 de SS si nimeni nu cere up. Cati din cei care au slot/admin vezi pe forum in fiecare zi, sa fie aproape la orice ora, in afara de mine, tu si Adri ? Nu vreau sa scot ochii nimanui, nu zic ca nu are dreptate Judo, dar cum sa fie admini mai multi daca nimeni nu cere acest lucru ? Doar stii ca atunci cand mi se cere, si pot, eu intru, chiar daca sunt la servici si risc sa-mi iau dupa cap :))

P.S Au fost admini care s-au retras pentru ca au scoala pe cap....ce sa mai zic eu ca lucrez de la 8 la 18 si am si fetitza de 4 luni jumate si sunt nedormit de ...tot atata timp? :))

OblivioN
24-05-2015, 01:11 AM
Xela tine evidenta adminilor si da remove celor ce nu isi fac treaba , problema este ca si treaba de admin este solicitanta, lumea vrea sa intre sa joace nu sa stea spec sau sa faca poze/wcd-uri, de aceea nu mai avem multi admini, aveti rabdare poate vor aparea unii mai ambitiosi.

puiu_mee
07-06-2015, 02:37 AM
Salut , acum cu slot consider ca pot sa ma implic si eu ceva mai mult in anumite activitatii cum ar fi pe forum ,stiu ca multi ma vad ingamfat sau plin de mine problema lor , eu raspund si vorbesc cu playerii in functie de cum mi se vorbeste dar nu asta este important , ar fi minunat daca se poate rezolva problema adminelor , unii playeri sunt chiar stresanti profita de faptul ca nu este admin si sunt foarte multi culmea chiar ziua , si maj adminilor am obs ca sunt trecuti de o varsta si nu au mult timp la dispozitie ptr cs , dar trebuie sa se faca intr-un fel ptr ca srv este chiar fain , si ca admin nu cred ca este chiar dificil sa stai 2-3 minute dupa ce sa anuntat un posibil codat cu demo on sa nu iasa discutii !! Bine judo ca te-ai gandit la trb asta !

OblivioN
07-06-2015, 10:37 AM
Corect dar hai sa-ti dau un exemplu, inainte sa iau pauza de 5 luni eram singurul admin on de la 10dim pana la orele 12-13, ma crezi sau nu in intervalul asta eu jucam maxim 10min din fiecare mapa , dureaza si treaba asta. In legatura cu adminii mai multi, aveti si voi rabdare , vor aparea acum in vacanta.