PDA

View Full Version : Add ban Vladh



KaNNaBiS
21-05-2015, 02:49 PM
Nume: Vladh
IP: IP-ul jucatorului
Data: 14:30-15:00
Harta: de_dust_moama
Martori: Doar playeri
DOVEZI: ADMIN KaNNaBiS la transferat pe Vladh la Spectators
(ALL) KaNNaBiS : Vladh <b>You have to register to ba able to see this link</b> descarci , instalezi si scan! 5 min !
(ALL) KaNNaBiS : Vladh <b>You have to register to ba able to see this link</b> descarci , instalezi si scan! 5 min !
Adaugati serverul la Favorite! Add server to Favorites! IP: 89.44.246.207:27015
(ALL) KaNNaBiS : Vladh <b>You have to register to ba able to see this link</b> descarci , instalezi si scan! 5 min !
*SPEC* KaNNaBiS : 5 min

*SPEC* Vladh : da dc

Omor toti Zombi killed WarGods Player with lasermine
*SPEC* KaNNaBiS : Ca vreau eu

Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
*SPEC* Vladh : zi ma dc

*SPEC* Vladh : e am facut

*SPEC* KaNNaBiS : ori faci ori ban permanent

*SPEC* KaNNaBiS : ca vreau eu

*SPEC* Vladh : ce*

[BIOSCANER] Tu esti un om!
[G]*DEAD*Vladh : da dc
cosmin killed ClIcK with infection
Daca vrei ca harta preferata sa apara printre optiunile de vot scrie in chat: propune numele_hartii
KaNNaBiS : nu trebuie sa faci tu ceva

KaNNaBiS : ori faci ori ban !

WarGods Player killed ClIcK with lasermine
Ass killed cosmin with lasermine
Ass killed self with lasermine
] amx_say Vladh <b>You have to register to ba able to see this link</b> descarci , instalezi si scan! 5 min !
[G]*DEAD*Vladh : a
[BIOSCANER] cosmin s-a infectat!
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
[G]*DEAD*Vladh : nu credeam ca am facut ceva gresit
YAnnis connected
Inca 2 jucator(i) trebuie sa scrie "rtv" pentru a incepe votul.
Matei connected
YAnnis is joining the Counter-Terrorist force
Matei is joining the Counter-Terrorist force
KaNNaBiS : faci ?
(ALL) KaNNaBiS : Vladh <b>You have to register to ba able to see this link</b> descarci , instalezi si scan! 5 min !




Mentiuni: I-am zis de multe ori sa faca... Si el dupa a iesit nu a mai facut wcd

TheOneLeeT
21-05-2015, 05:51 PM
1: Explici omului ce īnseamnă WCD
2: Puteai să pui și ip-ul respectivului (Eventual un dproto ID Number/SteamID)
3: Un screenshot ar fi fost de mai mare folos decāt copy/paste

PS:



*SPEC* Vladh : zi ma dc
*SPEC* Vladh : e am facut

*SPEC* KaNNaBiS : ca vreau eu



Adică?
Aruncă-te de pe bloc.
De ce?
Că așa vreau eu....

kyci
21-05-2015, 06:05 PM
(ALL) KaNNaBiS : Vladh <b>You have to register to ba able to see this link</b> descarci , instalezi si scan! 5 min !
*SPEC* KaNNaBiS : 5 min
*SPEC* Vladh : da dc
*SPEC* KaNNaBiS : Ca vreau eu
*SPEC* Vladh : zi ma dc
*SPEC* Vladh : e am facut
*SPEC* KaNNaBiS : ori faci ori ban permanent
*SPEC* KaNNaBiS : ca vreau eu
*SPEC* Vladh : ce*
KaNNaBiS : nu trebuie sa faci tu ceva
KaNNaBiS : ori faci ori ban !
WarGods Player killed ClIcK with lasermine
] amx_say Vladh <b>You have to register to ba able to see this link</b> descarci , instalezi si scan! 5 min
[G]*DEAD*Vladh : a
KaNNaBiS : faci ?
(ALL) KaNNaBiS : Vladh <b>You have to register to ba able to see this link</b> descarci , instalezi si scan! 5 min !




*SPEC* Vladh : da dc
*SPEC* KaNNaBiS : Ca vreau eu
*SPEC* Vladh : zi ma dc
*SPEC* Vladh : e am facut
*SPEC* KaNNaBiS : ori faci ori ban permanent
*SPEC* KaNNaBiS : ca vreau eu
*SPEC* Vladh : ce*
KaNNaBiS : nu trebuie sa faci tu ceva
KaNNaBiS : ori faci ori ban !



[B][COLOR="cyan"]

Nu asa, ca nu mai suntem pe timpu' lu Ceausescu sa faci ceva pentru ca vrei tu ! trebuie sa ii explici frumos ce sa faca si de ce, nu ca vrei tu !
Sti ce ai facut tu acum ? un abuz de putere....

TheOneLeeT
21-05-2015, 06:20 PM
Problemă rezolvată.

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

RaZz0R
21-05-2015, 06:55 PM
[B][COLOR="cyan"]

Nu asa, ca nu mai suntem pe timpu' lu Ceausescu sa faci ceva pentru ca vrei tu ! trebuie sa ii explici frumos ce sa faca si de ce, nu ca vrei tu !
Sti ce ai facut tu acum ? un abuz de putere....

asta si pentru ceilalti. se stiu

~TraNda~
21-05-2015, 09:32 PM
Aici e greseala ta Kanabis. Tu nu i-ai dat nici o informatie despre wCD. Crede-ma ca nici tu daca ai fi fost supus verificarii in halul asta n-ai fi facut. Explica ce e, la ce se foloseste, trebuie/nu trebuie instalat. Nu mai fiti asa duri, fiindca asa se duc playerii, incercati sa fiti mai calmi, luati-o usor, explicati-i si dupa actionati; la fel si cu cererea WAC-ului, nu cereti unui player care joaca de 1 saptamana pe server. Pe clasic am vazut ca se obisnuieste asta, dar noi suntem pe zombie :) . Nu va mai dati cocos cu gradul! Kanabis, eu cred ca esti baiatu bun, sa nu se mai repete!

WarGods | KGB
21-05-2015, 11:47 PM
Kanabis abia ai luat grad si deja faci "nasoale"
Chiar imi pare rau ca m-am pronuntat cu pro la cererea ta...
Sa nu se mai repete asa ceva din partea ta

KaNNaBiS
22-05-2015, 05:52 PM
Imi pare rau de ce-am facut, pe loc chiar nu mi-am dat seama. Nu o sa se mai intample , PROMIT

TheOneLeeT
22-05-2015, 10:16 PM
Imi pare rau de ce-am facut, pe loc chiar nu mi-am dat seama. Nu o sa se mai intample , PROMIT

Nu uita ce ai promis și după să dai vina pe iarbă :))

Ps: Topicul ăsta pentru ce mai stă deschis?

RaZz0R
22-05-2015, 10:48 PM
corect