PDA

View Full Version : Reclamatie Kannabis



dns
17-05-2015, 10:34 AM
Nick reclamat: Kannabis
Server: zm
Motive: Prea insistent in comenzi gen slay,kick,presupun ca pentru comanda ban inca nu are acces,altfel ar fi fost si pe comenziile de ban.Limbaj vulgar,cu restul playerilor chiar incapatanat si cu colegi lui.(exemplu Allexia Delya) Nu cred ca e mai presus si mai imun decat restul colegiilor.Am precizat sa fac reclamatia deoarece nu am mai intalnit un asemenea personaj ca facand parte dintr-un staff si avand un limbaj atat de agresiv si amenintator.
Dovezi:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Th3H0bByT
17-05-2015, 10:42 AM
AI facut fara rost aceasta reclamatie ,eram de fata cand zicea acele chesti si le zicea cu un scop
Gen ZM care nu ataca primeste slay
Sau acel bug cand iei antidote si nu alegi arma de viteza primeste kick/ban
Deci orice admin zice aceste lucruri

RaZz0R
17-05-2015, 10:51 AM
dns, ai o dovada a celor spuse de tine?

KaNNaBiS
17-05-2015, 10:52 AM
Deci nu-i vad sincer scopul reclamatiei.. Eu sunt pe server sa respect regulile nu sa le incalc. Si zice de limbaj vulgar ? Pozele , dovezile unde sunt ? Eu zic sa-ti vezi de treaba ta.De cand ai intrat pe server te-ai dat rotund. Si d3lya a fost pe server poate spune si ea daca am avut un limbaj vulgar cu ea.Poze ceva cand ''injuram'' sau ce mai faceam ?
RECLAMATIA ASTA NU CONTEAZA NIMIC FARA DOVEZI , POZE , FILAMRI !!!

dns
17-05-2015, 10:58 AM
Am atasat,undele din dovezi,desi sunt mai multe,dar nu am apucat sa fac poze la toate.

KaNNaBiS
17-05-2015, 11:00 AM
Pozele alea sunt facute dupa ce ai facut reclamatia.Chiar se vede cum am un limbaj vulgar cu d3lya. Nu pot decat sa-ti dau un :pro: !

Delia ღ❤
17-05-2015, 01:03 PM
Vai si amar. Reclamatie fara rost.

RaZz0R
17-05-2015, 01:34 PM
Nu inteleg, nu pricep nimic din pozele alea, doar delia dand un gag si allexia putin isterica. Doar atat... :-?
Ce ar trebui sa vad? poate imi scapa mie...

dns
17-05-2015, 03:34 PM
RaZz0R ai perfecta dreptate,nu am doveziile care trebuia sa le prezint,atunci cand kannabis se dadea ,,zmeu" cand se vede singur pe server cu grad isi face de cap cu playeri,pacat de server si de fondatorul care investeste pentru intretinerea lui,pacat ca se gaseste cate o persoana ca Kannabis sa-si bata joc de munca altora.In concluzie reclamatia asta a aramas titulata ca fiind facuta fara rost,pacat,nu am vrut decat sa trag un semnal de alarma cu ceea ce se intampla cu serverul, atunci cand se gaseste cate o persoana care nu apreciaza eforturiile depuse de comunitate si abuzeaza de statut.Pacat ca exista si asemenea indivizi.

WarGods | KGB
17-05-2015, 04:07 PM
dns fara dovezi reclamatia ta este nula;nu avem nevoie ca dovezi genul "se dadea zmeu"
Citeste si tu regulamentu,reclamatia fara dovezi e nula. Bafta!

~TraNda~
17-05-2015, 04:11 PM
dns, am vazut ca si pe classic ai probleme cu reclamatiile. Dovezi lipsa. Daca tot esti tu asa sigur ca Kannabis a intrecut masura, daca viitoare vino cu dovezi ca lumea :) .

kyci
17-05-2015, 05:30 PM
Reclamatie inutile, fara dovezi... Parerea mea este ca ai scapat usor, aveti darul asta sa frecati la creier adminii atat de mult, chiar si mie mi-sa intamplat recent pe zm_2010 , anuntam ca nu aveti voie pe harta si voi va urcati, pe unii v-am vazut si v-am dat slay, altii kick si incepuserati cu amenintari cu reclamatie. Dar ca sa faci o reclamatie trebuie sa ai dovezi utile, nu ca asta. Din punctul meu de vedere reclamatia nu isi are rostul !

RaZz0R
17-05-2015, 06:14 PM
Deci in concluzie, reclamatia este nefondata.
Probabil, dns, tu spui adevarul, dar fara dovezi, nu am cum sa ii reprosez ceva lui kanabis.
:locked: